Izvēlos labus 2.0 skaļruņus

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Izvēlos labus 2.0 skaļruņus

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154535
    Willis
    Participant

    Mani Logitech Z-4 ir nobeigušies, labus 2.1 skaļruņus kurus varētu piestiprināt pie sienas es neatradu ne veikalos ne arī netā.

    Man virs PC galda ir Technics SC-EH590EP-S mūzikas centra skaļruņi, mūzikai vai geimojot skaļruņi var būt arī no Techniks.

    Man ir vajadzīgi skaļruņi, vēlams ar vadības pulti, kurus es varētu ieslēgt lai istabā logi nedreb, kad mūziku neklausos vai spēles nespēlēju. Kādus variantus varat ieteikt?

    #273101
    Anonīms
    Neaktīvs

    Pats izmantoju MICROLAB FC-530 (2.1) , ar tālvadības pulti. Manas vajadzības apmierina, vēderu ar bik parībina. Iegādājos pirms 3 gadiem un netaisos iemainīt, skan kā sākumā.

    #273102
    Willis
    Participant

    SKAĻRUŠ…US IR IESPĒJA PIESTIPRINÄ€T PIE SIENAS ?

    Microlab mājaslapā nav parādīta skaļruņu Microlab FC 530 (2.1) aizmugurējā daļa .

    #273103
    akms47
    Participant

    😉

    #273104
    Evers
    Participant

    Pašam ir tieši šādi skaļruņi kādus 4 mēnešus, esmu ļoti apmierināts ar pirkumu, skanējums un jauda priekš šīs cenas ir lieliska, mēnesi pirms tam pirku Creative par tādu pašu cenu un momentā aizsūtīju atpakaļ dēļ bojāta vada un paņēmu atpakaļ naudu – basi bija tizli, Creative vairs nepirkšu.

    Ir gan mīnusiņš, ka 2 reizes mēnesī nogļuko pults – spiežot klusāk, tumbas izslēdzas. Un jā, pie sienas pielikt nevar. Kā plus atkal ir tas, ka pastūzis atsevišķi – noklāsies, met pie dajebkāda pastūža un skandini bez lielas ķēpāšanās.

    #273105
    msh
    Participant

    Divas radiotehnikas S-30B. Pie sienas var piekabināt :>

    #273106
    Willis
    Participant

    Man vajag divus skaļruņus lai var dzirdēt skaņu kas ir piemēram YouTube, lielam skaļumam man ir diezgan jaudīgi Technics skaļruņi.

    Maklēju kaut ko tik lielu , nav noteiki Creative, galvenais lai var piestiprināt pie sienas, derēs arī skaļruņi kuros ir vītne pieskrūvēšanai pie statīva .

    #273107
    msh
    Participant

    Paga, es kaut ko nesaprotu – tās technics tumbas ir tik sūdīgas ka spēj skanēt tikai skaļi? 😀

    #273108
    senats
    Participant

    Nja par tām technics tumbām arī neiebraucu! 🙂

    Katrā ziņā, nu jau ~8.gads rit ar RRR audio tehniku, gan mājās, gan vasarnīcā un nesūdzos! 🙂

    Ja gribi kko mazu…. nez, paņem kārtīgas austinas (pioneer, behringer…) un miers! 😉

    #273109
    Willis
    Participant

    🙂 Ko tur neiebraukt?! Es ta’cu neiešu slēgt 2×120 W tumbas lai noskatīties piemēram vienu YouTube klipu vai redzēt kāda portāla video.

    Austiņas negribu, gribu skaļruņus !

    #273110
    senats
    Participant

    Nu ja negribi austiņas, tad nevarēšu tev neko ieteikt citu, jo nēesmu neko tādu mazu (2.0) testējis!

    #273111
    msh
    Participant

    Nu paga, tad kas tur īsti ir par problēmu – kapeikpisēja dvēsele neļauj bez nolūka mājai nocelt jumtu ieslēgt pastūzi, kuram pieslēgtas divas 120w tumbas, jo tā tiks pārtērēta santīma desmitdaļa, un tādēļ tā vietā vajag divus vārgus grabuļus? Padomā cik ilgi tev ar tiem grabuļiem būs jāsekso sani, lai tie atmaksātos – ir tā vērts? 😀

    Bet nu jā, kas kuram tuvāks – citam kvalitatīva skaņa, citam santīmu skaitīšana. Es divas deviņdesmitnieces latvijā ikdienā nelietoju tikai tāpēc, ka viņas man nebija vienādas – savādāk es būtu izdomājis kā viņas horizontālā pozīcijā pielikt pie sienas normālam stereoefektam – tā nu to vietā tika izmantotas divas trīsdesmitniecītes kuras pie tādas pašas U-7111 pastūža noslodzes deva ievērojami sliktāku skaņu 🙁

    P.N. Tikai nupat atčaknījos ka esošās “nežēlīgās jaudas” technics tumbas ir nevis 120w, bet gan “120w”, tb tādi ciešami iztikas minimuma grabuļi, kas parāda kādus sūdus tofika autors vēlas iepirkt. Tad nu varu ieteikt šitādus, skan skaļi, darbojas ar 4 AA bačām un basus tak kā jau mēs redzam, nevajag 😀

    [img]https://content22-foto.inbox.lv/albums157681629/mshathlonxp/dzhaadi_nieki/grabuljitvunpleisis.jpg[/img]

    #273112
    Willis
    Participant

    Te nav nekāda sakara ar basiem, ja es gribu ieslēgt skaņu no rīta pl.06:00 vai vakarā pēc pl.24:00, es tak neiešu slēgt TEHNICS skaņu lai visi kaimiņi dzird, varbūt viņiem nepatiks .

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=pQGR40fqai8&playnext=1&list=PL88DAC7D707523DCE[/youtube]

    Man liekas ļoti laba dziesma, parādīts kā nevajag darīt!

    Ieklausies vārdos,

    sajauc cukuru ar raugu .. ceļu turpina … Samurajs . Ä€RPRÄ€C !

    #273113
    msh
    Participant

    Paga paga. tai tavai lētajai technics kinozālei ir iesprūdis skaļuma regulators uz max un bonusā ir līks skaņas draiveris, kas nepieļauj skaļuma regulāciju?? Laikam dzīvo kādā no pēdējajā piecgadē celtajām kartona būdām vai kā es, kādā apvienotās karalistes pēdējajos 50 gados celtajā kartona būdā, ja kaut ko tik vāju kaimiņi var arī dzirdēt 😀

    #273114
    korkis
    Participant

    Nu, protams, īsam var piestiķēt, bet ko ar garu lai dara…..

    #273115
    aoma
    Participant

    Joprojām īsti nav skaidra ne ideja, ne mērķis. Technics uzskatu par vienu no labākajiem brendiem ne pārāk lielu telpu apskaņošanas ziņā, vai tad tumbas (skandas?) ir no svara? Regulēšanu un visu pārējo nosaka signāla devējs, šai gadījumā stiprūzis.

    Ja esi pieslēdzis pa taisno pie kompja (tad gan jābūt ūberkrutai skaņas kartei), tad, vienalga, kādu OS lieto, pastāv iespēja skaņu regulēt pa taisno, + vēl dažādas citas fīčas, atkarībā no skaņas devēja.

    Ja vienkārši baidies pamodināt kaimiņus, ieslēdzot datoru, varbūt ir vērts padomāt, ka tik sarežģītai technikai neesi vēl īsti nobriedis?

    #273116
    Willis
    Participant

    😀

    “… varbūt ir vērts padomāt, ka tik sarežģītai technikai neesi vēl īsti nobriedis? “

    Paldies par detalizētu aprakstu, 🙂 varēji vēl uzrakstīt kā ieslēgt .

    TĒMA SLĒGTA

    #273117
    msh
    Participant

    Es vispār ākstos jo mani uzjautrina tofika autora uzskats par savām it kā 120w tumbiņām kā par kaut ko zvērīgu, bet man prieks ka tu domā ka vienmēr var regulēt skaļumu – man te kā reiz uz vienas kastes uzliekot slacku, skaļuma regulēšanas iespējas nebija – master slaideris neeksistēja, PCM slaideris gan iekš alsamix, gan kmix ar realitāti sasaistīts nebija, viens karakters no #alsa arī palīdzēt nespēja 😀

    #273118
    aoma
    Participant

    OK, kļūdījos, nebiju iedomājies ka uz slakas kāds izvirtulis arī skaņu izmanto 🙂

    #273119
    aoma
    Participant

    Izstāsti sakarīgi, ko TEV īsti neizdodas ieslēgt vai izslēgt, tad varbūt arī padoms radīsies.

    PS. Pirms slēgt tēmu, ja vien tas nav sludinājums, varbūt 7x padomā, pirms veido nākošo?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā