Jākratās uz Meksiku atpūtas braucienam.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Jākratās uz Meksiku atpūtas braucienam.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149428
    iKey
    Participant

    Š orīt pēc rīta rosmes baudot rīta kafiju, ielīdu “tēvēnetā” aplūrēt svaigākās ziņas, un kā jau parasts tur tiek rakstīts par līdzekļu apgriešanu un tādā garā, bet nemaz tik traki nav, ka visi pirmās lapas raksti būtu aizkrāmēti par dižķibeli un ar to saistītām problēmām.

    aijjj, ko es te vēl muldēšu, iespējams to arī mūsu valstij derētu ņemt par piemēru

    Quote:

    Meksikā stājies spēkā likums, kas legalizē neliela daudzuma marihuānas, kokaīna un heroīna glabāšanu personīgai lietošanai.

    Saskaņā ar prezidenta Felipes Kalderona ierosināto likumu policija nesodīs cilvēkus, pie kuriem tiks atrasti līdz pieciem gramiem marihuānas, 25 miligramiem heroīna un 500 miligramiem kokaīna.

    Cilvēki, kas tiks notverti ar lielāku daudzumu narkotiku, tiks sodīti kā narkotiku dīleri.

    Likuma izstrādātāji uzskata, ka šādā veidā valstij izdosies iekasēt vairāk naudas nodokļos un iegūtos līdzekļus varēs tērēt veselības jomai.

    Avots: 1

    #209756
    Foxsk8
    Participant

    Ja Latvijā legalizētu maucību, nebūtu nodokļi jāmuģerē. 😀

    #209757
    krisis32
    Participant

    nja.. interesanti!

    “Likuma izstrādātāji uzskata, ka šādā veidā valstij izdosies iekasēt vairāk naudas nodokļos un iegūtos līdzekļus varēs tērēt veselības jomai.”

    Sanarkojas un tad var doties uz slimnicu maksat naudu lai izmahere to visu ara!

    Loti gudra doma! Slimnicas piepludis ar ienakumiem.

    #209758
    izredzētais
    Participant

    marihuānu un kokaīnu atbalstu.

    pirmkārt, marihuāna nav nekāda narkotika, tas jau ir sen pierādīts un apspriests fakts. marihuāna atsevišķos gadījumos pat ir vesalīga – tā var aizkavēt dažādu slimību un vēža šūnu izplatību, tai pat laikā nekaitējot organismam vispār. nemaz nerunājot ka tā ir teicama alternatīva pretsāpju un depresijas tabletēm, kas savukārt ir narkotikas, nemaz nerunājot par to cenu.

    kokaīns galīgi nekas labs nav, no tās rodas atkarība tikai pēc ļoti ilga laika un kaitē organismam mazāk kā citas narkotikas. tam kļūstot legālam (līdz ar to lētākam) varbūt tas izkonkurēs tādus sūdus kā ekstaziju, vitamīnu, heroīnu un vel sazin ar ko tie narkomāni durās..

    PS ja Latvija legalizētu marihuānu – mēs vienā momentā kļūtu par vienu no pārtikušākajām ES valstīm.. 🙂 tie kas uz šo pasākumu raugās skeptiski – paskatieties uz amsterdamu. vienīgais mīnuss būtu milzīgais tūristu pieplūdums tieši no krievijas..

    #209759
    Mr.Death
    Participant

    aizkratiisies uz meksiku, tur jau veeljoprojaam cuukaam ir a1h1r110 :> sakjersi un atgriezjoties aplipinaasi paareejos :>

    #209760
    Jaunzems
    Participant

    Mr.Death – tai ir lielāks efekts nekā zālei 😀

    #209761
    izredzētais
    Participant

    pēdējie testa rezultāti itkā liecināja par to, ka cūku gripa esot nekaitīgāka par parasto gripu.. laigan ko tad es zinu, neesmu ārsts 😀

    #209762
    Evers
    Participant

    marihuānu pasludināja par kaitīgu, jo dažs labs kadrs izdomāja, ka viņam neiet no rokas cigarešu un medikamentu bizness – jo marihuāna bija mājas apstākļos uzaudzējama, effektīva, nodarīja mazu kaitējumu veselībai, kā arī atkarību neradīja. Tad nu sāka skalot smadzenes.

    #209763
    izredzētais
    Participant

    evers, tas arī, bet galvenais iemesls tam tomēr bija politika.

    agrāk asv zemnieki nedrīkstēja neaudzēt marihuānu savādāk viņ us sagaidīja sankcijas. ko tik no šī auga netaisīja.. 🙂

    #209764
    iKey
    Participant

    Labs koments acīs iecirtās 😀

    Quote:

    Daži teica, ka Latvijā esot 20000 vecākās profesijas pārstāves. Visur presē visi šūmējas – vai vai vai nu kā tā var! Valdībai ir kas jādara, lai ar to cīnītos! Valdībai ir kas jādara – jāpalielina prostitūtu skaits līdz 50000.

    Rēķiniet paši, kas ekonomikā par piķi nāk iekšā!

    Katra no ”draudzenēm” nedēļas nogalē nostrādā VISMAZ 1 stundu – 60 Ls(filmā tika nosaukta tāda cena). Tas sanāk vienā ”angļu weekend-ā” Latvijā ienāk VISMAZ 12000 Ls! Sareizinām ar 52 nedēļas nogalēm gadā – Latvijā ieplūst VISMAZ 62 400 000 Ls!!! Pluss lidostas, takši, viesnīcas, restorāni, bāri un alga sētniekam par apčurāto pieminekli! Tātad šo skaitli VISMAZ reizinām ar 3 un tas ir = 187 200 000 LVL gadā!!! VISMAZ!!!(rēķiniet kāda daļa tā ir no IKP)

    Ja palielinām ”darbinieču” skaitu līdz 50000, tad droši varam atteikties no ES fondu naudām un vēl piemaksāt angļu zemniekiem piena naudu…!!!—apdomājiet to kā nopietnu lietu nevis joku.

    Man ir tūrisma industrijas glābšanas plāns. Pavisam vienkārši, eleganti un galvenais – par velti. Rīgā jālegalizē marihuāna. Tuvākā valsts, cik zinu – Holande. Konkurentu tuvumā nav! Domāju 1/2 gada laikā viesnīcas būtu pilnas ar tūristiem ar visām palielinātajām PVN likmēm! Kāda nauda nāktu iekšā! Domāju, ka lielu baru noņemtu skandināviem, Polijai, pārējai A-eiropai, nemaz par kaimiņvalstīm nerunājot! Tūrisms esot ekonomikas stūrakmens. Ekonomikas depresijas laikā nepieciešami netradicionāli risinājumi, lai izgrozītos. Š o es tiešām nedomāju, kā joku. Vēl jau arī ir mūžīgi aktuālais jautājums par ļergas tecināšanu un pārdošanu….;)

    Jo kā redzams, tad policija ir visa jau nopirkta…:DDD

    Taka atliek tikai , lai valsts to legalizē un saņem par to labu naudu!!!!–Arī ar šādu lēmumu var atrisināt vairākas problēmas…(korupciju–jo nebūs vairāk par ko dot tai villainajai rokai…,arī noziedzību, jo bandītiem nekas cits neatliks, kā darīt to visu legāli…)

    #209765
    drunk_lizard
    Participant

    izredzētais wrote:

    marihuānu un kokaīnu atbalstu.


    izskataas, ka tu esi radiits to iespaidaa :>

    izredzētais wrote:


    agrāk asv zemnieki nedrīkstēja neaudzēt marihuānu savādāk viņus sagaidīja sankcijas. ko tik no šī auga netaisīja.. 🙂


    tu nojeedz starpiibu starp parasto kanjepi un indijas kanjepi, audzeetu piemeerotos apstaakljos?

    izskataas, ka nee.

    tas tikai apstiprina ieprieksjeejo mineejumu :>

    #209766
    sir_irius
    Participant

    Pīpē ko gribi, šņauc ko gribi – ka tik man ar to visu neuzbāžas, man ir po.

    #209767
    Wuu
    Participant

    Varētu alkoholu un tabaku aizliegt un marihuānu legalizēt 😀

    #209768
    usins
    Participant

    nu marihuana ietekmē smadzeņu darbību. Nah tādas Latvijā vajag. Brauc uz amsterdamu un lieto cik vēlies.

    #209769
    rajah
    Participant

    Evers wrote:

    marihuānu pasludināja par kaitīgu, jo dažs labs kadrs izdomāja, ka viņam neiet no rokas cigarešu un medikamentu bizness – jo marihuāna bija mājas apstākļos uzaudzējama, effektīva, nodarīja mazu kaitējumu veselībai, kā arī atkarību neradīja. Tad nu sāka skalot smadzenes.


    par to atkarību nu nestāsti. labi zinot latviešu alkatību ir jau paredzams kas notiktu ja zāli un pārējos mēslu legalizētu. nariki visās malās. skolēni nonarkojušies un sapīpējušies. pietiek jau ka tagadējie lohi skolās dirš uz skolotājiem, kas tad būs pēc tā?

    tiem kas gribēs man bāzt batonus ausīs ka zālīte nav nekas un var atmest jebkurā laikā vai iet uz poda. esmu jau tādus redzējis. tukši vārdi.

    #209770
    Evers
    Participant

    būtībā nepareizi izteicos, korektāk būtu teikt, ka pasludināja par aizliegtu. Loģiski spriežot, jau nu vairāk vai mazāk kaitīga jau nu drošvien ir. Jo jebkuru dūmu ieelpošana ir vairāk vai mazāk kaitīga. Varbūt tā parastā kaņepe ir tā labā un indijas ir tā kas tiešām rada atkarību un smagi kaitē.

    Vispār ne man par šo tēmu spriest, tikai esmu kautko dzirdējis, kautko lasījis, pats nezinu. 🙂

    #209771
    kuukums
    Participant

    Evers wrote:


    Vispār ne man par šo tēmu spriest, tikai esmu kautko dzirdējis, kautko lasījis, pats nezinu. 🙂


    Un uzpīpēt garšo.. 😀

    #209772
    Evers
    Participant

    pat parastos smēķus nelietoju :p , un kaņepīti vispār neesmu mēģinājis

    #209773
    izredzētais
    Participant

    Quote:

    tu nojeedz starpiibu starp parasto kanjepi un indijas kanjepi, audzeetu piemeerotos apstaakljos?

    izskataas, ka nee.

    tas tikai apstiprina ieprieksjeejo mineejumu :>


    😀 tiktiešām nezinu šķirbu starp vienu kaņ epi un otru, manā skatījumā visas viņ as ir vienādas, lūk raksts kur to izlasiju: https://blogs.salon.com/0002762/stories/2003/12/22/whyIsMarijuanaIllegal.html

    mans koments par šīs idejas atbalstīšanu: kokeīns tomēr ir ne-indīgākā narkotika, kuras atkarības līmenis ir visai zems … vienkārši likās pašsaprotami, ka to varētu legalizēt lai no tirgus izstumtu kaitīgākas narkotikas. tas, protams, nepadara kokeīnu par labu defaultā. varu tikai atkārtot ka esmu pret dajebkādām narkotikām, šis ir vienkārši mans viedoklis..

    ziņ ās stāstīja, ka vel cita valsts iespaidojoties no meksikas pasludināšot līdzīgus likumus, tas tikai priecē 🙂

    Quote:

    nu marihuana ietekmē smadzeņ u darbību. Nah tādas Latvijā vajag. Brauc uz amsterdamu un lieto cik vēlies.

    neietekmē vairāk par alkaholu.. no pavirši lasīta ziņ u avota sapratu, ka pīpēšanas laikā smadzenēs izdalās kaut kāda viela, kas smadzenēm neesot kaitīga, vēlāk, protams, tā neitralizējas. salīdzināšanas pēc vajadzēja palasīt kādā veidā alkahols ietekmē smadzenes un ķermeni 🙂

    anyway, azazul par to zinās stāstīt vairāk :seeker:

    Quote:

    par to atkarību nu nestāsti. labi zinot latviešu alkatību ir jau paredzams kas notiktu ja zāli un pārējos mēslu legalizētu. nariki visās malās. skolēni nonarkojušies un sapīpējušies. pietiek jau ka tagadējie lohi skolās dirš uz skolotājiem, kas tad būs pēc tā?

    tiem kas gribēs man bāzt batonus ausīs ka zālīte nav nekas un var atmest jebkurā laikā vai iet uz poda. esmu jau tādus redzējis. tukši vārdi.


    nav pareizi pieņ emt tādus vispārinājumus.. ir procents kas neapstājas pie marihuānas, tur arī tā atkarība sāk rasties.. tie ir vāji vai debīli cilvēki kuriem nezināmu ieleslu dēļ ir savajadzējies ko “iešņ aukt”.

    kaut nu kasrstasenīgie skolēni uzpīpētu marihuānu reizi pa reizei.. cik esmu kontaktējies ar pīpētājiem, viņ i ir mierīgi un līdzsvaroti.. reizēm ilgāk padomā, bet pārsvarā smaida un viss ir labi. pamostoties bez pohām un galvassāpēm, tas viņ iem patīkot visā šajā padarīšanā. savukārt piedzēries cilvēks ir pavisam neparedzams, citi kļūs debīli, citi agresīvi, citi tev kaklā kārsies un atzīsies mīlestībā.

    vispār ļoti nepatīk, ka daži saka, ka marihuānu nedrīkst legalizēt lai tā nepavedinātu lietot narkotikas. vispārināti alkahols ir tāda pati narkotika, tik ar spēcīgākiem blakusefektiem un neparedzamāku iedarbību. nu un ka tā nav jāpīpē lai sareibtu? cigaretes tak pīpējam bez problēmām. nav tā, ka šī ir vienīgā viela kas lietojama pīpējot. anyway, tās marihuānas kūciņ as tak ir ēdamas, nemaz nav jāpīpē – varbūt vismaz tās jālegalizē? 😀

    PS – vai esat redzējuši alkaholiķus? ar ko viņ i ir labāki par narkomāniem? ne ar ko. uzvedās un jātās tā pat. vienīgā atšķirība ir tā, ka alkahols ir lēts un brīvi pieejams atšķirībā no narkotikām. visi viņ i vienā maisā metami un šaujami nost. nekam nederīgas sabiedrības padibenes, kas to vien dara kā degradē visu cilvēci.

    man nav nekas pret dzeršanu un pīpēšanu kā tādu. pats piedzeros ļoti reti. vienu līdz āetras reizes gadā. kad biju jaunāks tad gan nedēļa nebija izdevusies bez kārtīgas piedzeršanās.. mani vienkārši alkohols vairs nesasita. tik patīk iedzert pa pāris aliņ iem nedēļā. 😉

    marihuānu esmu pamēģinājis cik vien pāris reizes mani uzcienāja. jāsaka ka patika efekts labāk par alkaholu, taāu tagad es neskraidu apkārt meklējot dīlerus, utt 😀 pat prātā nenāk to iegādāties viena iemesla dēļ – tā ir pārāk dārga.

    būtu mana teikšana – ja aizliedz, tad aizliegtu visu. alkaholu, cigaretes, marihuānu, utt. tas būtu tikai godīgi. vairs nebūtu atstumtie, jeb melnie, nomālētie suņ i.

    ja atļauj – tad dieva dēļ esi taisnīgs pret visiem – atļauj visu ko cilvēks savā dzīvē vēlas redzēt & kas nerada draudus sabiedrībai kā tādai.

    ja vel tik zagļus, slepkavas, izvarotājus, pedofilus, alkoholiķus un narkomānus izšautu jeb sodītu ar nāvi, pasaule kļūtu tikai un vienīgi labāka 😉

    #209774
    Evers
    Participant

    zelta palags 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā