IZZI pret Lattelecom – kurš kuru?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR IZZI pret Lattelecom – kurš kuru?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152950
    shady
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/29_lattelecom_vs_izzi_logo_1.jpg[/imgl] Kabeļtelevīzijas operators IZZI konstatējis atkārtotu kvalitātes kritumu telekomunikācijas pakalpojumu sniedzēja Lattelecom nodrošināto bezmaksas televīzijas kanālu apraidē, kā rezultātā IZZI nesaņem kvalitatīvu bezmaksas kanālu LTV1, LTV7, LNT un TV3 signālu. Problēmas tiek novērotas, sākot ar šī gada 16. decembri, kad Lattelecom veica programmnodrošinājuma maiņu raidītājiem.

    „Š ī situācija mums rada nopietnas problēmas. Katru dienu saņemam aizvien vairāk neapmierinātu klientu zvanu, kas sūdzas vai nu par traucējumiem ētera kanālu apraidē, vai par to pilnīgu trūkumu. Š…emot vērā LTV, LNT un TV3 popularitāti Latvijā, katra diena mums rada būtisku kaitējumu zīmolam,” uzsver IZZI valdes priekšsēdētāja Evija Jugno, norādot, ka tieši pakalpojumu kvalitātei uzņēmums pievērš vislielāko uzmanību. Tomēr šobrīd tā Lattelecom darbību dēļ ir zem katras kritikas.

    Problēmas konstatētas pilnīgi visās 67 IZZI galastacijās, kas atrodas dažādos valsts reģionos un kurās uzstādīti dažādi, pasaulē atzītu ražotāju uztvērēji, ko izmanto operatori visā Eiropā. Līdz Lattelecom veiktajām izmaiņām šādas nepilnības netika konstatētas.

    „Jāuzsver, ka pēc Lattelecom veiktajiem uzlabojumiem IZZI tehniskais dienests veica mērījumus, kuru laikā tika konstatēts miljoniem kļūdu datu plūsmā, kas liecina par nekvalitatīvu signālu,” pārliecināta ir E. Jugno, paskaidrojot, ka tieši Lattelecom šobrīd ir monopilists nacionālo kanālu signāla nodrošināšanai.

    IZZI vērsās pie Lattelecom ar lūgumu novērst radītās tehniskās problēmas. Par esošo situāciju uzņēmums informēja arī VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC), Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisiju, kā arī Elektronisko sakaru direkciju un Satiksmes ministriju.

    Lattelecom kopā ar LVRTC speciālistiem veica izpēti un uzsvēra, ka mērījumi atbilst normatīvajiem aktiem.

    „Pirmkārt, jāuzsver, ka mērījums tika veikts tikai vienā stacijā, pārējās mūsu 66 stacijas netika apsekotas. Otrkārt, dīvainā kārtā tieši mērījumu dienā ne mūsu tehniķi, ne LVRTC speciālisti nekonstatēja būtiskas problēmas, kaut arī iepriekšējās dienās un uzreiz pēc tam novērojām milzīgu skaitu kļūdu datu plūsmā – līdz pat aptuveni diviem miljoniem kļūdu četru stundu laikā,” skaidro IZZI valdes priekšsēdētāja. „Esam pārliecināti: fakts, ka problēmas skārušas visus mūsu 67 raidītājus pēc Lattelecom veiktās programmnodrošinājuma maiņas, liecina par kļūdām Lattelecom nodrošinātajā apraidē.”

    Š obrīd IZZI plāno vērsties Eiropas Elektronisko sakaru regulatorā, kā arī Latvijas Konkurences padomē, norādot, ka Lattelecom darbības rezultāta tiek kropļota konkurence tirgū. Turklāt, uzņēmumam Lattelecom nespējot nodrošināt kvalitatīvu nacionālo kanālu apraidi kabeļoperatoriem, cieš arī bezmaksas televīzijas kanāli un to auditorija, kas saņem nekvalitatīvu signālu.

    Jāuzsver, ka problēmas ar signāla uztveršanu un pārraidīšanu IZZI konstatētas arī šī gada septembra vidū, kad Rīgas apraides reģionā, aptuveni 70 km rādiusā ap galvaspilsētu, Lattelecom veica virszemes televīzijas kanālu frekvences pārkārtošanu. Pēc Lattelecom oficiāli paustās informācijas, šo darbu rezultātā bija jāuzlabojas bezmaksas televīzijas kanālu uztveramībai. Taču, pretēji tam, pēc parametru maiņas bezmaksas televīzijas kanālu uztveramība nevis uzlabojās, bet gan tika fiksēts liels skaits tehnisko problēmu, kas skāra bezmaksas televīzijas kanālu LTV1, LTV7 un LNT uztveršanu abonentiem.

    #256350
    TrakaisKursis
    Participant

    Neteiksim, ka IZZI būtu kas izcils, taču Lattelekom uzvedas kā kretīns savu monopolu nostiprinot par katru cenu.

    #256351
    Genādijs
    Participant

    Es protams skaļi ņirdzu lasot šo izzi šļupstēšanu 😀

    Gan agri vai vēlu visi uzzinās kāds jobatronu kantoris ir izzi 🙂 Regulators kad bij pie manis veikt mērījumus attiecībā uz netu – izzi vai no biksēm leca ārā.

    Otramkārtām – izzi prot filigrāni melot un sagrozīt faktus! Viņu juristi pat atļāvās man telefoniski draudēt, ja es nelikšos mierā ar ar savām pretenzijām pret izzi 🙂

    Vēlu veiksmi un stiprus nervus visiem kuriem ar tiem mūdžiem ir darīšana 🙂

    #256352
    bladez
    Participant

    Genādijs wrote:

    Es protams skaļi ņirdzu lasot šo izzi šļupstēšanu 😀

    Gan agri vai vēlu visi uzzinās kāds jobatronu kantoris ir izzi 🙂 Regulators kad bij pie manis veikt mērījumus attiecībā uz netu – izzi vai no biksēm leca ārā.

    Otramkārtām – izzi prot filigrāni melot un sagrozīt faktus! Viņu juristi pat atļāvās man telefoniski draudēt, ja es nelikšos mierā ar ar savām pretenzijām pret izzi 🙂

    Vēlu veiksmi un stiprus nervus visiem kuriem ar tiem mūdžiem ir darīšana 🙂

    Pilnīgi piekrītu. Arī ir bijusi darīšana ar IZZI, gan kabeļtelevīziju, gan internetu. Ne viens, ne otrs nebija līmenī un viņu attieksme pret klientiem – vienkārši drausmonīga. Pretstatā kad man kaut ko vajag no LTC, tur attieksme pret klientiem ir tieši laikā.

    #256353
    akms47
    Participant

    Nu izzi ir Jums Rīgā un esmu dzirdējis sliktas atsauksmes, bet tik un tā Lattelecom signāla kvalitāte klibo. Un ja ar jauno likumu viņi grib naudu no TV3 un LNT, tad kvalitāte ir jāuzlabo. Vēl varāk, pēc tā ka viņi bezmaksas kanālus samazināja, noņemot TV5.

    Tā kā, lai tik viņus parausta ar Eiropas sakaru regulatoru.

    #256354
    Gonzoo
    Participant

    Labaak lai tie izziii pizii

    pastasta kapec vinji blokje meilus kuras suuta ara caur vinju netu uz DEACa

    smtp ????

    #256355
    StyleZ
    Participant

    shady wrote:

    Jāuzsver, ka problēmas ar signāla uztveršanu un pārraidīšanu IZZI konstatētas arī šī gada septembra vidū, kad Rīgas apraides reģionā, aptuveni 70 km rādiusā ap galvaspilsētu, Lattelecom veica virszemes televīzijas kanālu frekvences pārkārtošanu. Pēc Lattelecom oficiāli paustās informācijas, šo darbu rezultātā bija jāuzlabojas bezmaksas televīzijas kanālu uztveramībai. Taču, pretēji tam, pēc parametru maiņas bezmaksas televīzijas kanālu uztveramība nevis uzlabojās, bet gan tika fiksēts liels skaits tehnisko problēmu, kas skāra bezmaksas televīzijas kanālu LTV1, LTV7 un LNT uztveršanu abonentiem.


    Par šo +1, tieši to pašu pamanīju, ka pēc pēdējās frekvenču grozīšanas man visus LV kanālus uztver daudz sliktāk. Bija pat jaunu istabas antenu speciāli jāpērk 🙁

    #256356
    Evers
    Participant

    Uzskatu, ka tie lētie dekoderi klibo, nevis Lattelecom signāla kvalitāte.

    Vecā masta antena ar pastiprinātāju pagriezta uz Rīgu, 100km attālumā stabili, TV ar iebūvēto dekoderu, cik nu daudz skatos, nav nekādu problēmu, ļoti retu reizi uzmetās kāds artefakts.

    #256357
    Aldis
    Participant

    aha, man arī šķiet dekoderu vaina, es 30km attālumā ja ar datora usb uztvērēju, un oŠ—ginālo antenu [kas ir vnk. stienis 15cm garš] skatījos visu, signāls 90-95%…

    Par izzi jau esmu lamājies jau senākos postos. :'( Stulbs kantoris.

    #256358
    root
    Participant

    Mhm. Lattelecoms ar saviem speciem ierunājās. Un IZZI jau tāds pats gudreļu kantoris.

    #256359
    Andron MacBeton
    Participant

    IZZI problēma ir personāldaļā, tāpat kā jau lielākajam vairumam kantoru. Ja ņem darbā pēc radurakstiem/kastām/papīriem nevis pēc smadzeņu jaudas tad neko labāku nevar gaidīt. Rezultātā problēmas ir visos pakalpojumos.

    Lattlekomam problēmas ir līdzīgas, taču Lattelekoms ir sapratis dažas lietas. Rezultātā ar Lattelekom galveno pakalpojumu – internets un telefons, problēmu nav. Problēmas ir ierīkošanas brīdī, un arī tikai ja pagadijies kāds dumšs montieris, kā arī ar serveriem un mazsvarīgiem pakalpojumiem, taču kam tos vajag? Primāri – strādā labi.

    Gribētos tikai lai beidz līst tur kur neko nejēdz un ietaupīto naudu izmanto optisko tīklu paplašināšanai.

    Pagaidām sēžu lielā biroju ēkā kur veljoprojām nav optika, lai gan 1km attālajās mājās optika ir jau kopš augusta.

    #256360
    root
    Participant

    Nav problēmu ar internetu saki? Hmm. Mana kaste -> Uk 60-90Mbps, mana kaste -> lattelecom mainservi -> 30mbps max.

    Why is that so?

    #256361
    Aldis
    Participant

    Tikai vēlviens variants, par to pašu naudu, kuru cilvēki maksā par izzi kabeli, var paņemt ltc interaktīvo TV, kas tiešām ir skatāma kvalitātes ziņā. Izzīī tiešām nav kvalitatīvs signāls kabeļtelevīzijai [piemēram, visā Ikšķilē, pieslēdzot jaunu, lielu TV bilde ir vēl trakāka kā āra redzamība puteņa laikā, pārejot uz interaktīvo, viss oki-doki.]

    #256362
    Tmkks
    Participant

    Mani, man neko neziņojot, pārmeta no kreisā kantora [ statiska IP un viss pārējais ] uz IZZI, kur man atņēma visas privilēģijas kopā ar normālām rūtera pieslēgšanas iespējām. Devos uz viņu kantori un sanāca gandrīz vai bļaut uz nedaudz neaptēsto ‘konsultanti’, kas neko nezina par provaideru maiņām, un ka man par statisko IP ir jāmaksā atsevišķi. Bāz, nebāz līgumu viņai sejā, pasvītrojot to vietu, kur man vecais operators piešķīra šīs privilēģijas [?]. Tā nu teicu, lai sauc šurp kādu augstākstāvošu no personāldaļas, kurai mierīgā balsī izskaidroju savu bēdu. Š amā pateica, ka IZZI neatbild par citiem provaideriem un statiskā IP ir maksas pakalpojums. Un atkal man nācās smērēt sejā līgumu paceltā balsī, kad beigās jau sāku teikt par atteikšanos no viņu pakalpojumiem. Tad viņa tomēr piekāpās un iedeva manu manu īpašo IP for free, nemainot vecajā līgumā ne rindiņas.

    Laikam tajā brīdī bija traki ar tiem klientiem šamiem tad plus vēl bija rinda pirms un vēl lielāka rinda aiz manis ar virkni sūdzībām.

    Vispār, var bez brīdinājuma mani pārslēgt no vecā provaidera [ kurš bankrotēja ] uz jauno, nedodot ziņu iepriekš un bez izvēles iespējas [ kaut līgumā minētie ātrumi tehniski netika mainīt ]?

    #256363
    nevertell
    Participant

    Aldi, tu saproti, ka puteņa laiks neietekmē interaktīvo tāpēc, ka tā iet pa tīklu nevis pa gaisu ? Right ?

    #256364
    izredzētais
    Participant

    novēlu stiprus nervus ikvienam izzi pakalpojumu lietotājam. šie raud par zīmolam nodarīto kaitējumu… šiem, nedz ar savu pakalpojumu kvalitāti, nedz arī ar attieksmi pret klientiem zemāk kur krist nav.

    ..un vispār, kopš kura laika izzi neliek mīksto uz “neapmierinātajiem klientiem”? aunu kantoris 🙂

    #256365
    Maris77
    Participant

    Aldis wrote:

    Tikai vēlviens variants, par to pašu naudu, kuru cilvēki maksā par izzi kabeli, var paņemt ltc interaktīvo TV, kas tiešām ir skatāma kvalitātes ziņā. Izzīī tiešām nav kvalitatīvs signāls kabeļtelevīzijai [piemēram, visā Ikšķilē, pieslēdzot jaunu, lielu TV bilde ir vēl trakāka kā āra redzamība puteņa laikā, pārejot uz interaktīvo, viss oki-doki.]

    Diemžēl Interaktīvā TV nepiedāvā Baltic Sport kanālu. Nevar vienoties ar otru zviedru geju kantori VIASAT, tāpēc jāiztiek ar IZZI, kur kvalitāte maigi sakot ir sūds.

    #256366
    GulbisRG
    Participant

    Cik tad izzi maksa Sport Baltic? LTC man liekas iekrita (kvalitātes ziņā) kā jau Evers un Aldis teica ar tiem star aparātiem. Man salaspili viena istaba (logs uz Rīgu) ir Star ar firmware v40. un istabas antēnu rada ta so so. Sava istaba (uz Rīgas pusi normālas divas sienas priekšā) pie sat uztvērēja nesen piemetu arī parasto antēnu stienīti (Rimi 2.26Ls). Aizmetu aiz teļuka lai nesveķijās bet signāls ~90% kubikus nēsmu redzējie! Draugs Rīga lieto Star vienu no pirmajiem (firmware kautkas v26). Nopicis bija to NLO aras antēnu, kubikojas kad nav slinkums… nu kautkā taaa 🙂

    #256367
    iKey
    Participant

    Njā IZZI “пиздит как Троцкий”

    #256368
    Andron MacBeton
    Participant

    root wrote:

    Nav problēmu ar internetu saki? Hmm. Mana kaste -> Uk 60-90Mbps, mana kaste -> lattelecom mainservi -> 30mbps max.

    Why is that so?


    O jā, ļoti konkrēts apraksts!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā