Iznācis WinRAR 4.00 Final

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznācis WinRAR 4.00 Final

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #263534
    Evers
    Participant

    Sīkumiem. Tur ātrumam vispār nav nozīmes. :>

    #263535
    linx
    Participant

    Vienmēr esmu lietojis winrar, uzinstalēts ir arī 7zip, bet nu winrar man vienmēr licies ērtāks/ātrāks. Kaut gan winrara iepriekšējai versijai bija problēmas ar tar.gz un tar.bz2, tieši tādēļ man parādījās 7zip, kāda ir tagadējā situācija?

    Piekrītu par nero, līdz sestajai versijai bija ļoti labs, pēc tam … pat esmu aizmirsis, kādas ir jaunākās, jo infra recorder man dara visu, ko man vajag. 🙂

    #263536
    Creep
    Participant

    Lietoju winrar, bet neatceros pēdējo reizi, kad pašu softu būtu atvēris vaļā. Ja ar 7zip uzspiežot ar labo peles taustiņu uz izvēlētā faila/failiem, var izdarīt to pašu, ko ar winrar, tad starpību nekādu reālu neredzu…

    #263537
    Tmkks
    Participant

    Vienīgā atšķirība, kāpēc man 7-Zip patīk pār WinRar:

    Kad 7-Zip arhivē kaut ko vaļā, rāda ātrumu, kādā tas notiek. Sīkums, bet patīkami. Liekas, ka Winraram nebija arī atlikušais laiks.

    Un, ja fails ir sadalīts pa vairākiem rar failiem, tad vienmēr raru lejas daļā ir fails ar paplašinājumu .RAR, tad ņemot rarojot vaļā TIKAI to failu, atrarojas viss fails kopumā.

    FYI

    #263538
    nevertell
    Participant

    Nu, ja viss, ko tev vajag no arhivētāja, ir saspiesto pr0n kolekciju un legāli pirktās spēlītes atvērt, tad nu’i’nafig, der arī winrars.

    #263539
    LooNeY
    Participant

    Tmkks wrote:

    Vienīgā atšķirība, kāpēc man 7-Zip patīk pār WinRar:

    Kad 7-Zip arhivē kaut ko vaļā, rāda ātrumu, kādā tas notiek. Sīkums, bet patīkami. Liekas, ka Winraram nebija arī atlikušais laiks.

    Un, ja fails ir sadalīts pa vairākiem rar failiem, tad vienmēr raru lejas daļā ir fails ar paplašinājumu .RAR, tad ņemot rarojot vaļā TIKAI to failu, atrarojas viss fails kopumā.

    FYI

    Nu Winrar rāda time left un time spent, par vairākiem rar failiem – pofig kuru daļu – labais kliksķis extract here vai extract to.. i vsjo viņs ekstraktē no visiem!

    ..Nu šī tēma kas labāks ir pie kā vairāk pierasts.. es Winrar lietoju kopš v2 un bij laika gaitā uzinstalējis aiz neko darīšanas 7-zip un likās tik neerts un nesaprotams…

    #263540
    lexxx
    Participant

    Kaut kā neredzu winrar mājaslapā 4. gatavo versiju. Vēljoprojām stāv beta7

    #263541
    Wuu
    Participant

    WinRar the best, kā man klients viens teica, uzinstalē man “grāmatiņu programmu” :lala:

    KoЯn wrote:

    pēc 6. versijas, it viss 😛


    Es nemaz augstāku par 6. neesmu mēģinājis, ir vērts 😀 ?

    #263542
    Brutto
    Participant

    Vecais labais WinZip…līdz integrējās windowsā,… tad nāca WinRar un galu-galā tīri labi iztieku ar 7-zip.

    #263543
    kuuminsh
    Participant

    WinRar SFX ir galvas tiesu pārāks par to fufeli, kas pieejams 7zip lietotājiem.

    Principā tas arī ir vienīgais ko izmantoju.

    Vienīgā 7zip priekšrocība ir tā ka tas ir vienīgais cik necik jēdzīgais arhivātors kuru var bez maksas izmantot uzņēmumā.

    #263544
    linx
    Participant

    Atceros laikus kad winzip bija topā, tagad pat nepiemin, tikai winrar vs 7zip

    #263545
    Athlons
    Participant

    e vienīgais tāds jampaps, kas nelito ne winrar ne 7zip?… kaut kā esmu palicis pie IzArc… it kā lielu probļemu nav bijis… visnotaļ ērts arī liekas…

    #263546
    KristoZ
    Participant

    Athlon, neesi vienīgais – es arī jau labu laiku lietoju IzArc – ērtāks par 7zip, lētāks (bezmakasas) par WinRAR. Ar mazām, bet man, personīgi, noderīgām iespējām, kā piemēram, tādu elementāru iespēju automātiski atvērt mapi, kurā atarhivēti faili vai Install funkcija (ja arhīvā ir mape ar instalācijas failu, tad to var vienkārši atvērt, bet pārējie nepieciešamie faili tiek automātiski iekopēti tempā.). Tās arī ir tās divas lielākās atšķirības, kā dēļ dodu priekšroku šai programmai.

    Ir arī vēl dažas labas, bet retāk izmantotas iespējas, kā piemēram, populārāko alternatīvo disku atlējumu konvertēšana uz ISO, arhīvu dalīšana sējumos, arhīvu labošana, de/-šifrēšana u.c.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā