Iznācis Ubuntu 10.04 LTS

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznācis Ubuntu 10.04 LTS

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #234066
    richX
    Participant

    rATRIJS, pārnešana klasiskajā pusē ir pirmais, ko pēc uzinstalēšanas izdarīju…

    jūsu domas, kas tā par kļūdu un kā varētu labot? pēc ATI kartes draiveru aktivizēšanas tas Ubuntu (arī Kubuntu) logs ( parādās īsi pirms Login ) rādās kaut kādā sasodīti zemā izšķirtspējā un ar samazinātu krāsu skaitu… nesaprotu, kur slēpjas tā problēma…

    #234067
    nevertell
    Participant

    RichX, tas tapēc, ka nastajašie ā tē ī draiveri nav ar kms, bet oupensursīgie, ko bubunts itkā izmanto defaultā, ir ar kms. Es gan varbūt esmu nedaudz auzās iebraucis ar šo izteikumu, tā kā neņem visu par pilnu.

    #234068
    natolv
    Participant

    richX wrote:


    jūsu domas, kas tā par kļūdu un kā varētu labot? pēc ATI kartes draiveru aktivizēšanas tas Ubuntu (arī Kubuntu) logs ( parādās īsi pirms Login ) rādās kaut kādā sasodīti zemā izšķirtspējā un ar samazinātu krāsu skaitu… nesaprotu, kur slēpjas tā problēma…

    Ts pats pēc NVidia draiveru uzlikšanas, itkā sīkums, bet tomēr naptīkami, un pēc draivera uzlikšanas, vismaz man, ieslēdzas kādas 15 sec lēnāk nekā 9.04!

    #234069
    bezolaam
    Participant

    mna pēc adeita kaut kas smagi nav areizi ar nvidia draiveri 🙁

    #234070
    richX
    Participant

    izskatās, ka tev instalējot ir ieviesusies arī kaut kāda kļūda ar latviešu valodas burtiem [joke, neapvainojies 🙂 ]

    #234071
    aoma
    Participant

    Uzliku uz virtuālās, jutos smagi vīlies, ielādējas kā jau Linux, bet izslēdzoties erroru virkne ir kļuvusi krietni vien garāka.

    Arī GRUB2, maigi izsakoties, prasās pēc pilnīgākas piestrādes.

    #234072
    Viestartss
    Participant

    nu šo Ubuntu versiju jau es esmu ar mieru lietot – atvadījos no Kubuntu. vizuāli šī versija ir daudz pievilcīgāka par to Gnome, ko biju redzējies iepriekš.

    un tad vēl mani ļoti patīkami pārsteidza fakts, ka uzreiz pēc uzinstalēšanas tika atpazīts iebūvētais mobilā tīkla modems, turklāt tika piedāvāts izvēlēties pakalpojuma sniedzēju starp Biti. Lmt un Tele2 un vel vairākus APN variantus piedāvāja – mazliet apjuku, no kurienes džeki šito infu paspējuši savākt un salikt iekšā. nu katrā ziņā, kad testēju Win 7, neko šitik pretimnākošu nepiedzīvoju.

    katrā ziņā pirmo dienu laikā esmu ļoti patīkami pārsteigts par šo jauno versiju

    #234073
    aoma
    Participant

    Viestartss, ja nemaldos, šito fīču jebkura normāla Linux distra piedāvā jau vismaz pāris gadus, sliktākajā gadījumā pašam ir jānorāda mobilā operatora nosaukums.

    Arī uz win7 pieslēgt mobilo modēmu ir kā apm*zt 2 pirkstus, atliek vien ieštepselēt…

    #234074
    mildaa
    Participant

    Nezinu kā citiem, bet manam 3 gadus vecajam PC, šis brīnums neatpazina skaņu un tīklu :lala: , kaut gan, ar iepriekšējām versijām viss bija OK. Ielādes ātrums gan priecē.

    #234075
    Viestartss
    Participant

    aoma wrote:

    Viestartss, ja nemaldos, šito fīču jebkura normāla Linux distra piedāvā jau vismaz pāris gadus, sliktākajā gadījumā pašam ir jānorāda mobilā operatora nosaukums.

    Arī uz win7 pieslēgt mobilo modēmu ir kā apm*zt 2 pirkstus, atliek vien ieštepselēt…

    pieslēgt un lietot gan Win7 (pamēģināju pagājušajā gadā, kad tikko iznāca), gan ar kādu citu Linux versiju (līdz šim lietoju Karmic Kubuntu) nav nekādu problēmu, viss darbojas.

    šeit mani iepriecina daži mazi sīkumi, kas it kā nav būtiski, bet tomēr – ir patīkami. lai gan tīkla signāla stipruma indikators varētu arī nebūt tāds nenozīmīgs sīkums, bet gan visnotaļ noderīga lietiņa.

    #234076
    Viestartss
    Participant

    aoma wrote:

    Viestartss, ja nemaldos, šito fīču jebkura normāla Linux distra piedāvā jau vismaz pāris gadus, sliktākajā gadījumā pašam ir jānorāda mobilā operatora nosaukums.

    Arī uz win7 pieslēgt mobilo modēmu ir kā apm*zt 2 pirkstus, atliek vien ieštepselēt…

    pieslēgt un lietot gan Win7 (pamēģināju pagājušajā gadā, kad tikko iznāca), gan ar kādu citu Linux versiju (līdz šim lietoju Karmic Kubuntu) nav nekādu problēmu, viss darbojas.

    šeit mani iepriecina daži mazi sīkumi, kas it kā nav būtiski, bet tomēr – ir patīkami. lai gan tīkla signāla stipruma indikators varētu arī nebūt tāds nenozīmīgs sīkums, bet gan visnotaļ noderīga lietiņa.

    #234077
    root
    Participant

    Hreņtas bubjuntu. Š odien nakrenizēju no saviem cietajiem reizi un par visām reizēm. Fallback to debian native.

    #234078
    jonjs
    Participant

    Viss jau būtu labi, bet manim piemēram uz DEBIAN pat GTS 250 video karte pēc instalācijas beigām neparādījās (un tas ir viegli teikts) grafiskās vides vienkārši nebija.

    Protams es biju šokā, jo tik tālu pie komandrindas nebiju pieradis.

    Var jau būt, ka pieradīšu, tomēr pagaidām, Ubuntu man ar savām vairāk vai mazāk bagainajām fīčām atsver DEBIAN. Lai gan DEBIAN cienu, vienkārši pats ne visai gudrs Linux lietās.

    BET TOMĒR?

    #234079
    aoma
    Participant

    Gaidu Aisedoru, sola, ka maijā būšot 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā