Iznācis Red Flag komunistiskais Linux

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznācis Red Flag komunistiskais Linux

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146089
    shady
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20071025193718202.gif[/imgl]

    Septembra beigās iznāca Red Flag Linux Workstation 6.0.

    Ar ko šis distributīvs piesaista uzmanību? Ar to, ka tas ir komunistiskās ķīnas radītais distributīvs, kura simbols ir pingvīns, kurš nes sarkano karogu.

    Š is distributīvs ir bāzēts uz Asianux. Tajā ir iekļauts jau 2.6.22.6 kernelis ar KDE 3.5.7 grafisko vidi uz Xorg 7.2 versiju.

    Š ā linuxa iekšējā struktūra ir ļoti līdzīga Red hat distributīvam. Izskatam ir izmantota līdzība ar windows ikonām un themām.

    Pirmās versijas parādījās 1999.gadā, ko izstrādaja Ķīnas programmatūras institūts, kur palīdzīgu roku sniedza arī Ķīnas valdība.

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20071026120528771.png[/img]

    Interesentiem, kuri vēlas patestēt šādu linuxu uz sava PC:

    => https://distrowatch.com/?newsid=04499

    => https://www.redflag-linux.com/

    #171202
    Sid
    Participant

    Em, tas brīnums tak iet arī angļu valodā, rait? 😀 Bet vispār – izskatās pēc kārtējā windows wannabe..

    #171203
    samurajs
    Participant

    Klau, bet šis būs labais!!!!!!!!!!! :die:

    Ja komunistiskā valstī kāds uztaisa kaut ko ar komunistu simboliku, tam jābūt izcili super, jo ja kas – urāna raktuvēs vairs saules gaismu neredzēt! :duno:

    Shady- tev uzdevums notestēt!;)

    #171204
    shady
    Participant

    Sid:

    Quote:

    Em, tas brīnums tak iet arī angļu valodā, rait?


    Jāp, iet gan – droši uz priekšu;)

    —-

    Samurajs:

    Quote:

    Shady- tev uzdevums notestēt!;)


    Galīgi nav laika ķēpāties ar ko tādu:) Bet instalācija ir user friendly.

    #171205
    samurajs
    Participant

    Shady: pats tak brēci- neviens normāls linux priekš tevis neesot… a šite super atradums! Tas nekas, ka pēc tam sāksi ēst rīsus vien un acis šķības paliks… un internacionāli no rītiem dziedāsi :rofl:

    #171206
    shady
    Participant

    Es berēcu tāpēc, ka tāpat kā tev nopērkot jaunu laptopu ir problēmas ar kerneli un dzelžiem. Tāpēc, ka šajā linuxā jau instalācijā ir iekļauts jaunais kernelis, neiešu jau pāriet uz kaut kādu lindows tipa distribūciju..

    #171207
    samurajs
    Participant

    Iznāks vien mest Virtualbox uz PC un pašam testēt kādreiz… varbūt, ka mēsls, bet varbūt nē! Pēdējā laikā daudz iespaidīga dzirdēts par Ķīnas zinātni.

    #171208
    aldizz
    Participant

    Nu nostalgija ja peec win 2000 tad sitais izskataas jauks! 😀 Bus janoteste, izskatas interesants! 🙂 k-gan no visiem linuxiem es atbalstu kubuntu! 🙂 Jo esmu daudz shamos testejis.. un tas ir vislabakais! 😀

    #171209
    shady
    Participant

    Un kādēļ viņš ir labākais?

    #171210
    Sid
    Participant

    Nu kā????????? Wisi, kam ir kubuntu, war speeleet cs!!!!!!!!!!!! Es wispaar arii esmu PAR!! ubuntu!!!!!

    #171211
    aldizz
    Participant

    He he.. neesmu uz c.s. kerts.. bet vnk.. tiesham programmu klaasts ir samera liels, pedeejaa laika jaunumi, eertiibas.. 🙂 Cilveki ka tadu Ubuntu ljoti apgreido, vairakas valodas… u.t.t.. 🙂

    Kubuntu man patiik.. ka jamam apakshaa ir Ubuntu platforma + KDE nevis gnome.. kjipa KDE vairak ed resursus.. bet man tomeer jams liekas daudz vnk.. jo pie KDE linuxus ka tadus esmu apguvis.. otrkaart.. smuks, un neizjutu ka k-kas man bremzetu! 🙂

    Zinu ka KDE arii ubuntu var uzdabuut.. bet neatliek man laika k-ko gar to dariit.. 🙂

    #171212
    samurajs
    Participant

    Quote:

    Cilveki ka tadu Ubuntu ljoti apgreido, vairakas valodas… u.t.t.. 🙂

    aldizz: cik reižu man vēl būs jāsaka: nevajag starpbrīžos pīpāt zāli! Tas kaitē tavai veselībai un it sevišķi smadzeņu krokai 😀

    #171213
    samurajs
    Participant

    A ziniet kādi sūdi? Š itam linuxam arī nav pareizā 3D-nVidia draivera, tātad tā ir kerneļa 2.6.22 vispārējā problēma. Jāgaida, kad kāds uzkompilēs, tad varēs aizņemties:)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā