Jauna portatīvā iegāde.

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Jauna portatīvā iegāde.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #260755
    Jetijs
    Participant

    Intel Unveils Xeon E7 – tas tāds nosaukums, ja? 🙂

    #260756
    natolv
    Participant

    Nepareizas posts :/

    #260757
    shadowmen
    Participant

    Tavās diskusijās? Es ļoti,ļoti atvainojos karaļa kungs 😀 Tu neesi pamanījis,ka visas diskusijas ar tevi izvēršas līdz šādam līmenim? Neesi padomājis,ka problēma ir tevi?Saprotu,ka mums visiem ir nepieciešama tava apgaismība,bet varbūt ej apgaismo savus amerikāņus 😀

    #260758
    shadowmen
    Participant

    Tu tiešām neesi vēl sapratis,ka neesmu no tiem,kas skrien pirkt ipad2(tas ir tavs lauciņš),cik neattīstīts esi,ja pēc šitik ilgām diskusijām neesi sapratis,ka netikai nepatīk man apple produkcija,bet esmu pat pret apple un it īpaši pret apple zombijiem….

    Par 10-gadiegiem kompjiem-es izsmēju tevi,jo tu man te skandināji,ka taviem lietotājiem kompji 10 gadus šancē(ironija,centies saprast),tu ej pretrunā ar sevi,tak nespēšu es saprast cilvēku, kurš lieto 10 gadus vecu kompi,bet tavi lietotāji lieto un ir laimīgi 😀

    Un jā bankas automātos ir 2000 gada windows,un gan jau arī kompis ir pavecs,un arī ir vēl arvien skolas kurās ir datori no 1992.gada,bet tas nozīmē,ka Latvijā ir firmas(iestādes),kas lieto vecu preci,un nav spējīgi iet līdzi laikam…Tak tu arī vari savā firmā,saviem darbiniekiem uzlikt vecos kompjus ar pirmo windows un tak forši būs…Runa iet par lietotājiem,loģiski,ka dators,kuram jāizpilda viena funkcija var būt arī no 80-gadiem…Tak re kur rakstīja pa 25 bakšu datoriem,ņem uzliec savā firmā,kalpos ilgi un dikti…Runa iet par lietotāju,cilvēku,kam kalpo 10 gadus mājās tevis ieteiktais kompis…

    Karoč tu man jau zajebala…tu esi slims,ir iestādes ,kur tev varbūt palīdzēs,steidzies,lūdzu steidzies….

    #260759
    shadowmen
    Participant

    ”Miljonu puisīt” še palasi par HP HP

    Pat tevis pieminētā laimes zeme ASV lieto HP,un ir laimīgi,apmierināti..Un tu taču stāstīji,ka pie jeņķiem visi desmitreizes gudrāki,par neaptēstajiem latviešiem,tā kā ja jau pat ASV kāpj HP peļņa tad laikam HP tagad būs tavās acīs labākais dators…(gan jau,ka turpināsi fanot par desmitgadīgajiem datoriem,kuriem starp citu apkopēs jau sen viss ir jauns ielikts,un ne par velti bankautomāti tik regulāri aprij kartes,gan jau,ka puse vainas uzņemas tevis uzstādītie,novecojušies datori,un vecā programmatūra,kuru sen jau tavai firmai vajadzētu nomainīt…)

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā