Izvēle starp smārtfoniem.

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Izvēle starp smārtfoniem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155655
    Logi
    Participant

    Atkal jau izvēles priekšā.Š oreiz plānoju jauna telefona iegādi,domāju,ka vislabākais man būtu Android – tātad,cena līdz 130Ls.Domāju,domāju…uz doto mirkli esmu izvēlējies starp HTC Wildfire S un HTC Explorer. Vairāk gan sliecos uz Explorer,jo tam ir Flash atbalsts,bet nu atkal Wildfire labāka kamera ar zibspuldzi.Ieteikumus,lūdzu,varbūt pat labāk izvēlēties ko citu nevis HTC…Galvenais,lai displejs ir virs 3”, ir Wi-Fi un Android OS.

    EDIT: Vēl gribēju uzzināt,kas ir tas HTC Sense (runājot,ka Explorer 3.5 labs esot,bet Wildfire jau pavecs – 2.1), kā arī tieši par ROM atmiņu (RAM – operatīvā atmiņa,bet to ROM neizprotu).

    #280494
    Jaunzems
    Participant

    Es pats varu ieteikt Sony Ericsson Live w/ Walkman. Tam ir jaudīgāks procesors (modernāka Snapdragon arhitektūra), labāka 5MP kamera un ātrāka/optimizētāka programmatūra. Dizains, vismaz man, liekas glītāks, tāpat tam ir labāka skaņas kvalitāte.

    Kad es to uz nedēļu biju paņēmis apskatam, ļoti patika. Ja nebūtu nopircis Galaxy Ace (kuru es nevienam neiesaku), tad ņemtu šo.

    https://www.gsmarena.com/sony_ericsson_live_with_walkman-4111.php

    #280495
    mit2
    Participant

    Manuprāt, Samsung Galaxy Ace būtu vislabākā alternatīva.Tam ir gan laba kamera, labs ekrāns, sakarīgs procesors un vēl labas lietas, kas atbilst tā cenai.

    #280496
    Jaunzems
    Participant

    Nopietni? Es savu Ace labprāt triektu pret sienu. Tā ARM-11 procesors ir nožēlojams, un mātesplate – pārāk trausla. Piemēram, paziņa, nejauši izraujot kabeli no datora apdeita laikā, pārsvilināja mātesplati (KÄ€, PIE VELNA, TAS VAR NOTIKT?), un tādas problēmas gadās arī Galaxy S II un citiem Android viedtālruņiem no Samsung.

    Galaxy Ace ir arī ļoti slikts 3G raidītājs, kas patērē varen daudz elektrības, neļaujot atnākt mājās ar pilnu bateriju.

    Live ir labāka kamera, bet pats galvenais mīnuss tomēr ir procesors.

    BOMB IT!

    pie tam, tas izskatās pēc mfuckin iPhone!

    #280497
    Jaunzems
    Participant

    Pie tam, tā kā Live ir tehnoloģiskais radinieks Xperia Mini/pro un Xperia Active, šīm trimar pusi ierīcēm ir ļoti plaša lietotājbāze. Līdz ar to XDA-developers ir pilns ar papildus ROMiem (modificētām operētājsistēmas versijām). Tāpat tas ir oficiāli iekļauts Cyanogenmod sarakstā.

    Savukārt Ace XDA forumā ir “mazas aktivitātes ierīce”.

    #280498
    baltrim
    Participant

    man ir Ace,3-4 dienas aķis tur,vajag tikai pareizo programmatūru atrast,priekš kam tad ir domāts Market,un nevajag visu saslēgt un staigāt……

    #280499
    Sid
    Participant

    Man ar ir Ace. Pagaidām – atsauksmes tikai labākās 🙂 Baterija tur, kā jau baltrim saka, 3 – 4as dienas, strādā viss gana ātri un izskatās arī labi.Kā arī – tagad LMT var dabūt mazcenā par 1ls.

    #280500
    Jaunzems
    Participant

    Tādā gadījumā man labāk nest iemainīt savu Ace?

    #280501
    Sid
    Participant

    Man ir pilnīgi pie pakaļas, ko Tu dari ar savu telefonu. Ja Tev ar 800MHz TELEFONÄ€ (!!) ir par īsu, tad problēma ir Tevī, nevis ierīcē. Darba vajadzībām un galvenajiem appiem ar to pilnīgi pietiek.

    #280502
    Logi
    Participant

    Godīgi sakot, pēc SE nav vēlēšanās.Pašlaik lietoju Samsung Monte (ar Java programmatūru) un saprotu,ka tas vairs netur līdzi mūsdienu ”standartiem”,lai gan telefons nav arī tik vecs…pieļāvu smagu kļūdu,pērkot šo aparātu,kad varēju izvēlēties jau uz to laiku Android (praktiski,vēlētos arī lielāku programmu klāstu un mazliet modernāku dizainu,kā arī sakarīgāku displeju un bišķīt labāku kameru). Vispār,par Samsung smārtfoniem dzirdēts arī daudz sliktu atsauksmju,pašam grūti spriest, lietojis neesmu.Varbūt tomēr labāk pievērsties HTC izstrādājumiem?Pašlaik varianti paliek vecie:

    HTC Explorer

    HTC Wildfire S

    Samsung Galaxy Ace (278MB RAMs??)

    #280503
    Logi
    Participant

    Labi,nedaudz paskatījos apskatus un secināju,ka tomēr Wildfire S nav priekš manis – skatos,ļoti daudzas spēles vispār nestrādā un daudzas spēcīgi iebremzē.Tātad,vai ar HTC Explorer vai Galaxy Ace nebūs šādu problēmu?Bail,ka nopirkšu un beigās secināšu,ka nekas sakarīgi nestrādā…

    #280504
    Raivix
    Participant

    Skatos, ka tev pilnīgi tāda pati problēma kā man. Staigāju ar Monte un nevaru sagaidīt, kad tikšu pie jauna. Bet arī esmu izvēles priekšā. HTC ar android vai Nokia ar symbian. Patīk dažreiz uzraut kādu foršu spēlīti un tam labāk derētu androids, bet Nokiai aplikāciju ir DAUDZ mazāk. Un viens no galvneajiem faktoriem ir metālisks un patīkams korpuss, kas ir tikai Nokia un HTC telefoniem. Bet ja pirkt ar android, tad tādu, kuram būs 4.0 updeits. Bet tādu ir diezgan maz.

    #280505
    Logi
    Participant

    Tagad arī esmu izvēles priekšā starp Explorer un Galaxy Ace, jo negribas atkal iegrābties kā ar šo telefonu.Vēlreiz lūgšu visus lietotājus atsaukties un paskaidrot man,vai tiešām šie abi telefoni spēj darbināt spēles un programmas bez aizķeršanās?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā