Iznācis Skype 5.6 ar reklāmu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Īsziņas Iznācis Skype 5.6 ar reklāmu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155034
    samurajs
    Participant

    Kompānija Skype izdevusi jaunu versiju savai VoIP telefonijas programmai – Skype 5.6. Tās galvenā atšķirība no iepriekšējām ir jaunas ēras sākums – turpmāk par bezmaksas Skype lietošanu būs jāskatās reklāma. Reklāmas Mac, iOS un Android klientos tika iekļautas jau senāk.

    Jāatzīmē, ka Skype maksas pakalpojumu lietotāji no reklāmas ir atbrīvoti.

    Jaunajā versijā ir pārstrādāts iestatīšanas vednis jaunajiem lietotājiem – tas palīdzēs noregulēt skaņu, kameru utml. Vēl uzlabota funkcija, kas dod iespēju korespondentam piekļūt darbvirsmai video seansa laikā. Var iestatīt vai šārēt visu darbvirsmu, vai tikai kādu logu utml.

    Skype 5.6 (Windows): (tiešā saite) https://www.skype.com/go/getskype-full-56

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_skype_625x415_1.jpg[/img]

    #276251
    Evers
    Participant

    Skumji, ka Skype ir pārvērties par pārkrāmētu mēslu, 4.2 versija man vislabāk patika.

    #276252
    bezolaam
    Participant

    njā, tas skaips tiesām paliek arvien drausmīgāks, pēc pēdējā apgreida uz android domāju viņu vispār izmest, var būt var daungreidot, bet neatrodu kā. Labi, ka uz linuxa viņi talāk par 2,2 versiju nav attīstījuši. Ļoti patīkama, viegla, ātra, var vairākus kontus vienlaikus darbināt.

    #276253
    archeens
    Participant

    rijīgs tas sūds ir palicis.

    #276254
    Kon
    Participant

    Lai arī kā mēs čīkstētu, esam atkarīgi no viņa ^^

    #276255
    Toms
    Participant

    Lietoju 4.2 versiju un viss ir ok 🙂

    #276256
    Aldis
    Participant

    Nebūtu atkarīgie darba kolēģi no šamā, nelietotu pats…

    P.S. – lietoju veljoprojām kaut kādu pavecu portable relīzi, ar noskaldītiem portiem, lai neko netranslē, neservē, un dies sazin ko nedar.. 😀

    Ar Google+ ieviešanu, gaidu uz Google Talk attīstību! 🙂

    #276257
    Kon
    Participant

    Neviens no man zināmiem cilvēkiem neizmanto neko citu kā Skaipu, man par laimi, šamiem iepatikās facebook .. tagad vismaz tiku vaļā no draugiem.

    #276258
    usins
    Participant

    Laikam tapēc tiek lietots 4.2 versions

    #276259
    Willis
    Participant

    Kas tajās reklāmās redzams, kur var apskatīties jaunā Skype reklāmas ?

    🙂 Varbūt reklāmu dēļ vien ir vērts instalēt ?!

    #276260
    Aldis
    Participant

    Pilnam komplektam vēl lieto inbox.lv epastu… :> Dzīvosi spamos mūžīgi mūžos! 🙂

    #276261
    Nettwerk
    Participant

    Inbox tieshaam ir drausmiigaakaa spama glabaatuve un suutiishana, Kaut gan vinji reklameejas ka neatbalsta spamu. Vinji laikam tieshaam domaa ka cilveeki ir idioti un nezin kas ir spams.

    #276262
    msh
    Participant

    A tev grūti nedēļā tos piecus spamus izdzēst?

    Lietoju 3.8. Laikam vislabākā skapja versija. 4.x vēl bija pieciešama.

    #276263
    _Mo3_
    Participant

    jap, es ar tālāk par 4.2 neesmu aizgājis!

    #276264
    faq
    Participant

    Vecākā kas neatbalsta kontaktus no skype serveriem ir 3.10. Nākamās, līdz 3.6 nevēlas labi sadzīvot ar vistu/win7. Labākā skype versija, ko var lietot, ir tā pati, pie kuras apstājās inux versijas izstrāde -3.6. Un Tu teiksi, ka tā ir tikai sakritība vai es par daudz dzeru? Hehe, lašaras.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā