Jau atkal… [Rūteris]

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Jau atkal… [Rūteris]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154179
    niki
    Participant

    Sveiki 🙂

    Kamēr man iet nets, gribēju uzjautāt, kā lai pārstartē D-linka rūteri, ja es nezinu paroli ,esmu to aizmirsis, kā jau vienmēr :D.

    Es skatījos, mēģināju ielauzties rūterī, nesanāca…

    Protams, ka mana vajag tā, lai pārstartētos visa sistēma… [Tas nav tkai tā, ieslēgt un izslēgt..]

    Man vajag reset to factory settings…

    KÄ€ ?

    Ir kādi risinājumi, idejas.. ?

    * Esmu aizmirsis gan lietotāja paroli, gan admina paroli…

    * Jau mēģināju, restartēt ar pilteni, tur, kur reset, bet tas nestrādā vairāk..

    * Protams, ka mēģināju atslēgt uz laiku un pieslēgt, bet tas neko nedeva..

    #270506
    WerNeo
    Participant

    Ir tāda mazs caurumiņš kaut kur aizmugurē… Tur rakstīts “Reset”. Ar adatiņu vai tamlīdzīgu priekšmetu piespied un paturi.

    #270507
    niki
    Participant

    Jau mēģinājum, tak rakstīju..

    [Nekā un vispār, es jau tā esmu mēginājis darīt, pirmstam tas bija iespējams, taču mēģinot to darīt tagad, vispār nekas nenotiek..]

    #270508
    KristoZ
    Participant

    …un cik ilgi “paturēji” nospiestu? Provē kādas 15 sekundes vismaz.

    #270509
    niki
    Participant

    Da ir mēģināts arī ilgāk, nekas nesanāk.. 🙁

    Mēģināju instalēt rūteri savā pc, izmantojot opciju, kurā nevajag obligāti ievadīt paroli un lietotāja vārdu, bet nesanāca man nekas…

    Prasa, lai tur reset to factory settings taisa 🙁

    * Mēģināju arī iegūt bez paroles ievadīšanas config.bin failu, taču tas neizdevās, izmēģināju vairākus veidus, bet nesanāca, ir gan tāda iespēja…

    #270510
    Ralfie
    Participant

    Piespiešanas secība dažiem ar bij svarīga..

    Turi piespiestu un tad iespraud srāvas vadu. gaidi pusminūti.. atlaid pogu, ja tas nelīdz, nopērc normālu rūteri.. 😀

    #270511
    niki
    Participant

    Ak, nu beidz 😀

    Pietiks jokoties, es bieži aizmirstu tās paroles, tiko mēģināju ielauzties rūterī, izmantojot BURTUS, taču bez rezultātiem, gan jau kaut ko izdomāšu, taču būtu svarīgi tikt klāt.. 🙁

    #270512
    Ralfie
    Participant

    Varēji vismaz modeli pateikt.. tā starp citu..

    #270513
    niki
    Participant

    D-Link


    DIR-615


    #270514
    WerNeo
    Participant

    Jā… modeļa nosaukšana patiesi palīdzēs… Potenciālajiem pircējiem, lai neiegrābjas 😀

    Bet ja bez jokiem, sāc pierakstīt paroles. 🙂

    Un ja pavisam nopietni, nav izslēgta varbūtība, ka Tu lieto portatīvo datoru un esi saspiedis/saspiedusi taustiņu kombināciju, kas ieslēdz pusei klaviatūras numpadu… Tad arī resets nelīdz.

    Visnopietnāk. Nav resets jau tā izbakstīts, ka to nevar normāli piespiest?

    P.S. Redzi cik daudz iespējamo variantu? Es vēl nenosaucu visus.

    #270515
    niki
    Participant

    Technical Specifications

    [img]https://www.bildites.lv/images/asztg8dlda9s3jyjfgc.png[/img]

    #270516
    KristoZ
    Participant

    Un kā, konkrēti, izpaužas tas, ka Tev “nesanāk”? Ar ko būtu jāsāk – rūtera modeļa nosaukšanu. Paspēji jau.

    Lampiņas tajā mirgo? Ja mirgo tad kuras, konkrēti? Ar ko Tu spied to Reset podziņu? Kā uzvedas gaismas indikatori, kad esi nospiedis to pogu ~10 sekundes? Vispār nekas nemainās to darbībā? Tādā gadījumā – vai nu neesi nospiedis to slēdzi (mēģini citu priekšmetu, piemēram, atlocītu papīra saspraudi), vai arī pats slēdzis ir sabojāts.

    Ar “user” lietotājvārdu un tukšu paroli arī netiec rūterī?

    #270517
    niki
    Participant

    Es tulīt uzrakstīšu atbildi, dod man dažas min, ok ?

    #270518
    Ralfie
    Participant

    Nes uz garantiju.. :D:D:D

    #270519
    niki
    Participant

    Man no rūtera aiziet vads uz modēmu.

    Rūteris Galda PC.

    Runājot par izmaiņām, lampiņas dega tieši tā, kā tam jādeg, nekādas izmaiņas netika pamanītas..

    Diemžēl, izskatās, ka poga ir bojāta, nekas nesanāks, vismaz nekad restartēt šādā veidā, piespiežot to pogu.

    Protams, ka esmu domājis par drošību, nav iespējams bez paroles nekur tikt vispār…

    Lieta tāda, ka kādreiz jau vajadzēs tikt iekšā TUR, bet kā ?

    Internets pašlaik iet ļoti labi, bet mēģinot restartēt, tas vispār uz laiku pazuda, nācās nomainīt vadus..

    * Nomainīju zilo vadu pret to, kas parasti iet no dekodera uz modēmu, tādu nu vadu es izdomāju pielikt 😉

    Bildes:

    [img]https://www.bildites.lv/images/9agvga2xvionv0tj00eo.jpg[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/09g0ve3hys0115juglt0.jpg[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/9bj1gtvchczfev4dsrwg.jpg[/img]

    Quote:

    P.S.

    Iekšā kādreiz tajā rūterī būs jātiek vienalga, ko nu padarīsi, ja tādā veidā es nevaru pārstartēt, iesakiet kaut ko citu 🙂

    Godīgi sakot, tā ir mana vaina, laikam, vai kāda cita, kas grāpstijās gar to pogu/slēdzi, kad pakrata, tā vien iekšā grab tā poga

    😀

    #270520
    ruukjis
    Participant

    Tad taisi pilno reset – 30/30/30 – reset turi nospiestu visu laiku, kopā 90 sek, 30 sek kamēr rūteris ieslēgts, tad izrauj barošanu un turi 30 sek izslēgtu un tad slēdz iekšā un turi 30 sek. – strādā uz visiem lētā gala rūteriem.

    #270521
    niki
    Participant

    Ja tā es varētu 😀 Tur jau tā poga nava, tur, kad kaut ko ieliec iekšā, TUR, tad līdz galam kaut kur aiziet, bet lieta jau tāda, ka poga ta tur nav, caurums tikai, a pati poga kaut kur iekšā rūterī grab..

    Saproti ?

    Nedomāju, ka man kaut kas sanāks 🙁

    Citas idejas…

    #270522
    WordPad
    Participant

    Nu atver rūteri un reseto, imho vienīgais risinājums.

    Var jau arī bruteforcēt paroli, bet tas tāds lāmisks risinājums.

    #270523
    niki
    Participant

    Esmu mēģinājis «TÄ€ TEIKT» ielauzties rūterī izmantojot visu ko, kas vien bija pieejams, bez jebkādiem rezultātiem..

    Rūterī, cik atceros bija ieslēgta kaut kāda speciāla opcija pret šāda veida uzbrukumiem, ja kādam tomēr laut las nāk prāta, tad pasakiet, īpaši negribās čakarēt iekšu…..

    #270524
    WordPad
    Participant

    Nu tad serviss nekas cits neatliek.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Tēma ‘Jau atkal… [Rūteris]’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā