Ja ir problēmas ar KB2859537

Sākumlapa Forumi Software Windows Ja ir problēmas ar KB2859537

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158628
    migors
    Participant

    Vakar atnākot uz darbu bija pārsteigums, 3 pc saņēmuši atjauninājumu KB2859537 un neviena proga iekšā neslēdzas.

    Palaidu sistem rostore par 12 datumu un viss ok, bet vienam restore bija atslēgta un update nekādīgi nevarēja noinstalēt.

    Palīdzēja šitas no komandrindas: wusa.exe /uninstall /kb:2859537

    #300455
    shady
    Participant
    #300456
    migors
    Participant

    Problēmas ir tikai windows 7 64 bitu vērsijām un vaļā neveras 32 bitu programmas,

    #300457
    eziitis
    Participant

    Brīžiem lasu un nesaprotu kurš vispār ļauj skriet iekša PC visiem updatiem pēc kārtās ? Loģiksi būtu pasekot līdzi kas notiek un salik tikai nepieciešamos, Win jau nav advancējies ka Linux updatu piedāvāšana! 😕

    P.S.

    Vnk kā jau kaut kur bija minēts, vajag caur SafeModu ieiet un noraut nost beidzamos updatus un miers!

    #300458
    Crow
    Participant

    Pareiz, pareiz! Lielie datorspec te jau visu labāk zin par Microsoft un visas pasaules caurumu iesūtītājiem un testeriem – tai skaitā Google, kas paziņo par visvairāk caurumiem. Caurumi, par kuriem nav nojēgas, jāatstāj vaļā!

    (īsi sakot, nedirs, b…)

    #300459
    eziitis
    Participant

    + Tev, vienmēr ir patikusi Tava attieksmes, bet vai tiešām domā, ka vienīgais visu zini ? Es vnk runāju par elementārām lietām, kas bieži atvieglo ikdienas darbus 😉 Un kā parasti aiziet bez tēma 😀

    #300460
    Crow
    Participant

    Kā jebkurš īsts datorspec! Tikai es visu zinu vislabāk un ne1 cits nekā nejēdz!

    Bet mazliet pat nopietni. Kāda konkrēta programma vai serviss jau nav nemaz pašam tieši vai netieši jālieto, lai tās caurumu varētu izmantot privilēģiju pacelšanai kaut vai pēc tam, kad ļaundabīgais audzējs jau ir ticis iekšā citos veidos – ar 0-day, ar saindētiem flašiem, ar big.tits.hot.girls.threeway.bluray.free.credit.at.golden.palace.doc.mkv.zip.exe…

    Piemēram, pat Limited User un UAC neglābj no fakta, ka Ease Of Access (kas five nines tautas nafig vajadzīgs) vienmēr skrien no SYSTEM lietotāja.

    Esmu par to, ka cilvēkam lieti noder izglītoties Windows zarnu trakta darbībā un administrēšanā, ja tas ir darbs vai savdabīga izklaide un gribas paveikt to labāk kā Community Star Manišam Kumāram no Microsoft Support. Bet tāpat kā Š…ujorkas mēris Blumbergs 2012. g. jaungadā apsolījās sākt mācīties programmēt, es kaut kā domāju, ka tas nav visiem pa kaulam. Tai skaitā man…

    #300461
    migors
    Participant

    Nesaprotu kāpēc tas update vēl aizvien nāk. Vakar savam jaunajam PC piemirsu piečekot un šis atkal ir iekšā. Labi tā vairs nav problēma, 3 sec un viss ok. Bet nu nesaprotu ko tas mēsls vēl aizvien nāk.

    #300462
    aoma
    Participant

    Būs salabojuši, moš…

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā