Jaunā portāla versija – v3

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Jaunā portāla versija – v3

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 139 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #267222
    aoma
    Participant

    Man kā zaļās krāsas cienītājam patīk 🙂

    Ielādē krietni ātrāk, nu ko, paldies puiši, gan jau blusiņas ar laiku izķersiet.

    #267223
    Foxsk8
    Participant

    Š is nav wordpress, bet gan pilnībā pārveidots vecais labais phpbb. 🙂

    #267224
    Foxsk8
    Participant

    Beidzot, ilgi gaidīju šo dienu, ka kāds arī ko labu par mani pateiks. 🙂

    #267225
    Genādijs
    Participant

    diezgan raibs. zaļš gar acīm metās – šoreiz tiešā nozīmē. 🙂

    #267226
    Ralfie
    Participant

    Ps. paskatoties vairāk lapu, liekas tīri labs… bardaks 😀

    #267227
    shady
    Participant

    Par bugiem komentējam šeit: https://notepad.lv/forums/10619/notepadlv-v3—bugliste33/

    Lai neputrojas viss vienā…

    #267228
    Toms
    Participant

    Beidzot arī virsrakski ir salikti intuiktīvās vietās.

    Vecajā versijā vislaik apjuku, jo nebijia “tur kur ierasts” + neizcēlās.

    #267229
    bluebird
    Participant

    “Jaunumi IT pasaulē katru dienu – Tavs Notepad “

    Man šķiet, ka šis teksts labāk izskatītos zem logo un izņemot ārā to vietu jūs varētu lapu nedaudz uz augšu pacelt. Š ķiet nevajadzīga sprauga tajā vietā.

    Ko domājiet par to, ka pievienojot komentāru pogas “APSKATĪT” un “PIEVIENOT” katru savā krāsā izveidot, lai vairāk pievērstu uzmanību abu pogu atšķirīgām funkcijām.

    Pats esmu kādreiz nolaidis lažu uzrakstot garu komentāru un nospiežot “APSKATĪT” ar domu prātā, ka esmu pievienojis un nepievēršu uzmanību, ka tikai apskatu. Un pēc tam nesaprotu kāpēc mana komenta nav.

    Varianti:

    PIEVIENOT – gaiši zaļu – ar domu, ka viss ok.. zaļā gaisma .. koments tiks pievienots

    APSKATĪT – viegli sārtu vai sarkanu … ka gluži nav indīgi sarkana, kā kādam ERROR, bet tipa, lai ir doma galvā ka viss vēl nav beidzies un ir jāpievērš uzmanību atšķirīgām pogu funkcijām! 🙂

    #267230
    Foxsk8
    Participant

    RSS salabots

    #267231
    Toms
    Participant

    Imho 3 sekundes ir pa daudz.

    Vajag likt 1 sekundi vai vispār momentāli rederiktu. Un tikai tad, ja nekas nenotiek, ļaut userim pašam kaut ko spaidīt.

    #267232
    bluebird
    Participant

    Neesi skābs 😉

    Tauta to visu saka, lai būtu iespēja tev pielabot un vēlās lai tev sanāk izveidot lapu kurā informācija ir uztverama viegli! 🙂

    Jaunajai lapai ir daudz lielāks potenciāls kā vecajai.. takā viss būs oki!! 🙂

    #267233
    Ralfie
    Participant

    bluebird +1

    piekrītu Tavai idejai par atšķirīgām pogu krāsām

    #267234
    Foxsk8
    Participant

    Padomāšu. Tā teikt jāsavāc kaudze ar ieteikumiem un tad kad ir kas savācies. v3.01, utt.. 🙂 Droši viedojiet bugus, ieteikumus, visu vienā tēmā pie v3 buglistes, etc. tā lai pēc tam, kad es visu skatīšu cauri, lai man visi bugi, visa info būtu vienā vietā, nevis izmētāta pa 30 tēmām. Paldies par sapratni.

    #267235
    ob7
    Participant

    Funkcionalitāte ir labāka. Paldies.

    Par dizainu – izskatās par raibu… varbūt var pamēģināt uzlikt pelēku fonu (ne visam, tikai lapas background), lai lauki ar informāciju kļūst redzamāki?

    #267236
    Foxsk8
    Participant

    Paskatīsim, protams, neuzreiz, bet tuvākās dienas laikā padomās, kas tur varētu normāli izskatīties. Jo kas vienam patīk, otram nē, šādi ideālo variantu starp lietotājiem būs grūti atrast.

    #267237
    shadowmen
    Participant

    Ir viena lieta,kas man nepatīk visvairāk,kāpēc lapa ir tāda kā saspiesta?Uz mana 15.6 displeja tiek reāli izmantots puse no visa.Apmēram 20 procenti (varbūt vairāk) no katras malas paliek baltas un tukšas.Vajadzētu izstiept daudz maz pa visu ekrānu,jo dotajā brīdī ir visa lapa ir centrēta.. (vispārējais būtu pat ļoti oki)…

    #267238
    Foxsk8
    Participant

    Lieta jau ir tāda, ka viss portāla platums ir:

    width: 998px

    Līdz ar to, platāku vai lielāku jau nevar likt. Padomājam, kas notiek uz maziem netbookiem, kuriem vispār ir 800X vai labākā gadienā 1024 izmērs, lapu vajadzēs scrollēt uz sāniem. Webā vienmēr ir pieņemts no mazākā uz lielāko, nevis lielākais un pārējie lai scrollē visu saturu kā grib.

    Ja atrodies rakstā, vai komentāros, tad tāda sajūta var rasties, jo reāli portāls ir sadalīts divās daļās, viena ir info bloks, otrs ir sidebar. Patreiz sidebar nav sapildīts, bet ja skatamies visas nākotnes portāla idejas, iespējas, sidebar ir ideāla vieta, kur nolikt visu nepieciešamo informāciju, līdz ar to, arī pie garākām tēmām tev viss vidus būs aizpildīts. Neliels skaidrojums no UI izstrādes pamatprincipiem. Ceru, ka palika skaidrāks. 🙂

    #267239
    izredzētais
    Participant

    pievienojos bluebird, arī ar savu komentāru neko rūgtu nebiju domājis, kopumā esmu dikti apmierināts. 🙂

    #267240
    samurajs
    Participant

    Jebkurā gadījumā pie jaunā dizaina pieradu ļoti ātri; ievietot rakstus pat kļuvis ērtāk + ir jaunas iespējas. Fox labi pastrādājis, urā!.[img]https://www.bildites.lv/images/sx85yjype875at5r3wx.gif[/img]

    Varbūt mazliet par raibu ir lapa, bet tas tikai gaumes jautājums. Mjā, to “Jaunumi IT pasaulē katru dienu – Tavs Notepad” pēc iespējas ātrāk jādabū prom uz logo joslu vai vispār ***. Pa vertikāli katram cm ir nozīme.

    Atzīstas, kurš to sūdu izdomāja pēdējā dienā?[img]https://www.bildites.lv/images/oi5uiwnocminblihdtt.gif[/img] Es nē, man pat neprasīja…

    #267241
    KristoZ
    Participant

    [spoil]Būtu smuki, ja vismaz pie “cepumiem” (ja ne pie lietotāja uzstādījumiem) saglabātos aktīva “Nelasītie” josla – tā tiek izmantota daudz biežāk, nekā “Jaunākais Forumā“;

    Lapas apakšā prasītos kāds aktīvs links uz notepad.lv sākumlapu vai, vismaz, “uz augšu”, lai nav jārullē līdz pašai augšai;

    Kā arī pie komentāru pievienošanas varētu tukšam ziņojumam uzspiest “apskatīt”, lai uzreiz varētu pievienot saiti, bildi, BBCode vai ko citu – šobrīd jāieraksta, piemēram, kaut kāds “asdfg”, kas pēc tam jānodzēš, lai varētu rakstīt to, kas iecerēts…

    Š obrīd “pilnajā” komentēšanas režīmā pie garāka komentāra, tiek aprauti (daļēji apslēpti) daži vārdi:

    [img]https://fotohost.lv/images/fqja4pgjsykgf6pguszd.png[/img]

    Būtu jauki, ja “Pievienot attēlu” vai “.. saiti” tagi tiktu pievienoti tur, kur dotajā brīdī atrodas kursors, nevis visa ziņojuma beigās.

    Kā ar “rounded corners” – nav bijusi doma tos izmantot, kaut vai, izmantojot “border-radius:“, vai viss ir strikti pēc standartiem?

    Un pēdējais – tā augšējā reklāma virs notepad.lv logo, manuprāt, galīgi neiederas kontekstā, turklāt tas savā ziņā liecina, ka reklāma tiek vērtēta “augstāk” (tiešā un pārnestā nozīmē) par pašu portālu, kas, manuprāt, nav un neizskatās diez ko labi.

    Bet citādi – apsveicu foxsk8 un visus, kas iesaisītājs jaunās versijas veidošanā un testēšanā – jāatzīst, ka vairs jau necerēju to sagaidīt līdz tuvākajam “pasaules galam”. :D[/spoil]

    Edit: Pārkopēju uz V3 buglisti

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 139 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā