Iznāk Linux Mint 9 finālversija ar ilgtermiņa atbalstu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznāk Linux Mint 9 finālversija ar ilgtermiņa atbalstu

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #235763
    grisha
    Participant

    Hmm, tik kaapeec vinji uzreiz netaisa sisteemu zem Debain pa taisno? Kaapeec muhljiijas caur Bubuntu?Debian veel nav ne vainas, vismaz agraak. PAr tiem Debiana atzeriem jau taapat visiem zinaamas manas domas.

    MAn jau ar patiik, kaa teema par Linux, taa aiziet zvaigzhnju kari 🙂

    Man gan kaut kaa neticaas ka Mint ir treshaa populaaraaka Linux distro. ja nu vieniigi starp Gnome lietotaajiem. MAn Iepatikaas labaak KDE un pa gadiem pie vinjas ar esmu pieradis. Taa jau gaumes lieta, taapat kaa OS lietoshana.

    #235764
    aoma
    Participant

    grisha, neteikšu, ka Gnome mintam ir labākais variants, man tīri subjektivi ir tuvāki Xfce vai LXDE, arī Fluxbox, bet par gaumi jau nestrīdoties 🙂

    #235765
    Nettwerk
    Participant

    Lai piedod man visi Linux lietotaaji, bet no Unix-like (es domaaju Linux veidiigiem) man patiik Slackware (stabilitaate, aatrums) un BSD distributiivi FreeBSD (atrums, stabiltaate, vienkaarshi lietot (konfigureet)).

    #235766
    akms47
    Participant

    Ma jautjums, vai Mintā jau ir normāli NVIDIA’s draiveri jeb jāčakarējas kā ar UBUNTU, lai uzspēlētu ko sakarīgu, kam svarīgs directx?

    #235767
    Foxsk8
    Participant

    Tiem, kas tomēr velas uz savas old kastes darbināt xp, iesaku izmantot tinyxp rev 5 vai rev 9. Vis kas vajadzigs pieks neta, muzona un parējām lietām. Install sver ap 150 mb, uzliekas ap 7 min. Protams, mintam arī nav ne vainas, vismaz os ir legala un nav par parejam lietam jauztraucas.

    #235768
    aoma
    Participant

    AKMS47, nav saprotams, kurā vietā jāčakarējas, bet pa defaulto Mint (arī Ubuntu) piedāvā nVidia 185.xxx, ja apdeito sourci, tad bez problēmām var uzlikt jaunākus – 195.xxx vai pat 197.xxx.

    Bet ar spēlēm būs maķenīt cita opera… Pats uz Linux nespēlēju neko citu, izņemot to ķīniešu dakstiņu čupu, tāpēc nemācēšu paskaidrot 🙂

    cik dzirdēts, Wine vai Cedega tur varētu līdzēt

    #235769
    akms47
    Participant

    Slikti, jo lai kā pūlējos ET t.i. Enemy Territory nevaru palaist.

    Būtu jauki to kruķīt uz nixiem.

    Kāds tur Wine, ir arī nix versija, tikai par displeju bļaustās.

    Kaut kā jau beigu beigās palaidu, bet ne jau ar to kas bija ubuntu komplektā. ;(

    #235770
    bezolaam
    Participant

    interesanti, jau novilku un šodien/rīt likšu otram desktopam virsū paspēlēties 🙂

    #235771
    jonjs
    Participant

    Imhoteps kārtējo reizi ielicis kvalitatīvu un visnotaļ noderīgu rakstu.

    Esmu mēģinājis Linux Mint uz notebuka 2,4 GHz Celeron un 512 Mb operatīvā atmiņa, videokarte kaut kāda SIS iebūvētā.

    Mints par Ubuntu griezās ašāk uz šī vecā dzelža.

    Tomēr DEBIAN ir visa skaistā Māte nu labi varbūt arī Tēvs 🙂

    #235772
    Imhoteps
    Participant

    Pēc Distrowatch datiem, vakar (22. maijā) Mint nonāca OTRAJÄ€ VIETÄ€ distru vietņu apmeklētības sarakstā pēdējā pusgadā.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā