Iznācis WordPress 3.0 «Thelonious»

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznācis WordPress 3.0 «Thelonious»

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151466
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_wp3_1.jpg[/imgl]Noslēdzies 218 dalībnieku pusgada darbs, un trīspadsmitā populārās blogu programmas WordPress 3.0 versija nākusi klajā. Interesanta ir jaunā noklusējuma tēma “Twenty Ten”. Web lapu programmētājiem noteikti patiks WordPress apvienošanās ar servisu MU, kas ar vienu programmas instalāciju ļaus pārvaldīt gan vienu blogu, gan vairākus simtus.

    Tāpat izstrādātāju ērtībām pārstrādāts API, kas tagad dod iespēju pievienot fona bildes, virsrakstus, izvēlnes u.c. bez failu rediģēšanas. Lietotājiem patiks arī gaišais interfeiss, un konteksta palīdzība katrā lapā.

    Jaunā versija nosaukta džeza pianista un komponista Thelonious Monk vārdā, un, protams, tā ir bezmaksas (GPL licence).

    Instalēšanas video pamācība:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ndLEVwBA92w[/youtube]

    Mājaslapa

    #238929
    reGative
    Participant

    Es izmantoju tumblr un esmu laimīgs. WordPressā lielāks čakars, nekā tumblrā.

    #238930
    Jaunzems
    Participant

    tumbeli tu vari uzstutēt uz pats sava servaka?

    #238931
    rATRIJS
    Participant

    ljulj – Tumblr vairs nav tas pats kas WP…WP jau var saukt par pilnveertiigu CMS portaaliem ne tik bloga platformu.

    Lai vai kaa – kaa jau visur rakstu. WP3 IMO ir neliels FAIL.

    #238932
    Aldis
    Participant

    reGative wrote:

    Es izmantoju tumblr un esmu laimīgs. WordPressā lielāks čakars, nekā tumblrā.

    Tam kam grūti pat ar HTML iet. Tas dajebko izmantos un nebūs labi + būs čakars! 🙂

    #238933
    reGative
    Participant

    Aldis – HTML zinu, wnk man jāizstudē ir tumblr custom themes dokumentācjia. Kad tas būs izstudēts, tad var par kko runāt. 🙂

    #238934
    Evers
    Participant

    Njā, regative nošāva biki greizi, thumbler ir kārtējais “tvītošanas” jeb “microblogging” serviss. Salīdzināt varētu Blogger un WordPress, abi pamatā ir blogu dzinēji, tikai WP var likt arī uz sava servera un daudz plašāk pielāgot, lieliski izmantojot arī daudziem, ar blogošanu nesaistītiem mērķiem.

    P.S. Ja reiz par Googles Blogger ierunājos, tad šamie ir tikko būtiski papildinājuši un uzlabojuši noklusēti pieejamo dizaina veidņu klāstu. 🙂

    #238935
    Wuu
    Participant

    Liela kaka.

    #238936
    daGrevis
    Participant

    Pats arī nebiju sajūsmā tāpat kā pēc WP 3.0 beta… :/

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā