Izveidots Dr. Web antivīruss Symbian sistēmām

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Izveidots Dr. Web antivīruss Symbian sistēmām

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149749
    reGative
    Participant

    [imgl]https://www.bildites.lv/images/j3pssvyd75syocm8ccpz.jpg[/imgl]Kompānija “Doctor Web” sagatavojusi jaunumu Sony Ericsson un Nokia viedtālruņu lietotājiem: beta-testēšanas stadijā iznāk antivīruss – Dr. Web Symbian operētājsistēmai. Izveidotā programma ir bāzēta uz antivīrusa Dr. Web, un nodrošina Symbian vidē strādājošo mobilo telefonu drošību no vīrusiem un spama.

    [imgr]https://www.bildites.lv/images/ncyc2h1f0o43tcp4rcp.jpg[/imgr]Dr. Web Symbian var veikt vai nu pilno failu sistēmas skenēšanu, vai arī “izsekot” lietotāju norādītus failus un mapes (tai skaitā arī atmiņas kartes). Ar atrastiem bīstamajiem objektiem saruna īsa – dzēšana vai karantīna. Beidzot savu darbu, programma dod lietotājam pilnu atskaiti.

    Viena no Dr. Web ekstrām – iespēja izveidot “melno” un “balto” sarakstus, pēc kuriem filtrējas SMS īsziņas un zvani. Tādā garā var sevi ne tikai norobežot no nevēlamajiem kontaktiem, bet arī aizsargāties no krāpniecības – tai skaitā nekad vairs nesaņemt SMS no it kā pazīstamiem cilvēkiem ar lūgumu papildināt telefona kredītu.

    Regulāra atjaunināšana caur internetsavienojumu neļauj vīrusu datubāzēm novecot. Programmas interfeiss ļauj pilnībā uzstādīt darba parametrus atbilstoši lietotāja vajadzībām. Ja rodas jautājumi no jebkura programmas loga, pieejama konteksta izziņa.

    Dr. Web var testēt visi lietotāji, kuri uzstādījuši Symbian OS.

    Avots

    #214047
    daGrevis
    Participant

    Labs raksts! 🙂

    Kārdinoši, ja vien man būtu Symbian OS! 🙁 Parasti ir tā, manam draugam nav ko darīt, viņam ir bezmaksas īsziņu plāns, un viņš man visu laiku sūta tukšas īsziņas, beigās ir kādi divi simti! 😀 😀

    #214048
    Rebellion
    Participant

    Esmu par Symbian OS attīstību, un katrs tā jaunums uzlabo man garastāvokli 🙂

    #214049
    lilmoder
    Participant

    #214050
    daGrevis
    Participant

    lilmoder wrote:

    Quote:

    Interfeis programmas ļauj pilnībā uzstādīt darba parametrus, rēķinoties ar lietotāja vajadzībām. Ja rodas jautājumi no jebkura programmas loga, pieejama konteksta izziņa.


    Da fak? Google Translate?

    Quote:

    Interfeiss programmai ļauj pilnībā izmainīt darba parametrus rēķinoties ar lietotāja vajadzībām.


    Tālāk nemāku iztulkot… 😀 😀

    #214051
    Evers
    Participant

    laba ziņa

    #214052
    izredzētais
    Participant

    žēl, ka nav simbiānis, kā reiz ir viens nevēlams kontakts…

    #214053
    TokRa
    Participant

    Š arlatānisms un naudas kāšana. Symbian 9 principiāli nav nepieciešamas antivīruss, pateicoties 4 līmeņu sertifikācijai.

    #214054
    ehex
    Participant

    Hmm, melnais saraksts varētu noderēt. Man arī bieži vien nāk čupām tās tukšās īsziņas. 😀 Nu būs jānomēģina.

    #214055
    msh
    Participant

    Rebellion wrote:

    Esmu par Symbian OS attīstību, un katrs tā jaunums uzlabo man garastāvokli 🙂


    Fakts ka mobju operētājsistēmai nu jau vajag AV ir attīstība? Manuprāt lietas jāsauc īstajos vārdos – tas ir regress. Vienu subjektu līkrocības dēļ citi gūst iespēju uzvārīties.

    #214056
    TokRa
    Participant
    #214057
    Aldis
    Participant

    Traģiski ka jau mobīlajiem būs jādarbina antivīrusi! 😮 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā