Jaunajā iPhone būs 5 MPix kamera

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Jaunajā iPhone būs 5 MPix kamera

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150260
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_app_1.jpg[/imgl]Sagaidāms, ka 2010. gada jūnijā tiks atjaunināts populārais Apple viedtālrunis iPhone. Tas notiek ik pēc 12 mēnešiem. 4. paaudzes iPhone nu varēs lepoties ar 5 MPix kameru. Jaunas kameras ieviešanu gan uzskata tikai par mārketinga triku, jo, piemēram, Sony Ericsson Satio jau ir 12 Mpix kameras modulis. Jaunās CMOS matricas piegādās firma OmniVision Technologies.

    Sagaidāms, ka būs vēl daži citi jaunievedumi, kas padarīs rīkošanos ar tālruni ērtāku. Nesen Apple patentēja skārienjutīgā ekrāna atgriezeniskās saites tehnoloģiju. Paredzēts zem displeja izvietot pjezoelektrisko sensoru matricu. Lietotājs pēc pieskaršanās virtuālajai pogai sajutīs tās “atbildi” nelielas vibrācijas veidā, kas liecinās, ka komanda ir uztverta. Plānots arī, ka displejs spēs atšķirt labās un kreisās rokas, vai pat konkrētu pirkstu pieskārienus. Tas varētu padarīt lietošanu ievērojami funkcionālāku.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_440_adea9_1.jpg[/img]

    Avots

    #222833
    Evers
    Participant

    Protams, ka tas ir kārtējais triks, kam ābolzombiji akli sekos acis ieplētuši un žokļus atkarājuši 😀

    Maciņi vērsies vaļā un fondā “glābiet sagrauztus ābolus” ripos labas naudas. 5 MP – tas tak nekas nav 2010. gadam, kur nu vēl iemesls jaunam telefona modelim par lielām summām.

    Tas ir nožēlojami, kamēr tā pati Nokia izlaiž pilnvērtīgu telefonu uzreiz, Apple klaji ņirgājas par cilvēkiem – sāk ar galīgi aprobežotu modeli, kamēr var – tirgo, tad pievieno tur vienu pašsaprotamu nieku kas trūka (piem videoierakstīšana), pārdod kamēr kāds pērk, tad izlabo vēl kādu trūkumu (ieliek FM radio) lai atkal fani akli pirktu, un tā tālāk – saraksts sanāk visai komisks. Kamēr iPhone ievieš FM radio, Nokia ievieš Maemo. 😀

    Protams ir lietas, kas citiem ražotājiem nav, kautvai tā pati atgriezeniskā saite, bet nu tak vajag uztaisīt pilnvērtīgu telefonu pa priekšu un tad uzlabot ar papildus ekstrām. Pat baterijas civilizētas nomainīšanas iespēja trūkst.

    Piedodiet par benzīnu 😀

    #222834
    ehex
    Participant

    Ar šo viss ir pateikts:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xgZKjJt-TkU[/youtube]

    #222835
    _Mo3_
    Participant

    kāda jēga no tiem pikseļiem, ja bildes kvalitāte nav nekāda

    #222836
    mazais_zilonis
    Participant

    _Mo3_ wrote:

    kāda jēga no tiem pikseļiem, ja bildes kvalitāte nav nekāda


    Lielāks s**s vienmēr ir labāks par mazu. 🙂

    Nevienu laikam neinteresē ne lēcu gaismu caurlaidība ne reālās matricas izmēri… Svarīgs telefonu jomā ir tikai tas – cik liels “palags” galā tiek izspļauts…

    #222837
    daGrevis
    Participant

    Fūūū… 🙁

    #222838
    atlans
    Participant

    mārketings pārdot visu ko var.. nokia tomēr labāka par apple

    #222839
    guitarman
    Participant

    Pasakiet vēl kādu mobilo telefonu, uz kura var uzlikt tādas programmas kā “Four Track” (https://www.youtube.com/watch?v=cKITWfS41zw, un https://www.youtube.com/watch?v=wdIbr7YpBFg) vai “Beat Maker”, un man kā ģitāristam tas ir nenormāls atvieglojums. Tās progas ir pieejamas TIKAI un VIENĪGI uz MacOs un specifiski priekš iphone. Kā arī liela kaudze ar citiem nenovērtējamiem tūļiem priekš mūziķiem.

    Ja man būtu jāpērk visas šīs programmas kā atsevišķi aparāti, tad es izdotu kudi vairāk piķi nekā par iphonu.

    Tad kad šādas programmas iznāks (par ko es šaubos) uz citām nelielām ierīcēm, tad arī es varēšu lepni baurot ka iphone ir mēsls.

    #222840
    Evers
    Participant

    90% mobilo telefonu lietotāji nav ne ģitāristi ne arī citu specifisku rīku lietotāji. Vēl nav attīstījušies uz Linux bāzētie Android un Maemo – domāju, ka tie uz tādām lietām galīgi neatpaliks.

    #222841
    APOC
    Participant

    guitarman wrote:

    Pasakiet vēl kādu mobilo telefonu, uz kura var uzlikt tādas programmas kā “Four Track” (https://www.youtube.com/watch?v=cKITWfS41zw, un https://www.youtube.com/watch?v=wdIbr7YpBFg) vai “Beat Maker”, un man kā ģitāristam tas ir nenormāls atvieglojums. Tās progas ir pieejamas TIKAI un VIENĪGI uz MacOs un specifiski priekš iphone. Kā arī liela kaudze ar citiem nenovērtējamiem tūļiem priekš mūziķiem.

    Ja man būtu jāpērk visas šīs programmas kā atsevišķi aparāti, tad es izdotu kudi vairāk piķi nekā par iphonu.

    Tad kad šādas programmas iznāks (par ko es šaubos) uz citām nelielām ierīcēm, tad arī es varēšu lepni baurot ka iphone ir mēsls.


    Kā var nodarboties ar tādu izvirtību. Personīgai lietošanai, lai aizsūtītu savai beibei mīlas dziesmu, tāds ir OK, bet nekam vairāk. Pēkšņi iphone aizstāj tūkstošiem vērtu profesionālu tehniku, kārtējā batonu spraušana ausīs.

    Starpcitu, kāpēc viņi viņu bāza starp spilveniem, ja tur ir line-in?

    #222842
    nevertell
    Participant

    Nē. Uz linux bāzētie telefoni netiks pārāk tālu programu nodrošinājuma jomā, jo tur nav normāli devu kiti. Un nebūs ar kas raksta softus, kamēr nebūs lietotāju bāze, bet lietotāju bāze nebūs, kamēr viņiem nebūs spēlītes ko dzenāt un virtuālās šķiltavas ko šķilt.

    #222843
    Imhoteps
    Participant

    Evers wrote:

    90% mobilo telefonu lietotāji nav ne ģitāristi ne arī citu specifisku rīku lietotāji. Vēl nav attīstījušies uz Linux bāzētie Android un Maemo – domāju, ka tie uz tādām lietām galīgi neatpaliks.


    +1

    99,999% mobilo telefonu lietotāji ir Homo Sapiens, kuriem nepieciešams telefoniski sazināties (verbāli) ar sev līdzīgiem. Un viss.

    #222844
    Crow
    Participant

    Varētu atkal paspļaudīties par to, kas par lielu buļļa sūdu ir aifons un visa tā ķerto ābolgrauzēju reliģija, bet iztikšu šoreiz 😀

    #222845
    guitarman
    Participant

    APOC wrote:

    guitarman wrote:

    Pasakiet vēl kādu mobilo telefonu, uz kura var uzlikt tādas programmas kā “Four Track” (https://www.youtube.com/watch?v=cKITWfS41zw, un https://www.youtube.com/watch?v=wdIbr7YpBFg) vai “Beat Maker”, un man kā ģitāristam tas ir nenormāls atvieglojums. Tās progas ir pieejamas TIKAI un VIENĪGI uz MacOs un specifiski priekš iphone. Kā arī liela kaudze ar citiem nenovērtējamiem tūļiem priekš mūziķiem.

    Ja man būtu jāpērk visas šīs programmas kā atsevišķi aparāti, tad es izdotu kudi vairāk piķi nekā par iphonu.

    Tad kad šādas programmas iznāks (par ko es šaubos) uz citām nelielām ierīcēm, tad arī es varēšu lepni baurot ka iphone ir mēsls.


    Kā var nodarboties ar tādu izvirtību. Personīgai lietošanai, lai aizsūtītu savai beibei mīlas dziesmu, tāds ir OK, bet nekam vairāk. Pēkšņi iphone aizstāj tūkstošiem vērtu profesionālu tehniku, kārtējā batonu spraušana ausīs.

    Starpcitu, kāpēc viņi viņu bāza starp spilveniem, ja tur ir line-in?

    Nu nejau ar to telefonu studijas kvalitātes dziesmas rakstīs. (tas video vienkārši bija tāds kā telefona mūzikas iespēju showoffs)

    Bet ja ienāk galvā kāds foršāks riffs, tad kur pie velna man viņu pierakstīt?? Es nestaigāju apkārt ar nošu burtnīcu un zīmuli, bet ja kabatā ir šāds aparāts, tad daudzas no muzikāli kreatīvām lietām neaiziet vējā…

    Bāza starp spilveniem lai ir slāpēta skaņa. Un jā, ja daudz čakarējas ar vadu spraušanu iekšā un ārā, tad no iphona tiešām nav jēgas, jo ir domāts tā: ienāk galvā meldiņš, nospied pogu un ieraksti, nevis sāc uzstādīt portatīvo skaņu ierakstu studiju.

    Un es neteicu ka iphone aizstāj tūkstošiem vērtu skaņu tehniku, bet teicu ka ir daudz un dažādi tūļi, kuri vienkārši salikti vienā kastē, piemēram: metronoms, nošu rakstīšanas softs, tūneris, utt… Kāpēc man iet uz mēģinājumu ar pilnu mugursomu ar šadām lietām, ja ir viens aparāts kabatā ?

    Evers wrote:

    90% mobilo telefonu lietotāji nav ne ģitāristi ne arī citu specifisku rīku lietotāji. Vēl nav attīstījušies uz Linux bāzētie Android un Maemo – domāju, ka tie uz tādām lietām galīgi neatpaliks.

    Uz linuxa ir tikai daži, neattīstījušies mūzikas tūļi, bet par šo nestrīdēšos, jo mūzikas programmas uz linuxa aug ar katru dienu.

    Nu protams ka lielākajai daļai telefonu lietotāju nav vajadzīgas šādas extras, bet ko darīt tiem, kuriem tas ir atvieglojums nevis nevajadzīgi sūdi? Protams ka es gribētu lai manam iphonam ir labāka kamera par to kameru (ja to var vispār nosaukt par kameru) kas tur ir iekšā, kā arī gribētu lai nebūtu citas Maciem raksturīgas neērtības, bet šoreiz šī telefona programnodrošinājums (it sevišķi ar tādām programmām kas ir lietderīgas man) atsver citas neērtības, jo zinu, ka uz citiem kabatas izmēra aparātiem tāda softa vienkārši nav.

    PS. Nepiederu nevienam ābolu kultam 😀

    #222846
    usins
    Participant

    guitarman wrote:

    Pasakiet vēl kādu mobilo telefonu, uz kura var uzlikt tādas programmas kā “Four Track” (https://www.youtube.com/watch?v=cKITWfS41zw, un https://www.youtube.com/watch?v=wdIbr7YpBFg) vai “Beat Maker”, un man kā ģitāristam tas ir nenormāls atvieglojums. Tās progas ir pieejamas TIKAI un VIENĪGI uz MacOs un specifiski priekš iphone. Kā arī liela kaudze ar citiem nenovērtējamiem tūļiem priekš mūziķiem.

    Ja man būtu jāpērk visas šīs programmas kā atsevišķi aparāti, tad es izdotu kudi vairāk piķi nekā par iphonu.

    Tad kad šādas programmas iznāks (par ko es šaubos) uz citām nelielām ierīcēm, tad arī es varēšu lepni baurot ka iphone ir mēsls.

    Es pat nespēju iedomāties, kā pirms tam cilvēki mājās ierakstīja šādas te dziesmas? oh my od. da tufta pēdējā. 😀

    Uzliec uz pro softa un redzēsi, ka nevarēsi 4 kanālus atsevišķi rediģēt…..

    #222847
    rATRIJS
    Participant

    Nu šaubos vai “vienīgais krutais uzlabojums” būs 5mpix kamera…ņemot vērā, ka nav vēl bijuši nekādi oficiālie paziņojumi.

    Lai nu kā – strīdēties par telefoniem ir tik pat stulbi cik strīdēties par interneta pārlūkiem, OS’iem un tā tālāk. Protams, ka visi nelietos vienu un to pašu.

    Un tiem, kas asi kritizē apple produkciju – vai paši kaut dažas dienas ir palietojuši kaut ko no tā vai vadās tikai pēc random rakstiem internetā? Protams, ka iPhone nebūt nav vienīgais lietojamais telefons (šajā sadaļā – krutais tačskrīns yo). Androīda bāzētie HTC, Nokia n900. Visi ir lietojami un labi telefoni. Nokia, šobrīd, iepaliek dēļ tā, ka tai, pagaidām, ir ritīgi maz pieejamo aplikāciju. Un nevajag buldurēt: “Kam tās aplikācijas ir vajadzīgas!!!???!!!”. Ja jau tiek pirkts šāds telefons, tad ir jābūt lielam klāstam pieejamo aplikāciju, savādāk no šāda tipa telefona nav lielas jēgas.

    Ticu, ka lielākā daļa iPhone, un tam līdzīgo telefonu, īpašnieki lieto citas aplikācijas, atšķirībā no iebūvētajām. Neba jau pa velti viņas veido…

    P.S.1 – nereizi nēesmu mainījis telefonam bateriju (nevienam kas man ir bijis)

    P.S.2 – fotogrāfēšana ar telefonu vispār ir liela mēra marazms. Vismaz, parastam lietotājam toč.

    #222848
    APOC
    Participant

    Uzmauks līmeņrāda softu un būs jauni potenciālie klienti – celtnieki, amatnieki e.t.c., kas brēks “iPhone ze best, nu man vairs neko no instrumentiem nevajag. iPhone var visu!!!” Nāks uz darbu ar iphone.

    Naglu ar šis spēj drošivien iedzīt. Starpcitu, būtu laba reklāma.

    joks

    #222849
    rATRIJS
    Participant

    Joks, ne joks, bet iPhone ir līmeņrāža softs 😀

    #222850
    APOC
    Participant

    rATRIJS wrote:

    Joks, ne joks, bet iPhone ir līmeņrāža softs 😀


    Viss, vairs neko nekomentēšu saistībā ar iPhone. 😀

    #222851
    Kefīrs
    Participant

    Ir tāda programma AppBox, kur ir gan līmeņrādis, gan lineāls u.t.t. 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā