Jauna portatīvā iegāde.

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Jauna portatīvā iegāde.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153293
    freakz
    Participant

    Sveiki tauta. Gribu nopirkt jaunu portatīvo datoru ap 700 ls. esmu noskatījis dell

    https://www.dateks.lv/cenas/3/50667_dell_vostro_3500_silver_15_6_2_8ghz_4gb_500gb_dos.php

    varbūt kāds var ieteikt ko labāku.

    #260736
    RicoPico
    Participant

    Sāksim ar to, ka Tu pastāstīsi, kādiem nolūkiem grasies izmantot to ķapļapsi? Tie 700 Ls man vien liek samiegt acis. Simt punkti var sameklēt kaut ko lētāku un labāku. Kaut vai tikai tāpēc, ka Tevis norādītais NB ir “Dell”. Un kā mēs visi zinām- par zīmolu nākas pārmaksāt.

    #260737
    freakz
    Participant

    nu ikdienā jastrādā ar acgis programmu tas ir daudzslāņu karšu sistēma kas tērē diezgan daudz. nu tad iesaki ko labāku, HP negribu sliktas atsauksmes acer točna nē, apple dārgs.

    #260738
    freakz
    Participant

    p.s. patreiz ir core 2 duo ar 2,4 ghz T7700 un 4gb ddr2, gribas ko jaudīgāku.

    #260739
    Sysadmins2
    Participant

    Simt punkti var sameklēt kaut ko lētāku un labāku.

    ====

    Varbūt vēl iedosi savam ieteikumam “lētākam un labākam” arī savu garantiju, lai persona problēmu gadījumā zinātu kur vērsties? Ja cilvēks prasa datoru 700 Ls robežās, tad iesakiet tam šo labāko no šīs cenu kategorijas neviss piedāvājat lētos un labākos no mēsliem un starp citu vēl draugiem ar protams japazīmējas, tas varbūt tu esi pierādis pirkt veikalā nocenotās akciju preces kā arī pats noteikti pats lieto sludinājumu serveros pirkto lietoto širpotrebu. SORRY, bet beidziet skaitīt citu cilvēku naudu viņu makos, tapēc jau tā Latvijas ekonomika neplaukst un brīnaties ka tik maz algās saņemat un pēc tam nākas pīkstēt “Ai, cik grūti izdzīvot!”

    #260740
    Jetijs
    Participant

    Vispār jau tu esi tas, kurš vēl nav izteicis nevienu konkrētu ieteikumu nevienā diskusijā, bet tikai pļūtī, kāds esi specs un kā esi visiem ieteicis nedarīt muļķības. Beidz muldēt par naudas skaitīšanu un nosauc vienu modeli – šitais ir baigi labais, ņem.

    #260741
    Jetijs
    Participant

    Ja ikurāt skaties uz dēļiem, man šis šķiet labs piedāvājums: https://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/dell_inspiron_n5110/5424700/

    Ar tavu budžetu vēl sanāk SSD diskam (iesaku Intel 510) un atmiņas apgreidam. Vajadzētu būt labi.

    Apple sanāk dārgi, jā, bet neapmierinātu lietotāju nav daudz. Ja Mac OS vispār apmierina (softa ziņā un tā), apdomā vēl MacBook Pro.

    Pašam iepriekšējais bija HP, un biju apmierināts. 2,5 gadus gāja labi, tad nosprāga ar NVIDIA defektu. Tas gan nebija raksturīgs tikai HP, bet visiem lielajiem ražotājiem.

    #260742
    shadowmen
    Participant

    A kāpēc tu neko neieteici?Cilvēks prasīja,iesaki..Uzbrauc citiem,ka redz neiesaka,bet pašam kaut kā arī nesanāca?

    Visi cilvēki ”zīmēšanos drauga priekšā neatbalsta”,pieļauju,ka tieši tāpēc lietotāji grib papildus info,lai palīdzētu izvēlēties pēc iespējas piemērotāku datoru…

    Protams,pēc tavas metodes,nav svarīgs info,prasīja 700ls,kāda starpība kam vajag,še apple kādu no lejas gala un dzīvo laimīgs ne?

    Neviens neskaita kapeikas(tava gadījumā miljonus) otra makā,bet ir jāzin info pirms sniegt pēc iespējas labāku atbildi.

    Par tēmu-par cik autoram nesaista acer un hp datori(tikai dell,ka tik dell,man vajag dell 😀 ),tad man nav ko tev ieteikt.Varēji uzreiz uzmočīt tēmo ar tekstu ”palīdziet man nopirkt dell datoru par 700ls”,būtu vieglāk.

    p.s Autor,tava attieksme ir apbrīnojama-acer,hp sūdi,bet apple par dārgu…tas,ka dažam labam kaimiņam saplīsis kompis nenozīmē,ka firma norakstīta…Un par acer-ja zemē nemet un urīnu virsū nelaid tad viss ir kārtībā…

    Tavs_dators

    Tava vienīgā iespēja,būsi kruts,jo tev būs ābols,un varēsi cerēt,ka cilvēki nepamanīs,ka tev ir apple lētais gals(parasti nepamana,jo visi apple zombiji skatās uz mirgojošo ābolu uz kapota)…Plus pajautā sysadminam lai iemāca tev kā ar šitādu ”krutumu” pavelk tev vajadzīgo programmu 😀

    #260743
    Jetijs
    Participant

    Nu paga, nu kas tas par ieteikumu, viņam taču jau tagad ir spēcīgāks… Un kādēļ lai cilvēkam nebūtu simpātijas vai antipātijas pret kādu ražotāju? Man arī nepatīk eiseri tieši kluciskuma dēļ, pat ja dzelžu/cenas attiecība ir no vislabākajām.

    #260744
    Jetijs
    Participant

    Un vispār, tie pelēkie burti uz baltā fona ir ar steigu jāmaina. Tas jautājums taču ir 3 mēnešus vecs…

    #260745
    Sysadmins2
    Participant

    Vari nemaz nepūlēties šis ir vecs topiks !

    Pašam iepriekšējais bija HP, un biju apmierināts. 2,5 gadus gāja labi, tad nosprāga ar NVIDIA defektu. Tas gan nebija raksturīgs tikai HP, bet visiem lielajiem ražotājiem.

    =====

    Maniem klientiem kvalitatīvu ražotājfirmu datori ar Nvidia GPU čipiem strādā vēl līdz šim laikam, jo mēs nepiedāvājam saviem klientiem zemās klases datorus, tas ir tas pats kā nopirkt lētāko Opeli un pēc tam tajā ielikt remontā trīs tādus ! Vai esi paskatījies lodalvas sakausējumus lētajos datoros, HP un Acer u.t.t…lūk kapēc tev tie GPU čipi iziet no ierindas, jau pašos pirmsākumos (+-4 gadi atpakaļ) es minēju ka nedrīkst pirkt tos HP tur nav kvalitāte tur viss salikt lētais uzliekot kopējo dārgo cenu, bet mani tad neviens neklausīja.

    Un vēl! Kaut kāda interesanta tev loģika `biji apmierināts, bet dators nostrādāja tikai 2,5 gadi`. Mums datu centros un klientiem datori nostrādā gadu desmitiem un reti kādam rodušas problēmas, lūk kā jāmāk dzīvot.

    ………………..

    Ja ikurāt skaties uz dēļiem, man šis šķiet labs piedāvājums:

    https://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/dell_inspiron_n5110/5424700/

    =====

    Par Dell ar neko labu neteikšu, vai šim konkrētajam modelim tu ar tu dod savu garantiju,to ka šis tavs ieteiktais aprāts cilvēkam ilgi nokalpos un nebūs problēmu ?:) USA par šādu ieteikumu var tiesā iesniegt, arī Latvijā to var izdarīt tikai cilvēki (prasītāji) nemāk izmantot advokātu-juristu pakalpojumus, tiem kuriem ir vajadzīga nauda par zaudēto laiku un nerviem, tie izmantos un dabūs no tādiem kā tu jaunu datoru kā morālo kompensāciju. Tapēc vai esi 100% pārliecināts ka tas dators nostrādās tik labi kā tu saki?

    Vispār jau tu esi tas, kurš vēl nav izteicis nevienu konkrētu ieteikumu nevienā diskusijā

    =====

    Kā nu ne, varbūt tu esi sekojis līdzi manām diskusijām? 😀 Biju topiks kurā kaut ko ieteicu, bet kā vienmēr sākas noliešanas, tas par dārgu un bija daži autori kuri nolēja Apple u.t.t…tad kāda jēga tām diskusijām vispār Latvijā ? Un vēl labs meistars nedalīsies diskusijās ar labām lietām, ir klienti kas par to naudu maksā. Ir jau muļki kuri pa brīvu mīl strādāt, bet cik tālu ir tādi tikuši, tur jau tā lieta nekur nav tikuši!

    #260746
    Jetijs
    Participant

    Jap, tev noteikti kāds maksā bargu naudu par to, ka iesaki viņiem nopirkt jaunāko 17″ MacBook Pro.

    Un mani noteikti var iesūdzēt par to, ka man kāds piedāvājums šķiet labs.

    Un man noteikti noderētu kāds dators, kurš datu centrā ir nostāvējis pārdesmit gadu. Varbūt jāpiedāvā tev par to pāris tūkstoši.

    Vot tā vajag mācēt dzīvot!

    #260747
    Sysadmins2
    Participant

    Shadowmen vari meģināt uzrakstīt vēlreiz un latviski, teikumi tā sametāti ka pats velns kaklu nolauzīs. Varbūt labāk krieviski vai angliski raksti, nu nesanāk tev latviski rakstīt varbūt tad sapratīšu tavu domu ?

    #260748
    Sysadmins2
    Participant

    Jap, tev noteikti kāds maksā bargu naudu par to, ka iesaki viņiem nopirkt jaunāko 17″ MacBook Pro.

    ====

    Nē vecīt tu kļūdies neviens tā nestrādā kā tu saki, īstenībā personas maksā par konsultāciju pie profesionāla, gluži tā pat kā pie laba ārsta. Ir jau kadri kuri savas kaites neejot pie ārsta ārstē lasot interneta pamacības, varbūt vēl kāds iemācīsies sev aknu izoperēt, iedomājies kaut ko nokļūdījās vai ienesa infekciju, tad kur viņš nokļūs ? Protams loģiski, reanimācijā! 😀

    ………………..

    Un man noteikti noderētu kāds dators, kurš datu centrā ir nostāvējis pārdesmit gadu. Varbūt jāpiedāvā tev par to pāris tūkstoši.

    ====

    Tev ne mazākas nojausmas kādi datori stāv datu centros, toties izdevumu nekādu ilgtermiņa ieguldījums. Tiem kam patīk skraidīt katru dienu remontēt un kasīt pauri, tādiem nūģiem es pat ne 1 Ls nemaksātu par darbu.

    #260749
    Jetijs
    Participant

    Tev līdz ārstam kā cūkai līdz kosmosam 🙂

    #260750
    shadowmen
    Participant

    sysadmin-man pilnīgi vienalga vai saprati vai nē,par tavu saprašanu jau daudz diskutēts..

    Galvenais lai cilvēki pamana,ka ar tevi viss nav kārtība(”miljonu puisītis”) un saprot,ka taviem ieteikumiem sekot ticamības efekts nekāds..(cik štukas ieliki notepad?dators kalpo 10 gadus?iespējams,bet gribu redzēt tos tavus muļķa klientus,kas par 10gadīgiem datoriem ir sajūsmā 😀 )

    #260751
    Sysadmins2
    Participant

    sysadmin-man pilnīgi vienalga vai saprati vai nē,par tavu saprašanu jau daudz diskutēts..

    ====

    Ko tad tu jaucies manās diskusijās, ja tev ir nākusi tāda “apgaismība” ?

    Zini kāds ir nacionālais latviešu teiciens: “Rīta gailis dzied skaļāt par to gaili kurš nodzied vakarā”, diemžēl nāksies tev iejusties vakara gaiļa ādā. No comment, bet…:D! Diskutēts bija daudz un paspēja Krauklis rakstiņu uzcep par Skype ievainojamību, kaut bija pirms tam pretrunā ar mani. Secinājumus radi pats ! 😀

    iespējams,bet gribu redzēt tos tavus muļķa klientus,kas par 10gadīgiem datoriem ir sajūsmā )

    ====

    Gribi redzēt ,ok ! Pienāc pie jebkura jaunā bankomāta un skaties, tur stāv ar 10 gadus vecas sistēmas ar Win2000 OS un ne tikai tur tādi atrodami arī jaunajos kases aparātos, domā ka ar bankomātiem strādā ka tu un dzenā Call Of Dutty vai Crysis? 😀 Tie datori domāti tikai un vienīgi datu apstrādei un daatubāzēm kas strādā pēc arhitektūras ar SCSI diskiem ir pat daži indivīdi ātrāki datu apstrādāšanā nekā tie jaunie ko ikdienā lietojat ar 64 bitu arhitektūru. Tagad jaunajā datu centrā kurš Jūnija beigās tiks pabeigts, tur stāvēs 10 kodolnieki uz Intel Unveils Xeon E7, diez vai par tādu esi dzirdējis, tas ir atkal ieguldījums uz vairāku gadu desmitiem. Tā lūk, veci !

    #260752
    Sysadmins2
    Participant

    Visi cilvēki ”zīmēšanos drauga priekšā neatbalsta”

    =====

    Kas ir tie visi ? Es un tu, tie ir visi cilvēki, vai visi ir visa pasaule? 😀 Ko tad jūs citu darāt, kad iznāk iPad2, tad visi skrienat jaunu pirkt un pazīmēties, ka tev tāds ir un citam nav, kaut gan pats lieto 10-gadus vecu datoru, citādi esi pretrunā ar sevi. Mazāk vajag dzert viskiju. 😀

    #260753
    ruukjis
    Participant

    Priekš cilvēka, kurš Latviju, labākajā gadījumā, ir redzējis tikai kartē, jūs ļoti labi zinat latviešu valodu…

    #260754
    Sysadmins2
    Participant

    ruukji ja redzi manus komentārus ar tekošo datumu tad esmu te ieradies Latvijā, nevis kā tu saki esmu Latviju redzējis tikai kartē, to tev var apstiprināt pat portāla administrātori.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā