Jaunā portāla versija – v3

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Jaunā portāla versija – v3

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 139 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #267262
    jonjs
    Participant

    Aldi tev jau arī neslikti sanāk. Nesauksim vārdā, bet tavi gara darbi arī ir labi.

    Bet tomēr.

    Atkārtošos notepad.lv sen jau bija pelnījis šādu izskatu.

    #267263
    pikins
    Participant

    Pirmais uzmeties super, žēl kad nav laika izpētīt tālāk 🙂

    #267264
    Foxsk8
    Participant

    Reklāma ir izvietota labā pusē, tāpēc, ka kas ir svarīgāk, reklāma, profils, vai tomēr aktuālā informācija. Cilvēks skatās lapu no kriesās uz labo pusi, nevis otrādi, no labāks uz kreiso. Viss ir novietots tā, lai nekas netraucētu un būtu pārskatāmi.

    #267265
    akms47
    Participant

    Mzliet būs jāpierod, pārāk raibi acīs ņirb. Par platumu nepiekritīšu shadowmen. Ja tev uz 15″ liekas par plato, ko tad lai es uz 23″ lai pasaku. 😉 Ir jau labi. Nevaru tikai saprast no kā sāp acis, no pelēkā mazā fornta uz baltā fona vai zaļāpapildtexta un rāmjiem. Varbūt var būt zaļš, bet pāris toņus tumšāks.

    p.s. Jā un profila informācijā ir jāzoomo (labi,ka ir tāda iespēja), jo savādāk no mazā fonta rakstītā cilcēkiem ar sliktāku redzi ir jāņem lupa.

    Man tomēr liekas, ka v2 bija pārskatāmāks un tā nekrita uz acīm.

    Bet visumā jau labi, pārmaiņām ir jābūt. 🙂

    #267266
    jonjs
    Participant

    Darvas karoti tomēr iebēršu.

    Iesaku izmēģināt kā jaunais notepad.lv izskats darbojas iekš Linux firefox -a.

    Būsiet pārsteigti laikam, jo login logs un vēl šādas tādas lietas ir atrodamas lapas kreisajā pusē pašā, pašā APAKŠ Ä€.

    Gļuks tāds tīri tā neko. Tādēļ vienu brīdi domāju, kur gan ir tas login u.t.t.

    P.S.

    Iekš Opera un Chrome linux vidē viss ir tā kā tam jābut cik saprotu, bet Firefox -ā gļuks.

    #267267
    Foxsk8
    Participant

    Linux ja vēl neesi pamanījis čakarē fontus.

    Es gribēdams ar pirmo visiem pārlūkiem, visām OS versijām visu ideāli saveidot nevaru. Ar laiku arī uz linux FF būs kārtība.

    #267268
    Dibens Kāpurķēde
    Participant

    – Varētu pievienot komentāru skaits lai ir redzams uzreiz pie raksta, savādāk nevar zināt vai ir kāds kaut ko pierakstījis vai nē.

    – man subjektīvi labāk patiktos, ja raksti atrastos lapas centrā nevis malā un tā sadaļa būtu tomēr platāka par pārējām, jo tieši rakstu dēļ es te iegriežos, nevis foruma vai tml. Un tā principā sanāk, ka man reāli jāskatās visu laiku uz ekrāna kreiso pusi 🙂 Derētu arī ja rakstiem sākumu varētu tomēr izlasīt neejot iekšā, savāk sanāk ieiet un tikai tad saprast, ka negribu šo lasīt.

    #267269
    Foxsk8
    Participant

    Visiem kam nepatīk zaļā krāsa, profilā var uzlikt blue.css noformējumu. Protams, nav ideāls, bet nu varbūt kādam līdzēs.

    #267270
    jonjs
    Participant

    Protams, ka būs viss OK ar laiku.

    Visā visumā, kā jau teicu divreiz, man patīk.

    #267271
    Anonīms
    Neaktīvs

    Man zaļā krāsa patīk, pavasarīgāka noskaņa ienākot notepadā.. 🙂

    #267272
    Garinsh
    Participant

    [align=justify]Uz mana 21,5 collu moņa izskatās tāds nesavākts tas pasākums – dažādi elementi samesti uz baltas lapas. Uz čoma notebooka ar 15 vai 17 collām izskatījās jau krietni savāktāks, iespējams derētu aktīvās informācijas laukumu ietonēt, atdalot to no baltajām malām. Vai arī ko līdzīgu gameinformer.com variantam. Katrā ziņā kaut ko prasās. Bet citādi man patīk, prieks, ka portāls attīstas.

    #267273
    Gustins
    Participant

    Riktīgi pa skaisto 😉

    #267274
    muzikalais
    Participant

    nu piekritīšu par fonu mazliet par baltu ,šausmigi acīs krīt

    un patīkamak būtu ja vairak noapaļotu formu būtu citadi vis tik kvadratains ar asiem stūriem

    ar visu to ka nesu zaļās krāsas mīlētājs ,foxim labi sanacis uzlabot lietosanas ērtumu

    #267275
    niki
    Participant

    Varējāt sataisīt OPEN – ID 🙁

    #267276
    Landsat7
    Participant

    Pilnībā piekrītu Dibens Kāpurķēde. Pirmais jautājums, ienākot lapā, bija: kur ir palikuši raksti/ziņas? Un ĻOTI pietrūkst fragments no raksta :/ Tieši šo fragmentu dēļ varēju ātri pārskriet pāri jaunajam un izvēlēties, ko vēlos lasīt un ko nē (skaļi virsraksti ir ne tikai Tvnet mode). Un es drīzāk kaut ko neizlasīšu nekā bāzīšu degunu rakstā ar neskaidru virsrakstu. Protams jums ir labums – mazāks trafiks 😛

    Dizains patīk, izkārtojums gan nepārāk – pirmais acīs krīt “Jaunākais forumā”, kas mani šeit neinteresē (tam var izmantot notepad.lv/forums). Jā jā, rakstiem un ziņām arī ir savas saites, taču tur tās ir atsevišķi – šeit nāku, lai ātri pārskatītu gan ziņas, gan lietotāju rakstus. Un lielās raksta bildes novērš uzmanību no virsraksta, padarot derīgu informāciju vēl grūtāk uztveramu.

    #267277
    dzhonsons
    Participant

    Uzskatu, ka sākumlapā IR jābūt “Jaunākais forumā”. Par ievadteksu piekrītu.

    Ak jā, kā var iesūtīt rakstu? Ja nu kādreiz sagribēsies kaut ko uzdrukāt :>

    #267278
    izredzētais
    Participant

    jā, vakarā šī baltā krāsa tiešām sāk spiest acīs. tiešām fonā prasītos kas pelēcīgāks..

    #267279
    Foxsk8
    Participant

    Kas ir labāk? Kungi 🙂

    Pie katra raksta 101 reizi rādīt tekstu, kas ir jau izlasīts, tā vietā, lai uzspiestu virsū, palasītu un ja neinteresē iet back?

    Beigās arī ja tiks parādīti visi sākuma raksti, informācija, tad lai tiktu pie PR, vai rakstiem, testiem, lapu pamatīgi nāksies scrollot, šurpu turpu.

    Ir viens risinājums, varu provēt izveidot hover tooltipu, uzbrauc uz bildītes un tev parādās ievadteksts, un tad izdomā, lasīsi vai nē. Un šadi būtu atrisinātas visas šis problēmas.

    Tālāk par baltās lapas fonu, varu daļēli piekrist, pie stailošanas sanāks baigā ķepa, paliekam nedaudz tumšāku, tad atkal viss parējais jāizceļ, tā teikt visu vajag one level up.

    Par šiem visiem ieteikumiem tiks domāts un piestrādāts. Nebūt nebūs tā, ka uz sitienu viss tiks izdarīts. 🙂 Viss prasa savu laiku, un ja vienam, diviem 5 patīk un grib tā, tas nenozīmē, ka atkal pārējiem 100 tā patiks, līdz ar to, ir jāizvelk vidusceļš, kas patiktu visiem, un to nevienmēr ir viegli izdarīt.

    No visālā viedokļa, kas vainas kantainam? Man te nevajag kaut kādu bling bling border paradise 😀

    Nevar uzlikt menu, pogas, utt… kantainus, a rāmjus apaļus.

    #267280
    akms47
    Participant

    Ir viens risinājums, varu provēt izveidot hover tooltipu, uzbrauc uz bildītes un tev parādās ievadteksts, un tad izdomā, lasīsi vai nē. Un šadi būtu atrisinātas visas šis problēmas

    + pilnīgi piekrītu, tas būtu jauks variants

    P.s. Starp citu, kā var citēt komentāru?

    #267281
    jonjs
    Participant

    WoW 🙂

    Jūs gan ātri reaģējat iekš mana Bubunta Firefox arī viss labi palicis.

    Paldies.

    Prieka pilnas kabatas 😀

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 139 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā