Iznācis VLC player 1.1 ar Windows 7 integrāciju

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznācis VLC player 1.1 ar Windows 7 integrāciju

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #239205
    _Mo3_
    Participant

    jū, tikko ietestēju, filmas skrien jūtami labāk! es izmantoju VLC filmu skatīšanai un foobar2000 mūzikas klausīšanai nu un K-Lite paka ar stāv visādam gadījumam!

    Kāds var būt zin kā novākt to VLC logo kurš parādās pa vidu ekrānam, pirms filmas palaišanas?

    #239206
    Tmkks
    Participant

    Neapsmejat mani, bet es agrā lietoju CCCP + MPC-HC un mūzikai Winamp.

    Kad uzliku Win7, sāku lietot iTunes mūzikai un CCCP + WMP filmām un fiksai dziesmu apskatei.

    Es nesūdzos. Esmu iemīļojis iTūnes. Un attēla kvalitāte ir, priekš manām acīm, tik laba, cik tā var būt.

    VLC tiek lietot, ja nezinu kādu iemeslu dēļ kādu failu never vaļā vai arī, lai filmas skatītos be subtitriem [daudzām ir iebūvēties un @ VLC un MPC-HC tos var atslēgt].

    #239207
    m_janis
    Participant

    Niideejs wrote:

    Sound quality nav nekāda sakara ar softa izvēli, skrien tālak 😉


    Nu, nu. Turpini vien klausīties mp3 uz Winamp un dzīvo sapņu pasaulītē :devil: . Sakars ir, un pat ļoti liels, ja nezināji – protams, lietojot kvalitatīvu tehniku un klausoties kvalitatīvus ierakstus.

    #239208
    Crow
    Participant

    m_janis wrote:

    protams, lietojot kvalitatīvu tehniku un klausoties kvalitatīvus ierakstus.


    Uzsvars jāliek uz šo, IMO. Dzenot caur lētiem Acme pļurņikiem un Intel HD Audio čipsi 128 kbit/s MP3 (vai VBR 192 kbit/s ar Joint/Intensity Stereo) nekāda kvalitāte nav gaidāma. Es gan neapgalvoju uzreiz, ka MP3 būtu izskaužams. Piem., pārnēsājamā pleijerī labāk iemetu 256 kbit/s, jo tad varu paņemt līdzi daudz vairāk un tāpat apkārtējā trokšņa dēļ dažkārt i nedzirdu (jo negriežu tā, ka dzird kvartālu tālāk :D). Un ir jau kam pofig par kvalitāti, ka tik troksnis – tādu ir pilna pasaule. Bet uz PC, kur vietas atliku likām, tagad vienīgais jautājums ir – kur dabūt… torrentu lielveikalos jau tomēr runā tautas balss, tur nepopulāriem izpildītājiem FĻAK vai citus “lososus” atrast pagrūti bieži vien 😀

    #239209
    nevertell
    Participant

    daGrevis wrote:

    Niideejs wrote:

    VLC mēsls :>

    Cik sakarīgi… :/ Varbūt paskaidrosi savu viedokli?

    Man šķiet viņa niks paskaidro komentāru.

    #239210
    rATRIJS
    Participant

    A es skatos visu uz TV (thepiratebay -> Fleshka -> TV & (otrs variants) DVD -> xBox -> TV). Kaads tur pleieris ir? :/ (es gribu zinaat lai vareetu teikt, ka tas FTW un paareejie ir suuds)

    #239211
    robcixx
    Participant

    kapec neviens neko neraxta par to ka pirms 2vam dienam ir iznacis atjauninatais Windows Media Player 11.0.5721

    https://www.filehippo.com/download_windows_media_player/tech/

    #239212
    root
    Participant

    Meh. Varēja ieintegrēt gnomei kaut ko papildus :> windows šmindows

    Imhotep, LĪĪĪĪĪĪGOOOOOOOOOOO LĪGGGGOOOOOOOOOOO!!!! :>

    #239213
    Imhoteps
    Participant

    Tev ar` priecīgus, Māte 😉

    [img]https://bildites.lv/images/xvnyyg1vcgg9wvjisd4.gif[/img]

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā