Iznākusi IE9 publiskā beta versija

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznākusi IE9 publiskā beta versija

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #247750
    msh
    Participant

    Diez ar ff tam ie9 būs kopīgs ne tikai dizains, bet ari funkcionalitātes trūkums un nespēja normāli lietot “out of the box”? 😀

    Eudoxus wrote:

    Kāds nevar paskaidrot, kāpēc XP lietotāji ar tādu regularitāti atgādina par šīs antikvārās operētājsistēmas it kā labumiem? Problēmas ar pašnovērtējumu? Vispār jau šis posts tomēr ir par IE9, nevis par XP dižumu.


    Nu, man piemēram ir tāds jauks porķiks ar 600 mhz trešo peni, 256 megiem rāmja utt, patlaban gan neejošs [laikam bioss nejauši tika nobrucināts] bet tiks labots, un tas jaukais porķiks darbina winxp [varētu gan uztaisīt downgrade uz 2k, jo tam ir 2k nakļene 😀 ], lai arī ir doma par jaunākajiem linukšiem. Izdarīt var visu ko vajag, spēles šajā sarakstā, protams, neietilpst. Š ajā vietā w7 lietotājs vai nu iedomājas ka mamma tak tāpat regulāri dod naudu jaunam kompim vai arī ka viņš tāpat pelna pietiekami daudz naudas, lai regulāri pirktu jaunu kompi pēc katras jaunākās maikrosofta os izlaišanas, tā parādot, ka nav uzķēris mana teksta jēgu. OS ir lai darbinātu progas – un izmantotu saprātīgu resursu daudzumu – nevis lai vēl saturētu mūžīgi darbojošos mirgojošu kumēdiņu kaudzi, kas rij resursus 😀 w7, divas reizes noklikšķinot uz exe faila vai uz ikonas, palaiž progu – vai winxp nedara to pašu? Dara. Tātad funkcionalitāte ir tā pati. Bet sistēmas prasības nē. Un winxp nemēdz mest paziņojumus, vai es tiešām vēlos palaist to un to, winxp nerēgojas visās malās “maukrosoft” ar lieliem burtiem uzrakstīts [tādu uzrakstu es vienīgi redzu ielādes laikā], winxp nav aprīkots ar visādām caurspīdības herņām [kas rij resursus], ļoti debīlu un nesaprotamu control panel [laikam domāts priekš lāmēm] un tā var turpināt. Ä€, un cietuci arī nepied0rš. Protams, maikrosofts orientējas uz vidējo lietotāju – lāmeri, kas pat nedadomāsies vai ja dadomāsies, tad tam liksies normāli, ka OS, neko vairāk nedarot, rij arvien vairāk un vairāk resursu, jo tak kastes, lūk, paliek stiprākas, un tas nekas, ka tos izniekotos resursus varētu izmantot lietderīgāk 🙂

    #247751
    Aldis
    Participant

    Tieši tā, funkcionalitāte un ātrdarbība man arī pirmajā vietā, tāpēc lietoju XP 🙂 Pie reizes man viņš šim datoram ir orģinālais cd. Piemēram kāpēc man tādā gadījumā būtu jāpāriet uz W7? 🙂 Ja man jau tagad ir labi, un nevienu no dižajām Windows7 featurēm nevajag…? Tad kāpēc man likt to W7, kuram viss strādās uz pusi mazākā performancē kā pašreiz iekš XP…? 🙂

    So.. Mazmīkstais labi izdarīja atsakoties no IE6… Tā teikt iestājoties par progresu… Tas bij jauki… Bet nejauki bij tas ka IE7 solīja grandoizu… Bet nekas daudz nemainījās, tikai dizains un daži jaunaki supporti… Ar IE8 bij vēl lielāka aģitācija, bet sanāca vēl sūdīgāk… Tā tad sekretārēm nav ko īsti iekš XP tā pat lietot… Ja priekš XP nevarēja iedot IE9… 😛

    msh… vēl varu piebilst par w7 bugu vai featuri, ka piemēram 10’000 mazus failinjus, kas aiznjem 3mb vienaa mapee W7 dzeesh laukaa 10min.. [kaut ko tur kalkulee, un taa], otrkart atverot kādu mapi vai control panel smejams gabals ir ikonu ielāde, jo ielādējās kaut kādas 5cas ikonas no vidus, tad no aizmugures, un tad no priekšas.. 😀 😀 😀

    #247752
    shb-
    Participant

    Aldis wrote:

    W7, kuram viss strādās uz pusi mazākā performancē kā pašreiz iekš XP…

    :lala:

    #247753
    Jaunzems
    Participant

    Aldis, AFAIS, nav lietojis Windows 7.

    #247754
    Aldis
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Aldis, AFAIS, nav lietojis Windows 7.

    Man pietika ar 3 nedēļu palietošanu =]

    #247755
    Gakh
    Participant

    Dizains man galīgi nepatīk…

    Manās acīs tāds pavirš izskatās, liekas ka viss būtu tika itā ātri “apmēram” vienādi uzsviests.

    Kā arī uzinstalēju IE 9, un salīdzināju ar FF 4.0 Beta 6 dažādos testos, un FF bija labāki rezultāti.

    #247756
    piwchix
    Participant

    Aldis wrote:

    Jaunzems wrote:

    Aldis, AFAIS, nav lietojis Windows 7.

    Man pietika ar 3 nedēļu palietošanu =]

    Paldies! Ierēcu 😀

    Kā gan savādāk tu teiktu, ja esi 5gadus nolietojis XP un tagad pēkšņi W7. Skaidrs, ka tev nepatīk, viss ir sūds, mēsls, galīgi nekam neder. Jo cilvēkam jau ir pieraduma spēks un piesēžoties no XP pie W7 tu gribēsi darīt visu tā pat kā XP, un ja kkas ir savādāk, protams tas liksies tizli. Palieto W7 vai jebkuru OS kā minimums 3 mēnešus, tad spried. Tikai vismaz pus gadu lietojis W7 tu sapratīsi tā plusus.

    Cilvēkam laikam jau viss smadzenēs iekodējas : “Viss kas ir savādāk, ir mēsls.” Arī man sākumā Linux(openSuse) KDE likās kkāds sviests. Tagad es nez vai mācētu daudz ko uz XP izdarīt (ar W7 ir saskarsme pietiekama) un ja godīgi es teiktu, nu sviests, kur tik neērts 😀 Kur ir fucking konsole!!!???

    P.S. Es nemaz nebraucu iekšā tehniskajā pusē, augstāk tirzātais ir tikai cilvēciskais faktors.

    #247757
    Nau4a
    Participant

    nez, novilku, iepatikās. liekas ātrāks par FF, veras vaļā arī atrāk, pēc izskata smuks.

    #247758
    Crow
    Participant

    Afrohead wrote:

    Samuraj, vismaz “Utorrent” ja varēji izslēgt. 😀


    Abet uTorrent jau pats par sevi neko nepierāda… kgan tāpat ir skaidrs, ka šamējam RatioMaster arī ieslēgts 😀

    Par tēmu: Uzliku. Ir diezgan veikls. Veiklāks par sacūkoto FF 3.6.10. Vakar vakarā neizdevās Acid testu lapā ielīst, laikam visi skrēja paši pārbaudīt. Enīvej – galīgais verdikts būs tad un tikai tad, kad būs fināla variants.

    Btw, visiem, kam nepatīk kaut kas – ir taču Feedback Tool. Rakstiet niknas vēstules šamiem :p

    #247759
    linx
    Participant

    Crow: ko tu tur muldi.

    #247760
    Crow
    Participant

    linx: mļe, ka tevi makbetons ar zarainu mietu… kas ir – latviski nesaproti, mhh?

    #247761
    linx
    Participant

    Crow: Pievaldi muti, cilveks, putns 😀

    #247762
    Eudoxus
    Participant

    Tas arī bija sagaidāms – skābās vīnogas (ja kāds nesaprot par ko ir runa, tad iegūglējiet)

    p.s. Mamma man nav nopirkusi nevienu datoru. Bet pēc jūsu loģikas sanāk, ka pat XP arī nelietderīgi rij resursus. Jums kā minimums windows 3 vajadzētu lietot.

    Bet daži laikam tā arī neuztvēra to, ko gribēju teikt. Tad, piedodiet, atkārtošos, manis pēc jūs varat lietot kaut skaitīkļus, tikai es nesaprotu, kāpēc visu jādižojas ar to, ka izmantojat antikvāru OS? Ja patīk, tad lietojiet, bet nestāstiet, ka pārējie ir lāmeri, kas neko nesaprot.

    #247763
    linx
    Participant

    Nu esmu *nix fans, uz mani vispar shi tema neattiecas, taka, kurs te ir lamers?

    #247764
    Foxsk8
    Participant

    Linx: Iedzer teju vs alu, nomierinies.

    #247765
    Evers
    Participant

    piekrītu Eudoxus, pašam dzelzis līdz pēdējai skrūvītei paša pelnīts.

    #247766
    Crow
    Participant

    linx wrote:

    Crow: Pievaldi muti, cilveks, putns 😀


    Pievaldi nu pats, kamēr neesi pa to atrāvies. Un izguli dzērumu, interneta pasaules varenais.

    #247767
    Kon
    Participant

    linx wrote:

    Nu esmu

    da ti govno buhoe :>

    #247768
    Edžus
    Participant

    Es zinu, ka tas ir offtopic, bet… ??? 😮

    Pēc pēdējā Chrome atjauninājuma: 6.0.472.59…

    https://www.failiem.lv/viewer.php?i=ixjqnw&n=Untitled.jpg’> src=’https://www.failiem.lv/thumb.php?i=ixjqnw&n=Untitled.jpg‘ alt=’Failu hostings’ border=’0’>

    #247769
    linx
    Participant

    Tātad, mazai apskaidrībai – Crow es Tevi nemīlu, bet es pats nerakstīju nevienu no vakardienas postiem, kurš? Uzmini, nu 😀

    Tā notiek, kad ejot pēc alus, atstāj kādu pie ieslēgta datora un pie notepada :lala:

    Atvaino, ķēms 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā