IZZI pret Lattelecom – kurš kuru?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR IZZI pret Lattelecom – kurš kuru?

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #256369
    root
    Participant

    Konkrētāk – kā routopju uz UK, visi hopi veikli lec. Ka routoju uz lattelecom un no sava tīkla nonāku lttc tīklā – response tim NNN msec. Tas arī viss.

    #256370
    Aldis
    Participant

    nevertell wrote:

    Aldi, tu saproti, ka puteņa laiks neietekmē interaktīvo tāpēc, ka tā iet pa tīklu nevis pa gaisu ? Right ?

    Par to puteni pārprati, nevis puteņa laikā, bet video kvalitāte izskatās ka putenī, respektīvi, uz ekrāna vecais labais sniedziņš, kādu varējām baudīt analogās TV laikos! :] Un šādu ekstru piedāva mums izzi kabeļtelevīzija! 🙂

    #256371
    zi007
    Participant

    Tmkks wrote:

    Mani, man neko neziņojot, pārmeta no kreisā kantora [ statiska IP un viss pārējais ] uz IZZI, kur man atņēma visas privilēģijas kopā ar normālām rūtera pieslēgšanas iespējām. Devos uz viņu kantori un sanāca gandrīz vai bļaut uz nedaudz neaptēsto ‘konsultanti’, kas neko nezina par provaideru maiņām, un ka man par statisko IP ir jāmaksā atsevišķi. Bāz, nebāz līgumu viņai sejā, pasvītrojot to vietu, kur man vecais operators piešķīra šīs privilēģijas [?]. Tā nu teicu, lai sauc šurp kādu augstākstāvošu no personāldaļas, kurai mierīgā balsī izskaidroju savu bēdu. Š amā pateica, ka IZZI neatbild par citiem provaideriem un statiskā IP ir maksas pakalpojums. Un atkal man nācās smērēt sejā līgumu paceltā balsī, kad beigās jau sāku teikt par atteikšanos no viņu pakalpojumiem. Tad viņa tomēr piekāpās un iedeva manu manu īpašo IP for free, nemainot vecajā līgumā ne rindiņas.

    Laikam tajā brīdī bija traki ar tiem klientiem šamiem tad plus vēl bija rinda pirms un vēl lielāka rinda aiz manis ar virkni sūdzībām.

    Vispār, var bez brīdinājuma mani pārslēgt no vecā provaidera [ kurš bankrotēja ] uz jauno, nedodot ziņu iepriekš un bez izvēles iespējas [ kaut līgumā minētie ātrumi tehniski netika mainīt ]?

    Ļoti vienkārši, Izzi pēr bankrotējošus uzņēmumus ar visiem klientiem! Ikšķilē daudzās mājās jau sen ir ltc optika! Droši slēdzies pāri!

    #256372
    Andron MacBeton
    Participant

    root wrote:

    Konkrētāk – kā routopju uz UK, visi hopi veikli lec. Ka routoju uz lattelecom un no sava tīkla nonāku lttc tīklā – response tim NNN msec. Tas arī viss.


    Tā arī nepateici, kas pa provaideri ir TEV.

    Kā arī biki neizproti par tiem hopiem. Ja tur kautkur kāds nemākulis ir gribējis izcelties un simulēt smagās virstundas tad var rasties tādi dīvaini firewall ruulzi kas tev traceroute neļauj taisīt, bet nets ta iet. Un tu jau neredzi cik kur kāda noslodze. varbūt tavam provaiderim links uz to UK ir caur Š mēliju, bet LV daudzi “kaimiņi” torrentus velk no telekoma optiku klientiem.

    #256373
    root
    Participant

    Man ir CIA ISP :> optika, divas neatkarīgas līnijas pa 100mbit no centrales, kaimiņi tīklu lieto jau caur manu infru, un nē, neko nevelk :>

    Man vienkārši ir aizdoma, ka Lattelecom mākslīgi ierobežo tīklus vairāk kā vajadzētu :}>

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā