Jaunā portāla versija – v3

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Jaunā portāla versija – v3

Tiek skatīts 121 ieraksts (no 139 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #267322
    Kon
    Participant

    nu re, galvenā kuce izrādījās msh ^^

    Man kkā nav laika īsti pētīt, kad visu savedīsiet kārtībā [flawless], tad pačekošu 😛

    #267323
    Kon
    Participant

    ooo jāāā, mans avatars v3 izskatās vienkārši ideāli

    #267324
    linx
    Participant

    Mans notepad? Kurš to izdomāja, ja jau pat samurajs smīn 😀 .. visā visumā ir ok, bet ja visi gribētu pateikt tikai labus vārdus, tad vienkārši zem raksta varētu paldies pogu pielikt, pielikšu tad arī savu novēroto klāt. Pirmais, kas krita acīs – reklāmkarogu jeb baneru laukumi izvietoti vienkārši superīgi, “nodalot” galveno izvēlni no abām pusēm, baltais fons un spilgti zaļais “dod pa acīm” ne mazāk kā savulaik sportacentrs.com ar lmt sponsorēto sadaļu + tā līnija apakšā tiešām ir kaitinoša, ir kāda iespēja to atslēgt? Mazliet kuriozi arī izskatās, ka atverot šo rakstu, sānā tukšs stāv reklāmas bloks, bet vārds “reklāma” tur ir un bloks pietiekami liels, ja reklāmas nav, nevajag tukšu laukumu ar rāmi apkārt rādīt. Viss jau galu galā nav nemaz tik slikti – man patīk komentāru iekrāsošana, atbildēto komentāru kārtošana zem atbildes un logotipa bilde kaut vismaz ir kvalitatīvāka 🙂

    #267325
    linx
    Participant

    mana mīļākā krāsa ir gaiši zaļa, bet zaļā pārāk “ietekmē” acis, ar gaiši zilo var sadzīvot, tomēr ja mainam skinu, tad vajag, lai logo un/vai galvenās izvēlnes krāsa arīdzan mainās līdzi, savādāk izskatās visnotaļ interesanti..

    #267326
    dzhonsons
    Participant

    Nesaprotu, kas visiem nepatīk tajā joslā?

    Dieva dēļ, tikai nevajaga to pārvietot uz sānu, kā te viens minēja. :>

    #267327
    Wuu
    Participant

    Kad būs iespēja to joslu no apakšas novākt?

    ps. vecā daiļrade :> https://uoc.lv/notepad/

    #267328
    runcio
    Participant

    Nu jauna versija,labi… bet tomēr vecā bija feināka!

    Tās pelēkās joslas pie virsrakstiem pārāk milzīgas!!!

    #267329
    shadowmen
    Participant

    Kaut kā sen nav redzēts kāds jauns raksts,izskatās,ka notepad ar jaunās versijas ienākšanu ir sākuši palikt klusāki un klusāki….saprotu,ka svētki,bet tieši tad jau arī visvairāk lasītāji,visiem brīvs,var iečekot,kas jauns notepad,bet diemžēl kopš jaunās versijas kādi 3 raksti pirmajā dienā parādījās un tas arī viss….

    Un sāpīgākais,ka uzejot uz rakstu parādās vairāk info,bet liekas,ka tizli,ka tas vairāk info uziet priekšā bildei,līdz ar to slidot pāri rakstiem izskatās ne pārāk forši…nez man gribētos redzēt info neatverot rakstu,bet uzskatu,ka šāds veids nav foršs…

    #267330
    shady
    Participant

    Kā nav jauni raksti? Vajag skatīt visas kolonnas?:) Lieldienu brīvdienās + šodien ir jau publicētas 4 IT ziņas, 1 raksts un 4 preses relīzes. Vai arī atlasit nelasitos ziņojumus index lapā, vai izmantot šo linku: https://notepad.lv/search.php?search_id=newposts

    #267331
    brivprac
    Participant

    Super! Man patīk, apsveicu ar jauna posma sākšanu.

    #267332
    eelektro
    Participant

    jeeej … “domā zaļi” 😀 … BET kautkas pietrūkst .. gribas bik kautko pārskatamāku bet nevar saprast Ko :/

    #267333
    izredzētais
    Participant

    paldies par https://notepad.lv/search.php?search_id=newposts

    šis links manos bookmarkos aizvietoja notepad indeksu. kādēļ gan es to nezināju pat v2 laikos? 😀

    #267334
    Jaunzems
    Participant

    Es būtu priecīgs, ja “nelasītie ziņojumi” būtu noklusētā cilne.

    #267335
    KristoZ
    Participant

    Ne Tu vienīgais.

    #267336
    Shamanis_
    Participant

    Sākumlapā pārlaižot bultiņu pāri jaunumiem parādas īss tā raksta sākums, bet viņš nereti ir aprauts, tam ir skaists risinājums -> https://net.tutsplus.com/tutorials/php/how-to-create-blog-excerpts-with-php/ 🙂

    #267337
    Sysadmins2
    Participant

    Iepriekšējais dizains bija daudz labāks, tagad viss raibs gar acīm, kā vienmēr pārmaiņas no labākām uz sliktākām. Neņemiet ļaunā mans viedoklis.

    #267338
    shadowmen
    Participant

    Man liekas,ka ir pienācis laiks noņemt šito rakstu,savādāk katreiz ienākot liekas,ka nekas nav mainījies un neviens tāpat šitik zemu neritina…..

    #267339
    dzhonsons
    Participant

    Aļo? Atvainojos, nevaru atrast kļūdu tēmu.

    Kapēc vēljoprojām ir problēmas ar ielogošanos? Katru reizi, aizverot tabu, jāielogojas par jaunu. Ir ķeksis iekš “atcerēties mani”.

    #267340
    shady
    Participant
Tiek skatīts 121 ieraksts (no 139 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā