Jauna pc iegāde.

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Jauna pc iegāde.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #244032
    Wuu
    Participant

    Uz divkodolnieka visas spēles tikai uz minimālo, viss skaidrs ;]

    Crow, kad tu pēdējo reizi esi spēlējis kaut vienu no tevis pieminētajām spēlēm uz savas mājas datora?

    #244033
    Crow
    Participant

    Tu laikam neliksies mierā. Skaidrs tev toč nekas nav. Pat īsti lasīt neproti. Nu nekas, lai tev tiek :lala:

    Kolekcija:

    [img]https://www.bildites.lv/images/ztrr6b6u3j3qi7jxrc36_thumb.png[/img]

    Pašlaik instalētās:

    [img]https://www.bildites.lv/images/dfsykdb8vahm3buw15sl_thumb.png[/img]

    Vēl kādi ad hominem vai citas stulbības? :nuke:

    #244034
    Wuu
    Participant

    Nu un ko tad tu drukā muļķības par minimālo grafiku uz divkodolnieka?

    Uzliec pašu ēdelīgāko GTA4 benchmarku un paskaties cik liela ir CPU noslodze.

    #244035
    Foxsk8
    Participant

    Nomierinās Jūs abi.

    #244036
    Crow
    Participant

    foksk8, fek off… labāk nu izlabo bagu, ka tekstu nevar salasīt vai vismaz būtu noeditējis to garo linku tur augšā.

    Wuuškinam: [spoil]

    Quote:

    Statistics

    Average FPS: 48.38

    Duration: 36.46 sec

    CPU Usage: 73%

    System memory usage: 45%

    Video memory usage: 99%

    Graphics Settings

    Video Mode: 1600 x 900 (60 Hz)

    Texture Quality: High

    Shadow Quality: High

    Reflection Resolution: High

    Water Quality: Very High

    Texture Filter Quality: Anisotropic x16

    Night Shadows: Off

    View Distance: 99

    Detail Distance: 100

    Hardware

    Microsoft Windows 7 Professional

    Video Adapter: NVIDIA GeForce GTX 260

    Video Driver version: 258.96

    Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)

    Intel(R) Core(TM) i5 CPU 750 @ 2.67GHz

    File ID: TLAD-Benchmark.cli


    Quote:

    Statistics

    Average FPS: 32.62

    Duration: 33.05 sec

    CPU Usage: 73%

    System memory usage: 44%

    Video memory usage: 93%

    Graphics Settings

    Video Mode: 1600 x 900 (60 Hz)

    Texture Quality: High

    Shadow Quality: High

    Reflection Resolution: High

    Water Quality: Very High

    Texture Filter Quality: Anisotropic x8

    Night Shadows: Off

    View Distance: 99

    Detail Distance: 100

    Hardware

    Microsoft Windows 7 Professional

    Video Adapter: NVIDIA GeForce GTX 260

    Video Driver version: 258.96

    Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)

    Intel(R) Core(TM) i5 CPU 750 @ 2.67GHz

    File ID: TBoGT-Benchmark.cli

    [align=left]Augstāk nesanāk, jo videoatmiņa pietrūkst. Sametot pilnīgi līdz griestiem, CPU noslodze pieaugtu vēl.

    Minētais izteikums par divkodolniekiem un minimālajām attiecināms uz Crysis 2. Tāpēc tev, visticamāk, nevis spēlītes jāspēlē, bet jāpastudē kāds izglītojošs materiāls. Iesaku tev sekojošo:

    [img]https://www.bildites.lv/images/tckesf2tt8oanqd67yc.jpg[/img][/spoil]

    Nu bet galu galā maķviņjob, nav mana kaza. Tālāk vari te vārīties savā sulā…

    #244037
    Element
    Participant

    Tavā vietā es nemainītu neko iznemot video – to naudu ko tu vēlies tērēt priekš upgrade – nopirktu 2 video kartes un sajūgtu SLI MODE. Nopirktu kvalitatīvu monitoru Varbūt piemestu operatīvo….

    #244038
    Wuu
    Participant

    Crow, ar smieklīgu 2,6ghz divkodolnieku tu tālu neaizbrauksi. Vaig vismaz 3+, tiko izmēģināju uz Just Cause 2, atšķirība ir 0.5 FPS.

    #244039
    Izliecies
    Participant

    Es principā ņemtu Core i5 760, Asus P7P55D-E, Kingston 4GB DDR3 un Sapphire Radeon HD 5870 1GB Vapor-X. Dateks

    #244040
    Crow
    Participant

    Meh… iepostošu vēl, ko ta es citu darīšu 😀

    Ēēm, Core i5 ir Turbo Boost, kas, darbinot tikai divus kodolus, var vajadzības gadījumā pacelt gagaherzus no “smieklīgiem” 2.67 līdz (cienījamiem?) 3.2 🙂

    #244041
    Izliecies
    Participant

    Core i5 7xx ir labākais, ko var nopirkt spēlēm, īsts spēļu procesors. i7 nav vajadzīgs, bet Phenom II X4 bišķi atpaliek. Š ādā budžetā jāņem Core i5 7xx.

    #244042
    nevertell
    Participant

    Nu ja. Bēt ir baumas, ka ā em trīs platēs ar 8xx čipsetiem varēs spraust iekšā bulldozeru (jaunais amd procesors), bet citas baumas saka, ka 1156 tulīt sasniegs EOL un i7 860 un i5 760 ir ātrākais, ko uz tādas varēs dabūt. Es domāju, ka tās ir buļa kakas un ar tādu budžetu jāņem intel, bet viela pārdomām nekad nav par daudz.

    #244043
    Izliecies
    Participant

    Nezinu, man liekas, ka tās ir muļķības par LGA1156 killošanu – paskaties kaut, cik jaunas mātesplates visu laiku iznāk, pie tam arī dārgā gala. Nu nav izdevīgi tas nevienam, manuprāt. Tik īss dzīves cikls nevienai platformai nav bijis, cik zinu (labojiet, ja kļūdos).

    Tāpat, kā jau zināms, Sandy Bridge būs ar GPU, kas droši vien nebūs nekas pārāk jaudīgs. Manuprāt, SB konkrēti Intelim iezīmēs pāreju uz šādām (CPU+GPU vienā čipā) sistēmām, tāpat kā AMD tas būs Fusion. Un LGA1156 un LGA1155 (SB) pastāvēs līdzās, LGA1156 varētu būt paredzēts vairāk pieredzējušiem lietotājiem, savukārt LGA1155 – parastiem lietotājiem. Nu, kaut kā tā :>

    #244044
    Foxsk8
    Participant

    Crow: Nelec tur, kur to nevajag. Ja aizrādījumam tu sprēgā virsū, tad pats zini, kas tevi sagaidīs pie atkārtotas lēkāšanas. Neauklēšos ar tevi.

    #244045
    Auns
    Participant

    Paldies par ieteikumiem un variantiem.

    #244046
    Auns
    Participant

    Es te uzmetu vienu variantu un gribētu zināt Jūsu viedokli,zinu ka tas ir pāri tam,ko biju plānojis likt iekšā,bet tas ar cerību,ka vismaz 2 gadus varēšu atkal neko negūldīt.

    Mātes plate

    Procesors

    Operatīvā atmiņā

    Video karte

    Man tik ir jau daži jautājumi uz kuriem gribētu dzirdēt atbildes.

    1. Vai viss sapas un neradīsies nekādas problēmas?

    2. Vai mans esošais sistēmas bloks der šeit?

    3. Ja jā,tad cik ilgi šāda sistēma varētu turēt?

    4. Vai Jūsuprāt ir kaut kas,ko es varētu nogriezt un samazināt cenu,vai varbūt vel uztūningot,lai izturētu vel vismaz 2 gadus,neiegūldot krietni vairāk.

    5. Ko nozīmē un cik daudz maina procesora CACHE ,ja viņa ir 4 vai 8 MB? Es saprotu,ka 8 noteikti ir labāk par 4 bet,kā un kur izpaužas viņi?

    Paldies par atsauksmi.

    #244047
    nevertell
    Participant

    Videokarte tāda naf nav vajadzīga, lētāk paņem 480 gtx, tā būs ātrāka. Vienkārši 5870 nevajag tik daudz vram’a. UN, ja jau i7, tad varbūt i7 uz x58. Bet, ja dzelžaini gribi šādu komplektāciju, droši ņem, viss strādās.

    Par cache- vienkārši sakot spēles ies ātrāk. PSU der.

    #244048
    Crow
    Participant

    1) Viss sader. Bet.

    2) Tas nav sistēmas bloks, bet barošanas bloks (saukts arī par barokli vai PSU). Bet jā – derēs ideāli.

    Sapphire HD5870 Vapor-X

    Gigabyte HD5870 OC Edition

    Par procesoru… i5-760. Punkts.

    5) Cache ļauj procesoram ātrāk piekļūt nesen izmantotajiem datiem. Spēlēs tam nozīme ir, bet akurāt minimāla.

    #244049
    Auns
    Participant

    Crow Tu minēji i5-760 procesoru,zinu strīdējies ar otru lietotāju par to tēmu,bet pat pārlasot man daudz kas nav no tā saprotams,tāpēc ja vari lūdzu izskaidro man mazliet noobiskāk. Vot kāpēc labāk man ņemt viņu,ja viņam ir 2,8 gh ātrums un 8 cache,ja pats teici ka ka cache spēlē daudz ko neizsaka – varbūt tad labāk paņemt tādu prcesoru,kurma ir cache 4 bet ātrums lielāks,vai ar tur ir kaut kādi kapi un viltības ko es nezinu?

    #244050
    Izliecies
    Participant

    Ja tu domā divkodolu Core i5 650, tad.. nu nē. Kā jau Crow teica, Core i5 sērijai ir Turbo Boost, kas vajadzības gadījumā mazākam skaitam kodolu palielina frekvenci. Tā kā lielākā daļa spēļu (vismaz pagaidām) izmanto lielākoties divus kodolus, i5 750 paceļ tiem diviem frekvenci uz 3,2GHz, kamēr pārējie divi strādā lēnāk. Bez tam i5 760 gan defaultā, gan Turbo Boost frekvence ir par 133MHz lielāka nekā 750. Un tāpēc i5 7xx ir labāki par i5 6xx – pie takts frekvences virs 3GHz lielāks kešatmiņas (cache) apjoms.

    #244051
    Crow
    Participant

    i7-870 vienīgais bonuss ir tādas, ka Turbo iespējas ir lielākas. Gan i5, gan i7 prot pēc vajadzības atslēgt kodolus un tā vietā “piebērt ogles” atlikušajiem, ja automātika padomā, ka tas būtu lietderīgi.

    [img]https://www.bildites.lv/images/2z3erplhrynqs1ibpnaj.png[/img]

    Bet i5-760 ir par 60 latiem lētāks. Ja jau ir tā nauda, ņem ciet noskatīto i7-870. Bet ja kaut kam pietrūkst, tas ir pirmais, kur piegriezt.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā