Jauna krāpšana mobilo sakaru "dārziņā"

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Jauna krāpšana mobilo sakaru "dārziņā"

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148382
    deivs001
    Participant

    Quote:

    Ja jums zvana no kaut kādas telefonu kompānijas un lūdz nospiest #90 vai #09, tad neturpinot sarunu nolieciet klausuli, jo tādā veidā viņi var piekļūt jūsu SIM kartei un veikt zvanus no jūsu numura. Paziņojot pēc iespējas vairāk draugiem un paziņām mēs varam apturēt šos krāpniekus!!!


    Lūk tādu vēstuli saņēmu mums visiem zināmajā portālā – draugiem.lv. Pirmkārt, nodomāju, ka kārtējais joks, bet pēc tam pagooglējot #90 un #09 secināju, ka tas nav nekāds joks.

    https://urbanlegends.about.com/library/weekly/aa021898.htm

    #193874
    samurajs
    Participant

    1998. gada dati…:D Izmēģini pats, un, ja apstiprināsies – tu kļūsi par superstar! 😀

    #193875
    deivs001
    Participant

    Kas zin, kas zin! 😀

    Pirmo reizi vispār par tādiem kodiem uzzināju.

    #193876
    samurajs
    Participant

    Tāpēc, ka 1 lohs nejauši atrada netā un uztaisīja spama ķēdi draugos… man jau ar tur pienāca :p

    #193877
    krisis32
    Participant

    Johaidi.. man tikko ari pienaca …..

    #193878
    m*****
    Participant

    Jau no rīta kolēģis atsūtīja :duno:

    #193879
    marr
    Participant

    grūti pateikt – https://www.hoax-slayer.com/xalan-hoax.html 2005 gada, kas ir mazliet jaunāka ziņa kā 1998.

    ja arī ķēde, tad jebkurā gadījumā autors ir pielicis pūles, jo tam, ko saņēmu es bija arī pievienots paraksts:

    Ar cieņu,

    Sanita Pundiņa

    Satiksmes ministrijas

    Sakaru departamenta

    Elektronisko sakaru nodaļas

    Vecākā referente

    tāl. 67028111, mob. 28356344

    [email protected]

    un pačekojot – tur tiešām šāda persona strādā. Protams, ikvienam pieejams info tas ir (atskaitot mob nr), bet nav info, vai tas maz ir patiess.

    #193880
    samurajs
    Participant

    Tad jau sanāk, ka LV mobilie operatori paši afēru taisa? Ar # vai * sākas centrālei sūtāmo komandu kodi. Kāpēc tieši #90 nevis #666? Var tak uzlikt jebkurai komandai jebkuru koda kombināciju!

    #193881
    marr
    Participant

    Nu bet ir taču mobilo telefonu komandas, kas paredzētas specifiskas informācijas iegūšanai. Kaut, piemēram, kad ražots, kā uzzināt mac adresi utml. Kāpēc tās informācijas uzzināšanai kodi ir tādi, kādi viņi ir?

    Nedomāju, ka tas būtu liels brīnums, ja ir komanda ar kuras palīdzību SIM identifikācijas datus var uzzināt. Ja zvanītājam ir attiecīga tehnika un zināšanas kā šādus datus izvilkt, tad operators pat var nemanīt, ka kaut kas tāds ir noticis, jo neticu, ka viņa filtri ir salikti tik perfekti, ka nekas nepaskrien tiem garām.

    Protams, tās ir plikas spekulācijas, bez jebkādiem taustāmiem pierādījumiem.

    #193882
    TheSame
    Participant

    Pagūglojiet nedaudz vairāk, tad varēsiet redzēt, kas ir paties… 🙂 Es savu patiesību jau atradu tajā planētā, tikai neatceros vairs tos linkus un kā es gūgloju… 🙂

    #193883
    Holmss
    Participant
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā