Iznācis Skype 4.0.0.216

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznācis Skype 4.0.0.216

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #193185
    usins
    Participant

    Ar loading nav vērts strīdēties 🙂

    Par rakstu- nenoliegšu, ka ziņa nākusi par vēlu salīdzinoši, bet tik un tā vajag informēt lasītājus.

    #193186
    elvisburdajs
    Participant

    Lai cik ironiski tas nebūtu, tomēr Datuve par to rakstīja jau gandrīz 2 mēnešus atpakaļ.. links

    Piebilde: Skaipa BETA versija jau 2008 gadā bija… 😀

    #193187
    Aldis
    Participant

    elvisburdajs wrote:

    Lai cik ironiski tas nebūtu, tomēr Datuve par to rakstīja jau gandrīz 2 mēnešus atpakaļ.. links

    Piebilde: Skaipa BETA versija jau 2008 gadā bija… 😀

    BETA – tautas testa versija – par nestabilitates glukiem kompanija neatbild… njemot vera skaipes glukus es nemaz nerekomendeju lietot pashu skype, kur nu vel beta stadijaa! Ganjau samurajs gluzhi ta pat sagaidija pilno reliizi, un tad lika zinju.. domajams pilnigi pareizi ari riikojaas! 🙂 Tas pats kas visi jau kjer un graabj Windows 7, lieto to ka pamat operetajsistemu, kautgan MS majas lapa pat bija rindinja, ka nav domaata taa versija pilnam darbam bet tikai testiem (protams to laikam neviens nelasa, un ja kkas nobruuk vai neiet, tad breec pa forumiem..)

    #193188
    zxcv
    Participant

    Pilnā relīze iznāca kkur pirms 2 mēnešiem.

    #193189
    Loading
    Participant

    Pilnīgi žults lec ārā pa muti. Par tiem nīdētājiem, ka veca ziņa. Kur paši bijāt? ēžurnālista status ir, bet neko nedaram.. Mjā…

    #193190
    usins
    Participant

    Loadnig- nomierinies. Redz, paši vainīgi ka tādi ir kādi ir. Pozitīvu attieksmi 😀

    #193191
    Loading
    Participant

    Kur tad ir tā pozitīvā attieksme? 😀

    #193192
    usins
    Participant

    Lading- saprātīgiem cilvēkiem ir- tādiem kā mums abiem 😀

    #193193
    Loading
    Participant

    Laukā jauks laiciņš 😉 Miers!

    #193194
    Tmkks
    Participant

    Man nepatīk tās spēcīgās krāsas, kas dod acīs, tāpēc Skype 4 nomainiju uz veco labo 3.2, lai gan Skype 4 diezgan ērtāks, ja pareizi nokofigurē.

    Man patīk tas gliemezītis, kad sūtās kāds fails no lietotāja ar mazu augšuplādes ātrumu.

    Tas pats gliemezis rādās arī, kad es kādam sūtu.

    Bet nu, kaut kad drīz beigšu īgņoties un mby pāriešu uz 4o..

    #193195
    rihardsss
    Participant

    Tēmas nosaukums nepareizs (sajauci 2 cipariņus vietām :P)! Bet viss rakstīts ir pareizs! Nesaprotu kāpēc te daži saka, ka 2 mēnešus atpakaļ iznāca, ja īstenībā vakar?

    Quote:

    Technical details

    Version 4.0.0.216 File size 22 MB. Official release. Release date: March 18, 2009. File name: SkypeSetup.exe

    Kopēts no Skype mājaslapas… Kautkā neizskatas, ka tas ir 2 mēnešus atpakaļ… Nevajag pat google – vnk var ieiet skype mājaslapā un apskatīties. :duno:

    #193196
    samurajs
    Participant

    rihardsss: paldies, ka ievēroji! 🙂

    #193197
    elvisburdajs
    Participant

    rihardsss: Tad sanāk ka tas ir kaut kāds atjauninājums, :duno: jo stabilā versija ir jau 2 mēnešus. 😀

    #193198
    kaqp
    Participant

    kā sapratu krāsu shēmas skype 4 nav ? Nepatīk ka visu laiku jāpierod pie kā jauna. No skype4 Beta uz stabilo Skype vajadzēja daudz laika lai pierastu. Un krāsas mazliet kodīgas.

    #193199
    Athlons
    Participant

    nepatīk… galvenokārt tapēc, ka lēnāk startējas… jaunajam interfeisam nav ne vainas ja pierod, bet (vismaz man) mēdza gļukot… palietoju kādu mēnesi un uzliku atpakaļ veco…

    #193200
    Faust
    Participant

    Nu daudz kas uzlabots, bet pat neatbalsta publiskās sarakstes?! *psc*

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā