Jauna pc iegāde.

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Jauna pc iegāde.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151859
    Auns
    Participant

    Sveicināti.

    Cerams rakstu pareizā topikā,neatradu tādu kopējo Hardware sadaļu.

    Uzreiz atdzīstos,ka pc pasaulē zinu tik kā to izslēgt,ieslēgt,nelīst klāt pie dzelžiem kad viņš ieslēgts un protams kā ieinstalēt kādu spēli,kuru palaist uz maximālajiem setingiem un pēc tam dzenāt līdz nākamā uzrodas. Laikam ejot mans esošais jau sāk lēnām vilt,tāpēc gribētos meklēt ko jaunu,pašam meiģinot to visu pa detaļām savākt un nemeiģināt meklēt jau gatavus variantus.

    Tāpēc tagad vēršos pie Jums ar lūgumu ieteikt konkrētus variantus,lai savāktu jaunu,jaudīgu pc.

    Uz reiz gribētu pateikt,ka nevēlos mainīt visu pc,tik lielākās daļas,kā : mātes plati,procesoru un video karti.

    Ja jaunā mātes plate,video karte un procesors to ļaus,es labprāt atstātu savu esošo sistēmas bloku(power block(cerams pareizi nosuacu)) un tas ir Corsair firmas 650 vatīgs ,savu operatīvo Kingston DDR2 2x2gb cietos diskus un arī disku lasītājus,pieļauju ka skaņas karte un tīkla karte var būt integrēta mātes platē. Summa kuru es būtu gatavs izdot šajās tris sastāvdaļās mātes plate,procesors un video karte būtu no 400-600 ls.

    Es pats protams varu interneta veikalos saklikot smukākāš detaļas kopā,bet mani jau n-tās reizes ir baidījuši,ka nezinot savāktas detaļas var radīt tik problēmas,kā piemēram mana esošā MSI video karte pie katras sistēmas pārinstalēšanas met eroru,ka šai sistēmā(pieļauju windows xp) viņa var strādāt nekorekti. Man to izskaidroja kā kaut kādu maicrasofta kļūdu sistēmā,kas neietekmējot video draivera darbību.

    Ļoti ceru ka kāds no speciem man varētu ieteikt labus variantus,kā pilnveidot savu pc un uz kādu ilgāku laiku atkal neuztraukties par spēļu gaņāšanu maximālos setingos.

    Jau iepriekš paldies par padomiem,cerams esu izstāstījis pieteikami smalki.

    #244013
    Element
    Participant

    Varbūt sākumam iemet sava esošā pc parametrus.

    Pēc tava rakstīta spriežot, iespējams ka būs jāmaina tikai video karte, ja vēlies dzenāt jaunākās spēles.

    Arī atmiņu var piemest, ja ir stipra vēlme.

    #244014
    nevertell
    Participant

    600 lati ?

    Š eku reku.

    Vēlāk varēsi vēl ramu pielikt un vēlvienu videokarti. Vēl vari piemest vēl 40 latus un dabūt gigabikses ud4/5 dēli ar usb3 un sata3, lai būtu vēl bišku fjūčerprūfāks.

    #244015
    Crow
    Participant

    nevertell, ko tu šovakar pīpē? Cilvēks gribētu tomēr paturēt savu Corsair barokli, kas ir arī obligāti paturams.

    Intel P55 plates vispār saks (tagad gan ir BIOS fix ir, taču šai gadienā tas neko nemaina). GTX460 SLI? Laba manta tev gadījusies :>

    Mans domāt šādi: Spied te!

    Pirmajā gadījumā bišķīt virs 600, taču Dateks ir dārga bode, citos i-veikalos varēs savākt lētāk, es domāju.

    Galu galā, ja ne, tad plati var ņemt šo te, lai gan es tomēr gribētu uz southbridge dzesētāju… kā nekā turpat videokrāsns videokarte tuvumā, var izrādīties neveselīgi, īpaši šajā karstumā.

    Vai arī šādi: Spied te!

    Š is variants izbirstē pirmā varianta videokarti visos caurumus. Taču procis smird.

    Vai varbūt tomēr šādi? Spied te!

    Tagad es pats nevaru izvēlēties…

    To DDR2 atmiņu gan ne velna vairs nekur neiebāzt (varēs notirgot, gan kāds paņems).

    #244016
    Auns
    Participant

    Papildus manam power blokam un ramiem man ir 3 sata II cietie diski,divi cd, procesors intel core 2 ,mātes plate Asus p5n-e sli un MSI ati radeon 1950 series,tas laikam viss ko nebiju vel pateicis. Bet power bloku patiešām vel negribētos mainīt,jo viņš vel ir gana spēcīgs un jauns,mātes plati gan,jo nesen man nobira net karte viņai un cik pats noprotu procesors ar nav nekāds labais,jau īpaši ņemot vērā to,ka es to visu pirku vairāk kā 3 gadus atpakaļ.

    #244017
    Wuu
    Participant

    Š…em vel variantu Links

    Bet es tavā vieta nopirktu tikai jaunu procesoru un videokarti, imho spēlēm pietiek ar kārtīgu 3GHz+ divkodolnieku un pārējo izsaka videokarte.

    #244018
    shb-
    Participant

    2as gtx460 ir tīri sakarīgs cenas/jaudas pirkums, bet tas tomēr vairāk naudas taupītājiem, šis čalis pēc tāda neizskatās ; ).

    https://www.pcper.com/article.php?aid=967

    Patiešām, nosauc arī pārējos komponentus, iespējams, pietiks tikai ar videnes apgreidu. Pēc maniem novērojumiem, reti kura jaunā spēle prot pienācīgi izmantot procesora resursus, tā ka sakarīga dual kore nav nekas zemē metams.

    #244019
    Crow
    Participant

    Patreiz varbūt arī pietiek, bet drīz nepietiks. Gada beigās iznāks Crysis 2, tad redzēsim, tieši kurā miskastē varēsiet mest savus 3 gagahercu divkodolniekus :lala:

    Abet sen jau ir nosaucis cilvēks savu esošo setup, lasīt jums ar steigu jāmācās.

    #244020
    shb-
    Participant

    jā, jāsāk mācīties lasīt.

    skatos tev māte atbalsta 45nm intel pročus, tā ka tu vari apgreidoties līdz quad q9550. Mātene atbalsta SLI, tas arī jauki, bet tad jāgaida, kad nvidia izlaidīs kādas vēsākas kartes (neskaitam 460), lai nav jāņemas ar papildus dzesēšanu.

    Taisnība jau protams ir visiem tiem, kas pauž domu, ka šo sistēmu labāk nopārdot un gādāt kko jaunu – galu galā diezgan muļķīgi sistēmu apgreidot īstermiņam. Pavisam drīz būs čupa ar jauniem pročiem gan no amd, gan intel, un 775 soketa/fsb bazētie aizies vēl dziļāk vēstures mēslainē.

    #244021
    Wuu
    Participant

    Forumē normāls bags :]

    #244022
    Wuu
    Participant

    Wuu wrote:

    Crysis 2, normāls divkodolnieks bez aizrīšanās nograuzīs. Un kamēr neiznāks nākošas paaudzes konsules uz PC nekas dižs nenotiks, sen jau visas spēles tiek veidotas lai strādātu uz konsulēm. Bet tā kā Xbox ne sūda nevelk, tad finansiāli veidot ko UBER krutu priekš PC nav izdevīgi.

    #244023
    nevertell
    Participant

    Nu labi, labi, lai jau patur savu barokli un ieekonomē. Crow pirmā komplektācija ir labāka. Un wuškin, vai ta tu nespēlē gā tē ā četri ? Tur jau vajag obligāti 4kodolnieku.

    Var jau ņemt arī 5850/70, bet man ir tāds riebums uz ati kartēm. Bet 460 ir labākais prais/performans. Uz kāda monitora tu spēlē savas spēles ?

    #244024
    Auns
    Participant

    Es patreiz bliežu uz Acer 24 colīga monitora.

    Man gribētos jau tagad viņā ielikt tā,lai uz kādu gadu,vēlams diviem,man būtu miers un es varētu blietēt uz max setingiem izbaudot kvalitatīvi veidotu speli.

    Te mineja,ka drīzumā nāks jaunie procesori un ka varbūt vērts pagaidīt,bet jautājums cik drīz,mēnesi,divus jau var pagaidīt,bet puss gadu gan negribētos.

    #244025
    Wuu
    Participant

    nevertale, protams ka 4 kodolnieks labāks!

    Bet par 460, nezinu gan pat 5830 tai ieliek ;]

    [img]https://www.bildites.lv/images/4b48l2qcktu5kdmsfcuk.png[/img]

    Var jau salikti arī 6 kodolu AMD.

    #244026
    Crow
    Participant

    Wuuškin, ko tu vari nahren dirst, apriebies esi jau…

    Par Minimum Requirements es nešaubos – divkodolnieks tiešām par tādu smiesies. Bet te cilvēkam ir nauda un tādi nejēdzīgi kompromisi nav vajadzīgi. Konsoļu relīzes nenozīmē, ka PC versijā nebūs Enthusiast settingi, kas liks puņķoties jebkuram procesoram, ne tikai divkodolniekiem. Fizika, odnako.

    Man jau arī ir zināms riebums pret Ati; ar svaigu galvu pārdomāju, palasīju internetos info un lai slava biedra nevertell kapronam – GTX460 SLI FTW 😀

    [spoil]

    overclock.net wrote:

    The GTX 460 is making all the Nvidia guys wet their pants, GTX 465 owners scratch their heads, and GTX 480 owners cry about their $500 purchase.

    :D[/spoil]

    P.S. nevertell, esi labs puika, saīsini savā pirmajā postā urlu, lai šitas debilais foruma bags nav un var izlasīt visu tekstu.

    #244027
    maris2912
    Participant

    jaunajam mates platem kas domatas intel “i” serijai parsvara ir 8pin barosana procesoram.. bet tavai matenei 4pin… taka barokli ar laikiam vajadzes mainit..

    #244028
    Wuu
    Participant

    Crowčik, ko tu vari *****, kādi tev minimāla grafika. Kad tu pēdējo reizi spēlēji spēles vispār?

    https://www.tomshardware.co.uk/charts/2009-desktop-cpu-charts-update-1/3DMark-Vantage-1.0.2,1396.html

    Atšķirības gandrīz nekādas, augsti GHz ieliek qude corei ka nehuj.

    Zem Intel Core 2 Duo E8400, apakša vel pāris i7x4 un AMDx6 pff…

    #244029
    Crow
    Participant

    Bļoda… tak pārstāj sevi apkaunot vienreiz. Pirmkārt: E8400 maksā gandrīz tikpat cik i5-760. Otrkārt: 3DMark Vantage ir sintētisks benķmēris. Spēļu testi turpat tālāk parāda īstos rezultātus. Way to go! Raksti vairāk, man patīk :]

    #244030
    Wuu
    Participant

    Snīpīti, tik tiešām? GTA4 starp divkodola i5 un Intel Core i7-965 Extreme Edition atšķirība 3 fps lieliski! :]

    #244031
    Crow
    Participant

    Tā, tā. Nu jau atšķirība tiek vērtēta starp i5, kas ir Nehalem, nevis Core… īsa atmiņa tev, biedri – kur palika tikko piesauktais E8400? Enīvej, arī minētais i5-560 maksā gandrīz tikpat, cik i5-760. Es nešauboties piemaksātu 15 latus par tiem pašiem 3 fps šai gadienā.

    Turklāt FC2, GTA4 un L4D tač ir veca draza. Ka būtu parādījis testu ar kaut ko jaunāku, kur dzinis attiecīgi būs vairāk pieslīpēts priekš kvadriniekiem; BC2, ME2, DA:O? Noteikti SC2! Iespējams, ka Metro 2033 un STALKER: COP.

    Turklāt tev vismaz tas būtu jāzina, ka FPS nav konstants lielums. Kādā intensīvākā vietā divnieks spiedīs pēdējo sulu, bet kvadrinieks palaidīs paralēli un nenolagos.

    Manā zemē ir tāds teiciens – ja vienreiz aplauzies, tad nelec vairāk augstāk par galvu. Paliks vēl kantaina galva un klapatas vien būs. Kauč gan tev jau tāpat ir kantaina, ko nu vairs…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā