Izpakošanas video [Unboxing videos]

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Izpakošanas video [Unboxing videos]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153740
    tox3
    Participant

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xrdHe__tt3U&feature=player_embedded#at=144[/youtube] 😀

    Jāpiekrīt video noslēgumā teiktajam.

    #265828
    Kon
    Participant

    arī vnm Esmu pasmaidījies par fag’u priecāšanos par iepakojumiem

    #265829
    Crow
    Participant

    Nekad neesmu jamos skatījies un neskatīšos.

    Remember – only YOU can prevent unboxing videos! 😀

    #265830
    Evers
    Participant

    Unboxing videos – tikai un vienīgi virtuālā poke-krāna staipīšanas metode

    #265831
    Wuu
    Participant

    Ja neko nepērk tad jau tiešām nav jēgas skatīties, bet kad man ir vēlme ko iegādāties, vienmēr meklēju video youtubē. Tieši div nedēļ atpakļ, meklēju barokli, viens unboxing video tiešām palīdzēja, jo ne sūda nevarēja saprast kādi konektori īsti ir tam baroklim bija no manuāļa.

    #265832
    zivs
    Participant

    Jaapiekriit, ka tie unboxing video ir pilniigi lieki aizfekalizeeta vieta uz serveriem – nevienu normaalu cilveeku (varbuut iznjemot Macf*gus?) nesaista tiiksminaashanaas par random produkta izsainjoshanu.

    Wuu, es pilniigi nespeeju noticeet tam, ka tavam random baroklim nebija tehniskaas specifikaacijas internetaa, bet bija unboxing video youtubee .. vai vai plika d*rshana vai tieshaam esi tik advanceets, ka bez paskaidrojoshaam bildiiteem (pat kustiigajaam!) nespeej neko atpaziit/atshkjirt? 😀

    #265833
    delta128
    Participant

    Unboxing video pats par sevi ir herņa, kurpretī apvienojumā ar ierīces apskatu un funkciju aprakstu ir noderīga lieta.

    #265834
    Wuu
    Participant

    zivs wrote:

    Wuu, es pilniigi nespeeju noticeet tam, ka tavam random baroklim nebija tehniskaas specifikaacijas internetaa, bet bija unboxing video youtubee .. vai vai plika d*rshana vai tieshaam esi tik advanceets, ka bez paskaidrojoshaam bildiiteem (pat kustiigajaam!) nespeej neko atpaziit/atshkjirt? 😀


    Tā kā tu tāpat neko nekad nepērc, ar tevi par tādu tēmu tāpat diskutēt nav jēga. Sen ir pierādījies, ka labāk pārbaudīt divreiz, nekā uzrauties uz nespēju produktu pilnība lietot savām vajadzībām.

    Vel labs piemērs ar videokartēm, parasti šamām nāk komplektā CrossFire/SLI tilts, barokļa pāreja un DVI/Analogā pāreja. Bet izrādās ne visām, pat no +100 Ls. Tā var smagi sanākt aplauzties, ja ir nepieciešams šāds maz draņķis. Bet piekrītu delta128, parastu unboxing arī nekad nemeklēju, vienmēr skatos lai būtu apskats klāt.

    Tas pats ir ar cooleri, gribās tomēr zināt vai piemēram termopasta ir iekļauta komplektā. 😉

    #265835
    nevertell
    Participant

    Akhem, cfx/sli tilts nāk tikai retajām kartēm līdzi, bet SLI tilti nāk praktiski visām SLI spējīgajām mātēm līdzi. Ar cfx ir pagrūtāk, jo krosfaeru atbalsta gandrīz katra plate ar 2 pilniem pci-e slotiem.

    #265836
    Wuu
    Participant

    nevertell, man ir bijusī nvidia videokarte kurai nenāk vispār nekas līdzi, izņemot garantijas noteikumi. 😀

    #265837
    nevertell
    Participant

    😀

    Visticamāk, ka atdeva tādu, kas ir atdota iepriekšējā lietotāja kretīnisma dēļ.

    #265838
    zivs
    Participant

    Wuu wrote:

    Tā kā tu tāpat neko nekad nepērc, ar tevi par tādu tēmu tāpat diskutēt nav jēga. Sen ir pierādījies, ka labāk pārbaudīt divreiz, nekā uzrauties uz nespēju produktu pilnība lietot savām vajadzībām.

    Jaa, ebajaa meedzu preces zagt … 🙂 Bet nu prieks, ka tu iepeercies!

    #265839
    nitro
    Participant

    Sen bija laiks..bet ne tikai paarspiileeta iepakojuma peetishana bet arii aareejaa dizaina un to ko pashi var redzeet paaraak liela staastiishana ir slimiiba..cilveekus jau interesee vairaak tas ko ar aci nevar redzeet. Peec nopirkshanas jau to iepakojumu taapat izmet vai izmanto kaa kasti citiem meerkjiem.

    #265840
    Jaunzems
    Participant

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Z8973hQk5nY[/youtube]

    ja vien runa nav par šādiem video…

    #265841
    grisha
    Participant

    Saakumaa domaaju ka runa iet par kaudzi nevajadziigas makulatuuras,ka katrs vads, disks iesainjoti atseviskji nepaarstraadaajamos materiaalos.

    Palasiiju komentaarus, tagad vispaar nesaprotu par ko iet runa. KUram vajag taadas mulkjiibas?

    #265842
    Aldis
    Participant

    Sviests… :>

    #265843
    APOC
    Participant

    “Labākais” ko pēdējā laikā esmu redzējis no unboxing video -> https://www.youtube.com/watch?v=wgP6kxnEZ1c

    Tie kas nerunā kirlicā var iet garām.

    #265844
    osy
    Participant

    Man patīk skatīties Linusa unboxingus 🙂

    #265845
    Brutto
    Participant

    😀 Jā, izsmieties var labi!

    Tefāls, bļin 😀

    #265846
    usins
    Participant

    Nu viens labums ir, ja tiek izsniegts šis aparāts kādam, to vēlāk varēs nopirkt par zemāku cenu kāds laimīgais 😀

    Mums arī deva demo iekārtas, pēc tam, tās var nopirkt par ievērojami zemākām cenām, bet ar samazinātu garantiju uz pusi… ko vienmēr var izstiept 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā