Iznācis WinRAR 4.00 Final

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznācis WinRAR 4.00 Final

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153537
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_wrar_400_1.jpg[/imgl]Uzņēmums RARLAB paziņojis par arhivatora WinRAR jaunās 4.0 mažorversijas nākšanu klajā. Kaut arī nopietns konkurents šim arhivatoram ir bezmaksas 7-Zip, joprojām tiek lauzti šķēpi par to, kurš labāks – un WinRAR piekritēju pulks mazumā neiet.

    Tad nu īss ieskats jaunajās WinRAR 4.00 iespējās. Vispirms, kā apgalvo paši programmas veidotāji, arhivēšanas algoritmi ir uzlaboti, un .RAR arhīvu tagad varēs atspiest par 30% ātrāk. Jāpiekrīt, ka lielu arhīvu gadījumā tam ir būtiska nozīme. Pārstrādāti ir visi algoritmi, izņemot “Text compression”.

    Ieviests UDF 2.5 atbalsts, līdz ar to būs iespējams apstrādāt lielāko daļu Blu-Ray disku ISO atlējumu.

    Darbs ar parolētajiem arhīviem padarīts ērtāks, jo tagad bieži lietotās paroles var saglabāt un izvēlēties no izlecošā saraksta.

    Darbojoties Windows 7 vidē, WinRAR 4.00 uzdevuma progresu tagad parāda Windows uzdevumu joslā (taskbar). Opcija “Taskbar progress bar” ir atslēdzama. Pilns jaunumu saraksts – šeit.

    Lejuplāde – šeit.

    #263515
    prusaks
    Participant

    Pie winrara baigi pierasts, un uz logu, kurš saka ka 40 dienas drīkst lietot bezmaksas, virsū neskatoties var mierīgi lietot. Ja tas tiktu izmainīts, varbūt skatītos uz bezmaksas iespējām. Prieks ka viņš vēl dzīvo, reti par winraru kaut ko sanāk dzirdēt, uz mārketingu viņi nespiež.

    #263516
    LooNeY
    Participant

    😀 man gan kaitina tas logs pirms pāris gadiem dabuju Keyu manšķiet tad bij kāda 3.1 versija un šis keys ir derējis un der līdz šodienai 😀 un visticamāk derēs arī vēl 5 gadus… 😀

    Nez man kka kaitina ka beidzas tas trial laiks un jāspiež ok visulaiku lai tiktu līdz failam… Tapēc izmantoju savu .key failu jau uj cik ilgi un tiko uzliku iet arī uz sīs 4.00 versijas 😀 tākā ne visi algoritmi ir pārstrādāti 😉

    Bet nu jā! prieks ka beidzot arī kkas jauns no viņiem 🙂

    #263517
    Nonmod
    Participant

    Es labāk sēžu uz 7-Zip. Pieradums.

    #263518
    Imhoteps
    Participant

    7zip izdabest eņivej!

    #263519
    ruukjis
    Participant

    7zip suxz ballzz – .tar problēma vēl līdz šim brīdim nav atrisināta un ar saskaldītiem .rar failiem jamais lāga nezin ko iesākt.

    #263520
    Evers
    Participant

    +1

    Kā no seniem laikiem pieturējos pie Winrar, tā palikšu.

    #263521
    baltvilks
    Participant

    vecais labais winrar

    #263522
    Kon
    Participant

    mhm, vecais labais, žēl, ka tā nevar teikt par nero un vēl kaudzi citiem softiem.

    #263523
    msh
    Participant

    Kas tev nero nepatīk, kojāni?

    #263524
    Kon
    Participant

    pēc 6. versijas, it viss 😛

    #263525
    msh
    Participant

    Nejūtu nekādas problēmas ar 8 micro, ja neskaita to, ka pietrūkst dažas sešinieka utilītas.

    #263526
    daGrevis
    Participant

    Es par 7-zip… vecais labais 7-zip. WinRAR galīgi nepatīk! Visticamāk, jo neesmu tā normāli palietojis.


    @ruukjis
    , nezinu kas Tev par 7-zip vai kas pašam, bet Man viss kārtībā… ))

    #263527
    Eob
    Participant

    Pieņemu, ka atšķirību nejutīšu, jo arhivēju stipri pamaz un reti, bet ja jau rakstīts, ka ir līdz pat 30% ātrāk, tad kāēc gan neupgreidoties? 😀

    P.S. WinRAR >7zip kaut vai tikai dēļ tā, ka nav čakars ar .tar failiem un lielajiem failiem, kas saarhivēti daudzos sīkos arhīvos.

    #263528
    ruukjis
    Participant

    daGrevis wrote:

    Es par 7-zip… vecais labais 7-zip. WinRAR galīgi nepatīk! Visticamāk, jo neesmu tā normāli palietojis.


    @ruukjis
    , nezinu kas Tev par 7-zip vai kas pašam, bet Man viss kārtībā… ))

    Nestāsti man, ka .tar failus vari ar pirmo piegājienu atvērt, ja vari, tad paskaties kārtīgi, vai tas ko lieto ir 7zip. Tas pats ar skaldītiem arhīviem – tos 50% gadījumu vispār nevar atvērt. Un tad ir visādi sīkumi, kas kaitina, piemēram, nespēja atspiest vienu failu no arhīva jaunā mapē… “koroče” suxzzz.

    #263529
    nevertell
    Participant

    Tas jau pie pofigātora, kādu front-endu tu lieto, galvenais ir kompresijas algoritms. Un tādā ziņā septiņzips iespārda winraru. Winrars vispār sūkā kāju.

    #263530
    daGrevis
    Participant

    Dūri, ne kāju. :>

    #263531
    iKey
    Participant

    ruukjis wrote:

    7zip suxz ballzz – .tar problēma vēl līdz šim brīdim nav atrisināta un ar saskaldītiem .rar failiem jamais lāga nezin ko iesākt.


    un kas liedz tos saskaldītos .rar failus atarhivēt?

    Un kur tiek izmantots .tar arhīvs? ja nemaldos Linuksā ir, bet tam ir paši savi tūļī.

    Esmu dzirdējis, ka latvieši esot ņinzīgāku arhivēšanu uzķīlējuši

    #263532
    Evers
    Participant

    nevertell wrote:

    Tas jau pie pofigātora, kādu front-endu tu lieto, galvenais ir kompresijas algoritms. Un tādā ziņā septiņzips iespārda winraru. Winrars vispār sūkā kāju.

    Manuprāt, lielākā daļa, kam tas algoritms ir aktuāls, sēž pie tādiem aligatoriem, ka (nestrādājot NASA) tam vienīgā nozīme ir tikai krānera staipīšanai. Lai nu kā, tas algoritms ir tā pat priekš kaķiem, jo failiem, kas kompresēti ar .RAR algoritmiem tāpat 7-zips izmantos WinRar veidoto algoritmu, tā, ka ātrums būs labākajā gadijumā identisks, vai pat lēnāks. Un visās lielajās pirātu relīzēs izmantojās rar. 7-zip redz kautkādiem Sourceforge selfextractoriem un citiem sīkumiem. Kompresēšana tāpat no lietotāja puses ir reti nepieciešama, bet ja nu arī savajagas kautko sakompresēt un aizsūtīt kādam, jātaisa vien zipā, jo ei nu tu zini, vai viņam otrā galā būs kāds rar vai 7zip atvērt spējīgs arhivātors, toties zipu atvērt var arī bez trešajiem softiem. Turklāt gan ar Winrar gan 7zip dienišķie sīkumi notiek acumirklī – nav atšķirība vai dokumentu mapīte saarhivējas 1.0678 sekundēs vai 1.0702 sekundēs.

    #263533
    daGrevis
    Participant

    Izmanto tur pat, kur .zip… tikpat labi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā