Jauna pc iegāde.

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Jauna pc iegāde.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 41 līdz 45 (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #244052
    Auns
    Participant

    Sasumējot:

    Mātes plate

    Procesors

    Operatīvā atmiņa

    Video karte

    Jautājums: Vai viss šeit sapas un nekonfliktēs,kā arī vai man vajag procesoram piepirkt klāt labāku ventilātoru un vai mans power bloks pavilks sho visu? Kā arī vai ir vel kas ko es moš palaidu garām,vai ko var pielikt performances uzlabošanai?

    Paldies.

    #244053
    Izliecies
    Participant

    Nu tev pilnīgi pietiktu ar Kingston ValueRAM kitu. Tikai, hmm, cik tev daudz keisā vietas? Domāju tieši videokartei..

    #244054
    Crow
    Participant

    Njā, varbūt kādu pieklājīgu procesora dzesi derētu. Š ajās karstajās dienās izjutu, ka tas mazais draņķis, kas i5 nāk komplektā, ir tāds pašvaks. Power bloks mierīgi pavilks visu, par to tiešām nav ko uztraukties.

    Un biedrs Izliecies saka prātīgus vārdus. Tā videokarte ir lielāka nekā izskatās.

    #244055
    Auns
    Participant

    Man ir Zalman gs1000 Viņas parametri ir 585x220x520 mm

    Un varētu ieteikt kādu cooleru tad labāk ņemt šādam procesoram,kā arī,kas ar tiem ramiem nav tā,es tiešām nepārzinu tos termiņus – ar ‘Kingston ValueRam” tiek minēts,ka 4 gb man nevajag?

    #244056
    Izliecies
    Participant

    Nē, nē, 4GB, bet 1333MHz. https://www.dateks.lv/cenas/22/28269_kingston_4gb_ddriii1333_kit_of_2_cl9.php

    Pilnīgam klusumam varu ieteikt dzesētāju [email protected] un pajautā, vai tiešām nav LGA1156 atbalsta – tad neuzliksi nemaz virsū savai mātenei; Scythe US[/url] saiti apgalvo pretējo, t.i., ka ir LGA1156 atbalsts. Tā kā uzjautā.

    Un videokarte arī mierīgi ielīdīs keisā.

    Un, ja vajag strikti palīst zem Ls 600, ņem Vapor-X kartes vietā Club 3D Radeon HD 5870 1GB OC. Būs jaudā tāda pati un ne pārāk skaļa arī.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 41 līdz 45 (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā