Iznācis Panda Cloud Antivirus 1.0 Final

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznācis Panda Cloud Antivirus 1.0 Final

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #217200
    Stat1CX
    Participant

    Vai tad security essentials drīkst izmantot biznesa nolūkiem? Cik lasīju tad tikai home/home business nolūkiem un nekam nopietnākam.

    #217201
    Andress
    Participant

    FTW? kadu netu jums viņš lieto? Zin cik trafika ed CAV? kadi 2kbps ik pa bridim. Pat iBiroja ipashnieki to var atļauties

    #217202
    izredzētais
    Participant

    Quote:

    Microsoft Security Essentials provides real-time protection for your home PC that guards against viruses, spyware, and other malicious software.


    hmm, tiktiešām .. būšu ko pārpratis .. 🙁

    #217203
    _Mo3_
    Participant

    nez, itkā ir okej. Skenējās fiksi, operatīvo ar ņammā salīdzinoši maz un savu galveno uzdevumu, cik skatos, arī veic godam 🙂

    #217204
    prusaks
    Participant

    RicoPico

    Kāpēc tev kasperskis tik daudz ēd? Man KIS pa abiem procesiem kopā knapi 20mb sanāk(XP pro).

    #217205
    RicoPico
    Participant

    prusaks wrote:

    RicoPico

    Kāpēc tev kasperskis tik daudz ēd? Man KIS pa abiem procesiem kopā knapi 20mb sanāk(XP pro).

    Varbūt mums versijas atšķirīgas? Varbūt mans kasperskis tobrīd kaut ko darija? Varbūt tas ir atkarīgs no Kasperska garastāvokļa? Nezinu.

    #217206
    RicoPico
    Participant

    Neliels offtopic.

    Ja jau par RAM un pagefile patēriņu aizgāja runa… Es nejauši pamaniju cik atmiņas Google Desktop Sidebar paņem:

    [img]https://bildites.lv/images/j6zx7k73e4231z6ho4.jpg[/img]

    #217207
    samurajs
    Participant

    RicoPico: tev tas desktops 50 % proča aprij, resp. hostprocess, kas desktopu kustina. Kas uz tā patreiz notiek? 😀

    #217208
    RicoPico
    Participant

    Da nekas it kā nenotiek. Viņš ikdienā tā uzvedas. Sistēmas ātrdarbība no tā necieš, un nemaz nezināju, ka šis man tā resursus rij.

    Reku pats vaininieks:

    [img]https://bildites.lv/images/8v5f8b6z4hotwid3ho6.jpg[/img]

    #217209
    Wuu
    Participant

    Mēģināju uzlikti, neizdevās. No oficiālā weba arī nevar novilkt, laikam visa tā padarīšana ir uzkārusies.

    #217210
    Brutto
    Participant

    Крылья, ноги…Главное – хвост!

    Ko es ar to gribēju teikt.. Vienam Kasperskis rij 85 MB RAMa, otram Panda Cloud 20 MB, citam vēl cik tur…

    A man Bitdefender-s, ar diviem procesiem, tikai nedaudz virs 1,4 MB. Vot:)[img]https://content0-foto.inbox.lv/albums114386795/yuris_lat/Windows/bitdefender-AV-procesos.png[/img]

    Protams, galvenais jau ir nevis cik atmiņas patērē, bet gan cik efektīvi tas dara savu darbu.

    #217211
    Crow
    Participant

    Pastāv tāda lieta, kā virtuālā atmiņa. Uzliec, lai parāda to, kas iebāzts arī page file un cipars, iespējams, tevi nogāzīs no beņķa.

    #217212
    ob1
    Participant

    Ko jūs te cepās ar to atmiņas apjomu? Tas ir kaut kāds sports vai kā? Paskaidrojiet lūdzu.

    #217213
    Brutto
    Participant

    Nevajag cepties, vārīties, kūpināties. Un vispār cepties ir no cietumnieku žargona.

    damncrow, vai domāji šo?

    [img]https://content0-foto.inbox.lv/albums114414003/yuris_lat/Windows/bitdefender-AV-memory.png[/img]

    #217214
    Crow
    Participant

    Virtuālās atmiņas terminoloģija ir diezgan murgaina un samudžināta. Turklāt XP, Vistā un dažādos tūļos atšķirās. Khmm, bet laikam gan atkal sa3.14sos meistarībā.

    [spoil]Apparently, a certain amount of virtual memory has been “committed.” As for “charge,” who knows? What we do know is that people who come up with such names should be “committed” to a place prohibiting them from creating user interfaces. They should also be “charged” with dim-witted naming.[/spoil]

    Domāju, ka pareizais rādītājs būs Working Set. Bet tad arī točno maz rij. Vai arī tur ir kāds sistēmas process, kurš faktiski pieder BitDefender; neuzrādās, kamēr nav piespiests Show processes from all users. Vai arī nē…

    Cepties gan toč nevajag. Atmiņa tam domāta, lai viņu izmantotu, nevis tā tukša stāvētu.

    (tas gan nenozīmē, ka nevajadzētu saviem produktiem optimizēt atmiņas izmantošanu, bet tas, kā saka Dobelis, ir cits jautājums).

    #217215
    reps0ns
    Participant

    Man uz svaiga winxp pēc PandaCloudAntivirus uzinctalllēšanas Ram palecās no 85Mb uz 150Mb

    Tātad ~70Mb noņammmā droši. Nu salīdzinot ar Bitdefender 2011 tas ir NEKAS.

    J

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā