Iznācis Skype 5.0 Final

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznācis Skype 5.0 Final

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152420
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_sk5_1.jpg[/imgl]Š oreiz jaunā Skype versija 5.0 īpaši pa prātam būs Facebook lietotājiem, jo šis sociālais portāls dziļi integrēts programmā. Ja Skype lietotāji Facebook’ā norādījuši savas koordinātes, tad programmas logā tiks parādīti kontaktu ziņojumi šai sociālajā portālā, un tiem “pa tiešo” varēs piezvanīt. Ir arī īpaša Facebook telefongrāmata, kurā tiek rādīti tikai portāla lietotāju profili.

    Iespējamas videokonferences starp maksimāli 10 lietotājiem (ar nosacījumu, ka visi lieto Skype 5.0). Paredzēta automātiska norauto sarunu atkopšana. Un, visbeidzot, jāatzīmē jauns, vēl uzskatāmāks programmas dizains.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_fb_news_feed_making_a_call_1.jpg[/img]

    Skype mājaslapa

    #250264
    Arcis
    Participant

    Tā kā facebook joprojām nelietoju, tad šoreiz šis jaunums nebūs gluži priekš manis! 🙂

    Un videokonferences zvanus arī neveicu! 😀

    #250265
    robcixx
    Participant

    njaaa… pie dizaina vel japierod… bet skiet ka ir labs un izdevies 🙂

    #250266
    Aldis
    Participant

    Nu nesinhronizeesju skaipu ar feisbuku… man tas nepatikt… jau 4-turtaja versija ir feisbuka kautkaads supports ieksjaa, njemot veeraa ka neesmu sinhronizeejis tur savu accauntu, man no kontaktiem – kuri ir feisbukaa arii, pienaak kautkaadi “eventi, aicinaajumi..” e.t.c.. 😀 😀 mieraa neliek.. 😀 😀

    Vot.. twitter klientu, mazinju – kaa chata logu vareeja meegjinaat izveidot! 🙂 mozj aizietu.. a mozj nee..

    #250267
    zivs
    Participant

    Jo jaunāks skapis, jo vairāk mani simpatizē klasiskais dizains (tas, kas jaunākajās versijās joprojām ir pieejams Linux un, ja nemaldos, Mac lietotājiem) ..

    #250268
    bezolaam
    Participant

    ak dievs, tāds murgs. Cik labi, ka linux versijas tik ātri neizlaiž un tās ir daudz patīkamāk lietot, bez visādiem debīliem spamiem, vienkārsu gui utt.

    #250269
    zemith
    Participant

    Joprojām turu cieņā 3,5o versiju. Nekā lieta.

    #250270
    Iewar1jumZ
    Participant

    Tikko paproveju uzlikt caur Skype iebuveto update.. taa nokara win7 ka nacas cold restart taisit.. proveju 2 reizi.. tas pats.. labs produkts, visu cienju.

    #250271
    Aldis
    Participant

    Jā.. uz winxp arī šis prasa restartu :] Par to es arī šokā. (Pat daudzas lielas programmas un spēles to nedara)…

    #250272
    Iewar1jumZ
    Participant

    nee, Aldi, man vispar nokaras w7.. tieshi laika kad sakas update install.. lidz ar to nacas taisit RESET.. divaini, ne ar ko citu man shadi brinumi nenotiek.. 🙁

    #250273
    sir_irius
    Participant

    Jo jaunāks, jo lielāka bremze. Nepatīk.

    #250274
    daGrevis
    Participant

    Žēl, ka Skype nav Open Source… 🙁

    #250275
    Jaunzems
    Participant

    Nav un nebūs.

    #250276
    Brutto
    Participant

    Uz Win7 64bit instalējās bez problēmām.

    Ar vien “resnāks” tas skaips paliekas:/ Nez ko vēl sadomās tur iebāzt.

    #250277
    Kon
    Participant

    Beta pleijera skripts nestrādāja, jāiečeko kā ar final būs

    .. skaidrs .. iedodiet lūdzu 4tā install 😀

    #250278
    Stat1CX
    Participant

    Izcils bloat ware piemērs 🙂 RAM usage arī iespārda 100 MB neko nedarot, uzliec tādu uz pavecākas kastes un viens softs visu sistēmu padarīs nelietojamu. Tas pats windows live messenger patērē nieka dažus megabaitus.

    #250279
    Obsid’
    Participant

    Manam XP nekādu restartu neprasīja, bet, kad ielogojos, sapratu cik neērts un neglīts 5. skaips ir palicis. Palikšu labāk kādu ilgāku laiku ar 4.1.

    #250280
    iKey
    Participant

    daudzu programmu svaigākās versijas paliek ar vien resnākas….

    #250281
    pats_Toms
    Participant

    Pamēģināju. Patīk jaunais kontaktu sarakts. Par pārējo tā so, so… Piemēram, agrāk uzspiežot uz nika virs kontaktiem bija iespēja rediģēt skype mood. Š ajā versijā, cik mēģināju, tas ir izpalicis. Žēl…

    #250282
    Kon
    Participant

    Īstenībā man viss patīk, fb integrācija ir konfekte, tik uz mana vecā dzelža 100 mb rama patēriņš nav pieņemams ;(

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā