Jaunā portāla versija – v3

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Jaunā portāla versija – v3

Tiek skatīts 101 ieraksts (no 139 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #267302
    izredzētais
    Participant

    k-kad sen atpakaļ foxis runāja par standarta lapu un k-kādu v3 basic variantu, kur viss būtu tā vienkāršāk izklāstīts. varbūt tāda doma vēl k-kur figurē un tevi, dārgo lietotāj, mums nenāksies zaudēt 😀

    #267303
    shady
    Participant

    jonjs – Kas tev uz linux nestrādā? Man viss strādā (ok, ir pāris mazi sīki vizuālie bugi, kas vēl jāpieslīpē salīdzinājumā ar win), bet viss ok!

    #267304
    msh
    Participant

    Nekad neesmu tādu lietojis.

    #267305
    Foxsk8
    Participant

    Pec menesa aptuveni bus web ilite versija, bus ari kaut kas lidzigs m.delfi.lv variantam. Nakosais par dizainu un visu salikumu. Laiout struktura vairak sanak blogveida. Veidojot v3 es gribeju tadu notepadu kas atskiras no citiem portaliem. Reali es nevaru izveidot portalu tadu, kas patiktu vairakiem simtu useriem. Vairakumam patik, tatad v3 ir pamata izdevies. Neaizmirstam to, ka tas visa pamata ir entuziasms, kas mums ka projektu autoriem paver plasakas perspektivas it joma.

    #267306
    izredzētais
    Participant

    man mežonīgi ir iepatikusies rāmja iekrāsošana neizlasītajām ziņ ām. līdz šim neko tādu neesmu redzējis un nedaudz to palietojot sapratu ka no šīs fīāas ne pa kam nebūtu gatavs atteikties, bet braukājot pa lapu ar tik daudz komentiem ir jāiespringst lai atrastu neizlasītās ziņ as. varbūt tas ir dēļ mana 13″ monitora, vai kā savādāk, bet prasītos ntās k-kā vairāk izcelt.. varbūt biezāks rāmis, vai kāda neliela ikoniņ a blakus pašam postam, k-ko tādu.

    pēc tam būs jāpaāeko kā tas viss pasākums izskatās uz normāla izmēra monitora 😀

    #267307
    brikas
    Participant

    Man patīk, mazliet atgādina Nokia Ovi dizainu 🙂 Tīras un pārskatāmas formas, nepatīk tie pārbāztie portāli, kur acis apmaldās informācijas daudzumā.

    #267308
    nitro
    Participant

    Pie dizaina buus jaapierod(dereetu skinu izveele vai kraasu izveele) bet patiikami ka lapas vairs nav piebaaztas un neprasa ilgu ielaadi lai tikai izlasiitu kometaarus. v2 bija palagi.

    #267309
    KristoZ
    Participant

    Uzspied savu profilu un “Papildinformācijas” sadaļā vari izvēlēties kādu no trīs pieejamajām krāsām.

    #267310
    nitro
    Participant

    Ir OK ar to pashu zaljo 🙂 vnk dereetu arii citas kraasas papildus piem. dzeltens violets sarkans u.c. Veelviens kas izceljas ir spozhaa baltaa kraasa fonaa – buutu ok to pataisiit nedaudz tumshaaku lai nezhilbina tik ljoti acis bet tikai nedaudz – bet iespeejams esmu taads vieniigais.

    #267311
    zivs
    Participant

    Galvenajā lapā šausmīgi acīs lec tie pelēkie foni virsrakstiem, kā arī komentāriem ir teju nesalasāmi datumi un laiki, kad tie ir ievietoti .. tas tikai man tā? Tāpat arī “Ienākšanu varētu nodrošināt ar twitter un facebook pasēm, ja, protams, tas ir iespējams (mazums, kādam nav dr.lv konta un negrib te īpaši reģistrēties ..)

    Nu, protams, arī varētu izdarīt “Pimp NP for Opera Speed Dial” – https://www.youtube.com/watch?v=GeHYPLS-K2I Tad jūs būtu pārspējuši paši sevi (un citus konkurentus!) 🙂

    Enivej, kopumā dizains ir super! Tiesa, nav vairs tik vienkāršs kā V2, bet tā jau laikam ir mana problēma ..

    #267312
    Foxsk8
    Participant

    Par reklāmām:

    Sadarbojamies ar smartads.lv sistēmu, līdz ar to, tās reklāmas pozīcijas dažreiz ir diezgan neloģiskas, kā piemēram banneris pašā portāla augšā.

    Par reklāmām, tām ir nodalīts sidebar, no psiholoģiskā viedokļa, viņas nevienam netraucē.

    Uz v2 jau bija tikpat liels daudzums, vienkārši foruma tēmās bija tās reklāmas, nācis klāt ir tikai viena sidebar pozīcija un top giga banneris index lapā.

    Visu attīstībai vajag arī tās pašas finanses, un ieguvēji jau būs paši notepad.lv lietotāji. No iegūtajiem līdzekļiem lielākā daļa, ja ne pat dažreiz visa summa tiek ieguldīta portāla attīstībā, gan tiešā redzamā veidā, gan netiešā veidā.

    Protams, ka visu viens pats saveidot, visas fijas, fīčas utt.. es arī nevaru, jo neesmu students kas guļ visu dienu mājās, tomēr ir arī daudzi citi darbi, līdz ar to, jau tagad ir pieslēgti vēl divi cilvēki, kas palīdzēs attīstīt portālu, programmēt risinājumus un citas lietas, kas beigu beigās dos portālam aizvien jaunas iespējas, fīčas, utt…

    Ja gribam attīstīties, kaut kas arī ir jāupurē, vai jāpalielina, tas ir jebkura marketinga pamatā, ja ne pamatā, bet bez tā iztikt nevar. Š eit par reklāmām vairāk varētu shady tā tēlaināk izteikties, neesmu es rakstnieks un nemāku izteikties, labāk kaut ko uzkodēt 🙂

    #267313
    APOC
    Participant

    Not bad. Thx.

    #267314
    msh
    Participant

    Atšķiras no citiem? Kaut kādi nesvarīgi sīkumi varētu būt, bet kopskats nu ir tieši +/- tikpat atbaidošs kā datuvei vai botei, vienīgi infa ir blīvāk sabāzta. Ja pareizi atceros, v1 bija normāli uztaisīta lapele, arī forums bija normāls, tad tālāk ar v2 tika sajāts forums uz tagadējo briesmoni, kurā es iemetu aci tikai caur pirmās lapas ierakstiem, tagad arī tika sajāta pamatlapa lai izskatītos kā pie visiem citiem 🙁 Diez kad notiks noutpada grimiens – tagad vai vajadzēs vēl vienu sajājienu?

    Ir latvijā kāds IT forums, kura vadība saprot ka galvenais ir lietotāji un ka viss ģeniālais ir vienkāršs? Sāk likties vai nevajadzēs šo vietu aizmirst, jo jau pēc iepriekšējā sajājiena te sāka palikt garlaicīgi, bet nu laikam te vispār nebūs ko darīt…

    #267315
    tomins
    Participant

    Š ausmas… pirmais iespaids, nelasot komentus un neiedziļinoties

    #267316
    jonjs
    Participant

    Aplikt citu cilvēku darbu ir vienkārši. Pirms kaut ko teikt, ne tā, parādi, ko pats esi paveicis.

    Un jebkurā gadījumā pie visa ir jāpierod. Tādēļ jau arī te cilvēki ap … irš viens otru, ka negrib pierast.

    Vieni bļauj Opera ir cool, otri Firefox, citi Windows un citi Mac (viss tas ir cool tikai nevajag dēļ savas patikšanas vai nepatikšanas citus idiotu kārtā iecelt).

    Visu vajag pamēģināt un tas kas patīk to izmantot.

    Man jaunais notepad patīk.

    #267317
    zivs
    Participant

    Nu, sliktus seriālus arī nelamā, jo pats neesi neko uzņēmis? Sliktus pelmeņus arī nelamā, jo neesi pats tādus ražojis? Sliktus konduktorus arī nelamā, jo pats neesi konduktors? Viņi (ražotāji, pakalpojumu sniedzēji, Notepads) strādā MUMS, nevis tikai sev, kāpēc (IMHO) kritika ir tikai super velkomēta 🙂

    Enīvej, cilvēks izteica pirmās emocijas. Es arī pirmajā brīdī biju @ WTF iespaidā un tā, bet tagad jau esmu pieradis, apradis un izteicu arī savu sāpi, kas un kā, un ko gribētu redzēt ..

    #267318
    Ralfie
    Participant

    Jā es ar vēl cenšos pierast pie jaunās versijas..

    žēl ka ar Androīdu atverot lapu viss ir pilnīgā tūtē.. 🙁 vairs nevar komentārus lasīt.. 🙁

    #267319
    bezolaam
    Participant

    pirmais iespaids – NEPATIIK!!! ja jau sacaties notepad, tad varētu ideoliģiski arī peiteurēties pie tā – vienkārš, pārskatāmi, parocīgi, ērti, ar uzsvaru uz vienkārši. Š itais kaut kāds trandy savārstājums sanācis

    #267320
    Wuu
    Participant

    Man ar nepatika, pārslēdzu uz gaiši zilo skinu un ir daudzkārt labāk, vienk. tā zāļā krāsa ir nedaudz par spilgtu uz baltā fonā. Cerams zilais skins tiks līdz galam piestrādāts un zaļā krāsa aizvākta pilnvērtīgi no viņa 🙂

    Plus “ctr” + “+” uzlabo situāciju daudzkārt, palielinot fonta lielumu pelākā krāsa ir jau lasāma uz baltā fona.

    #267321
    Umbro
    Participant

    Pirmā reize, kad jauns vizuālais izskats man patīk uzreiz. Līdz šim viss atkārtojās, bet jūs pacentāties atšķirties. Un patīkami atšķirties. Pozitīvs darbs.. Malači..

Tiek skatīts 101 ieraksts (no 139 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā