Jaun

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Jaun

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145628
    samurajs
    Participant

    [img]https://img145.imageshack.us/img145/2843/selogo200jw2.jpg[/img]Ðâ gada otrajâ pusç pazîstamâ kompânija Sony-Ericsson sâks raþot divus jaunus mobilo telefonu modeïus.

    SE W580 turpina populâro Walkman sçriju, komplektâcijâ lîdz nâks 512 MB atmiòas karte. Modelim ir iebûvçts soïu skaitîtâjs, noietâ attâluma un pârvietoðanâs âtruma kalkulators, tâtad tas îpaði varçtu interesçt sportistus. Iebûvçtâ kamera – 2 MPix. Ir FM radio, Bluetooth, TrackID sistçma. Izgatavots slider formâ, biezums 14 mm. Korpusa noformçjums – sudraba un balts.

    SE Z750 ir pirmais 3 diapazonu telefons, kurð atbalsta îpaði âtro HSDPA datu pârraides tehnoloìiju. Modelim ir 2 kameras: viena 2 Mpix, otra – ar VGA izðíirtspçju, domâta videozvanu veikðanai. Ir slots atmiòas kartei, iebûvçts FM radio.

    Korpuss – saliekams, krâsa – sudrabaina un rozâ.

    Abiem telefoniem ir 320×240 pix QVGA displeji.

    1.attçls: W580

    [img]https://notepad.lv/bildes/images/38406w580.gif[/img]

    2.attçls: Z750

    [img]https://notepad.lv/bildes/images/22406z750.gif[/img]

    #165947
    deivs001
    Participant

    Ja òemtu tad noteikti to w850. Man kka neiet pie sirds Z sçrijas SonyEricssoni.

    #165948
    Mad182
    Participant

    Izskatâs jauki. Kopð esmu SE îpðnieks, nevienu brîdi neesmu gribçjis ko citu 🙂

    #165949
    usins
    Participant

    Nu man labâk w- tas ar walkman mp3 pleijeri, bet vçl viòiem labi telefoniòi ar cyber shot kamerâm 🙂

    #165950
    visurmaldis
    Participant

    Pârâk âtri skrien tas Sony-Ericsson. Ka tik âtrâk izlaist jaunu modeli.

    Ðî gada janvârî nopirku K800i. Nu jâ, ir viòam 3,2MP foto kamera, bet iebûvçtais e-pasta klients vçl joprojâm nerâda html pastus (tâ pat kâ T630).

    Zem katras kritikas ir îsziòu sûtîðana – nav iespçjams nosûtît garâs îsziòas: telefons saka, ka neesot zonas. Sviests kaut kâds.

    Kâda jçga no krâsainajiem un animçtajiem menu, ja telefona atbildes reakcija gandrîz 1 sekundi ilga? Vairs nevar efektîvi izmantot cipariskâs saîsnes, piemçram 1-2-4 îszinâm, 2-1-5 skaòas konfigurâcijai, u.t.t., jo telefona aparâts vienkârði netiek ietotâjam lîdzi!

    Par mûziku runâjot… Laikam esmu jau pârdzîvojis to vecumu, kad mûziku vienmçr jânçsâ lîdzi. Un piòíerîgie austiòu vadi un tas ka tie ausu puïíi neturâs ausîs arî sâk besît ârâ.

    Ak, ja varçtu visas tâ vizualizâcijas un krâsas izslçgt …

    #165951
    samurajs
    Participant

    @ visurmaldis:

    Hmmm… man ir Z550i un ne par ko nesûdzos. Garâs SMS sûta normâli, menu reakcija arî nav lçnâka kâ citiem. Par iebûvçto Email klientu nezinu, lietoju flurry.

    3D spçles nebremzç.

    Izskatâs, ka K800i par daudz advancçts, procesors vnk netiek lîdz…

    #165952
    marr
    Participant

    relatîvs off-topic, bet par mobilo tçmu still – nesaprotu, kâpçc kâds nevar saòemties uzraþot telefonu, kurâ var ielikt divas sim kartes. Uztaisi softu, kas ïauj izvçlçties no kura zvanît un no abiem atïaut ienâkoðos zvanus un viss. Praktiski ideâls telefons. Sen jau ðâda neizpratne moka. Nesen arî ldienâ bija ðâda ideja pamesta….

    #165953
    samurajs
    Participant

    Ðitâ ideja par vairâkâm SIM arî mani nomoka 🙂 Domâju, ka raþotâjiem tas nebûtu grûti, bet pretî ir lielâkie mobilie operatori: tev nebûs konkurenta atlaides izmantot! 😀 😀 😀

    #165954
    marr
    Participant

    Nedomâju, ka tik ïoti lielu lomu ðeit spçlçtu îslaicîgâs kâda operatora akcijas, kad tarifs ir lçtâks zvaniem. Lielâkâ daïa ðo telefonu tâpat tiktu izmantotas vienâ tîklâ, jo lielais vairums cilvçku, kas ðobrîd izmanto divus telefonus, vai nu ir viena operatora klienti, vai arî viens numurs ir ârzemju, otrs vietçjais.

    Vçl viena lieta, ko es no mûsu operatoriem nesaprotu ir – kâpçc vienam telefona numuram nav iespçjams pieðíirt divas kartes – piemçram, cilvçkiem, kam ir iebûvçts telefons auto. Lai tas strâdâtu ir nepiecieðama sim karte… bet jaunu telefona nummuru tikai priekð auto iegâdâties ir nepraktiski un stulbi. Normâlâs republikâs ir pat tâ, ka sarunas ðajâ “iekðçjâ tîklâ” starp viena telefona abonenta sim kartçm ir bez maksas, taèu lîdz tam acîmredzot vçl mums tâls ceïð 😉 😀

    #166645
    marr
    Participant

    Nedomâju, ka tik ïoti lielu lomu ðeit spçlçtu îslaicîgâs kâda operatora akcijas, kad tarifs ir lçtâks zvaniem. Lielâkâ daïa ðo telefonu tâpat tiktu izmantotas vienâ tîklâ, jo lielais vairums cilvçku, kas ðobrîd izmanto divus telefonus, vai nu ir viena operatora klienti, vai arî viens numurs ir ârzemju, otrs vietçjais.

    Vçl viena lieta, ko es no mûsu operatoriem nesaprotu ir – kâpçc vienam telefona numuram nav iespçjams pieðíirt divas kartes – piemçram, cilvçkiem, kam ir iebûvçts telefons auto. Lai tas strâdâtu ir nepiecieðama sim karte… bet jaunu telefona nummuru tikai priekð auto iegâdâties ir nepraktiski un stulbi. Normâlâs republikâs ir pat tâ, ka sarunas ðajâ “iekðçjâ tîklâ” starp viena telefona abonenta sim kartçm ir bez maksas, taèu lîdz tam acîmredzot vçl mums tâls ceïð 😉 😀

    #165955
    usins
    Participant

    visurmaldis wrote:

    Pârâk âtri skrien tas Sony-Ericsson. Ka tik âtrâk izlaist jaunu modeli.

    Ðî gada janvârî nopirku K800i. Nu jâ, ir viòam 3,2MP foto kamera, bet iebûvçtais e-pasta klients vçl joprojâm nerâda html pastus (tâ pat kâ T630).

    Zem katras kritikas ir îsziòu sûtîðana – nav iespçjams nosûtît garâs îsziòas: telefons saka, ka neesot zonas. Sviests kaut kâds.

    Kâda jçga no krâsainajiem un animçtajiem menu, ja telefona atbildes reakcija gandrîz 1 sekundi ilga? Vairs nevar efektîvi izmantot cipariskâs saîsnes, piemçram 1-2-4 îszinâm, 2-1-5 skaòas konfigurâcijai, u.t.t., jo telefona aparâts vienkârði netiek ietotâjam lîdzi!

    Par mûziku runâjot… Laikam esmu jau pârdzîvojis to vecumu, kad mûziku vienmçr jânçsâ lîdzi. Un piòíerîgie austiòu vadi un tas ka tie ausu puïíi neturâs ausîs arî sâk besît ârâ.

    Ak, ja varçtu visas tâ vizualizâcijas un krâsas izslçgt …

    Noperc Nokia 🙂 (Paðam nepatîk)

    #166648
    usins
    Participant

    visurmaldis wrote:

    Pârâk âtri skrien tas Sony-Ericsson. Ka tik âtrâk izlaist jaunu modeli.

    Ðî gada janvârî nopirku K800i. Nu jâ, ir viòam 3,2MP foto kamera, bet iebûvçtais e-pasta klients vçl joprojâm nerâda html pastus (tâ pat kâ T630).

    Zem katras kritikas ir îsziòu sûtîðana – nav iespçjams nosûtît garâs îsziòas: telefons saka, ka neesot zonas. Sviests kaut kâds.

    Kâda jçga no krâsainajiem un animçtajiem menu, ja telefona atbildes reakcija gandrîz 1 sekundi ilga? Vairs nevar efektîvi izmantot cipariskâs saîsnes, piemçram 1-2-4 îszinâm, 2-1-5 skaòas konfigurâcijai, u.t.t., jo telefona aparâts vienkârði netiek ietotâjam lîdzi!

    Par mûziku runâjot… Laikam esmu jau pârdzîvojis to vecumu, kad mûziku vienmçr jânçsâ lîdzi. Un piòíerîgie austiòu vadi un tas ka tie ausu puïíi neturâs ausîs arî sâk besît ârâ.

    Ak, ja varçtu visas tâ vizualizâcijas un krâsas izslçgt …

    Noperc Nokia 🙂 (Paðam nepatîk)

    #165956
    jurgenz
    Participant

    man nokia 3220

    nesuudzos

    #166649
    jurgenz
    Participant

    man nokia 3220

    nesuudzos

    #165957
    Jonis
    Participant

    Shiti :grr:

    #166651
    Jonis
    Participant

    Shiti :grr:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā