Jaunākais no Ķīnas, 1. daļa

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Jaunākais no Ķīnas, 1. daļa

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150299
    Jaunzems
    Participant

    [imgl]https://bildites.lv/images/0m51rai974qwcrn5qkzw.jpg[/imgl] Pēdējais šāda veida raksts bija pirms kādiem 8 mēnešiem, tādēļ nelielai atpūtai no “nopietnajām ziņām” piedāvāju labākos populāru produktu viltojumus, kuri, kā jau vienmēr, nāk no lielākās eksporta valsts pasaulē. Protams, ar kvalitāti šiem produktiem nav nekāda sakara, toties pircējam ir gandarījums, ka viņs ir ieguvis jaunāko modes preci par satriecošu cenu – tas ir kā дольче энд габбана jaka pa taisno no Centrāltirga. Š oreiz mēs apskatām 2 ierīces – Obamas uzticamo pavadoni BlockBerry un lielisko XDeria X2,

    BlockBerry

    Kā jau zinām, Amerikas Savienoto Valstu jaunais prezidents Baraks Obama lieto BlackBerry.

    [img]https://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2009/06/090618-blockberry-01.jpg[/img]

    Š ajā reklāmā ķīniski rakstīts – “Obamam ir BlackBerry, man ir BlockBerry”. Š im aparātam ir Windows Mobile 6.1, GPS, 3.2″ skārienjūtīgais ekrāns, WiFi, 3G un EDGE, BlueTooth 2.0 un pat FM Radio! Dažu cilvēku izdoma nepazīst robežas.

    Xderia X2

    Pavisam nesen iznāca jaunais SonyEricsson karognesējs XPERIA X2, bet ķīnieši jau paspējuši tam uzražot viltojumu. Sveicam XDeria X2!

    [img]https://windowsphonemix.com/wp-content/uploads/2009/12/xderiax2_thumb.jpg[/img]

    Tāpat kā oriģinālam, XDeria’m ir 3″ skārienekrāns, tiesa gan, tā izšķirtspēja ir nevis WVGA, bet tikai WQVGA. Toties par funkcijām šeit gādāts ķīniski augstā līmenī – tam ir FM Radio, 2 simkaršu atbalsts un pat 12 megapikseļu kamera!

    [img]https://windowsphonemix.com/wp-content/uploads/2009/12/xperiaclone.jpg[/img]

    Tiesa gan, nevēlos ticēt, ka ķīniešiem pieder ar pikseļiem visbagātākās kameras rekords – tas laikam būs kaut kas ķīniešu gaumē – noviltots! Par cenu gan nekas nav zināms, bet, visticamāk, oriģināla vērtība atbilst 14 šādiem tālruņiem.

    Pārsteigumā būs vēl viena ierīce. Braucošs brīnums no Ķīnas – Porsche Cayenne viltojums.

    [img]https://bildites.lv/images/nyuyh2znmtfpix1cwrg.jpg[/img]

    BYD ir jau ieguvusi panākumus autobūvē, bet šis attēls rada mūsos visādas domas – kādēļ logo nav skaidri redzams… OMG! Atkārtosies GM Rolsroisa stāsts?

    Š is attēls, kā apgalvo Ķīnas mediji, ir noplūdis no BYD pārdošanas daļas, tiesa gan, auto nebūs tik līdzīgs Cayenne.

    BYD T6 tiks aprīkots ar divlitru motoru, un tā cena būs $14,700 – tikpat, cik lietots mazās klases Hyundai. Tātad – izdevīgi, ne tā?

    #223456
    Svens
    Participant

    15000$ – tur jau jauns mazās klases Hyundai sanāk, ne lietots.

    #223457
    nevertell
    Participant

    Tur sanāk labi nokomplektēta deisia sandēro.

    #223458
    dzhonsons
    Participant

    Par to naudu labāk iegādāties lietotu vācieti, ne visādus huydai.

    #223459
    Crow
    Participant

    A kāda vaina ķīniešu mantiņām? Kamēr darbojas. BlockBerry krāsu gamma plaša, fīčas pietiek. Tik tādam jau vairāk tieši brends un Obamas rēgs ir tas, ar ko spīdēt 🙂

    Ar autiņiem gan cita lieta. Trubā jau nav pašam iekšā jāsēž. Ja nu vienīgi eksplodējošās baterijas liek aizdomāties.

    #223460
    Nelabojams
    Participant

    asdfgfh wrote:

    Par to naudu labāk iegādāties lietotu vācieti, ne visādus huydai.


    Nesaki vis. Man kaimiņi savus vāciešus remontē vienā gabalā, bet uz viņu jautājumu, cik maksā rezerves daļas maniem huydai (esmu 2 gab. iehavojis – ģimenei un izpriecai), saku, ka nezinu. Un tā ir taisnība, jo 4 gados nav pēc tādām bijusi vajadzība :lala:

    Tiesa, pirms gadiem 10 gan gluži tā nebija, bet pēc 10 gadiem varbūt ar ķīniešiem būs tāpat kā ar huydai tagad… 😀 ātri viņi, maitas, mācās… vācu autobūves kvalitāte sen jau ir mīts…

    #223461
    dzhonsons
    Participant

    Negribu izplūst garās diskusijās.. katram savas vērtības.. 😀

    #223462
    RicoPico
    Participant

    Nu kāpēc uzreiz “Viltojums”? Vienkārši ražots citur. 🙂

    #223463
    dzhonsons
    Participant

    Ražots citur, līdzīgu nosaukumu, līdzība nedaudz saskatāma.. Nja, tas pats vēzis tikai “citā” kulītē 🙂

    #223464
    RicoPico
    Participant

    Nē, asdfgfh, otrādi. Kulīte tā pati, vēzis cits. 😉

    #223465
    msh
    Participant

    Nelabojams wrote:


    Tiesa, pirms gadiem 10 gan gluži tā nebija, bet pēc 10 gadiem varbūt ar ķīniešiem būs tāpat kā ar huydai tagad… 😀 ātri viņi, maitas, mācās… vācu autobūves kvalitāte sen jau ir mīts


    Piekrītu. Tāpēc neko vairāk par divdesmitgadīgu audī nevēlos – pašrocīgi savests kārtībā izceļ tādu kujdaja sērkociņu kastīti visās jomās 🙂

    #223466
    Nelabojams
    Participant

    msh wrote:

    Piekrītu. Tāpēc neko vairāk par divdesmitgadīgu audī nevēlos – pašrocīgi savests kārtībā izceļ tādu kujdaja sērkociņu kastīti visās jomās 🙂


    Nu, ja tev ir tāds vaļasprieks, tad var saprast. Man arī kādreiz bij – saķīlēts zapars, ar kuru no krustojuma “ņemot” krievu laikos nebij mašīnas, kam nevarētu iekabināt 😀 Bet tagad man tam nav vairs ne laika, ne patikšanas un mašīna galvenokārt kalpo, lai tiktu ar iespējami labu sajūtu no punkta A uz punktu B. Nu labi, pa bāni ar 240 pavizināties pie reizes, tas tā, adrenalīnam. Tāpēc izmantoju drošāko, nevis ar lielāku auru apvīto.

    Bet nu vispār sorry, offtopics panesās.

    #223467
    dzhonsons
    Participant

    Nelabojamais, šķiet, msh to bija domājis kā nevis savests kārtībā (lasi – sačipots, saturbinizēts, utt), bet gan savests kārtībā kā tādā. Un tā arī ir. Tie 5 gadus “vecie” salona huydaji izskatās un uzvedās kā tas vecais labais vācietis.. tas nav stereotips vai kā. No daudz dažādiem cilvēkiem tas klausīts. Tā, ka šķībacaino auto ražotājiem (ne ierastiem japāņu auto ražotājiem) daudz un dikti jāmācās.

    #223468
    Jaunzems
    Participant

    manam hjundajam salona apdare turējās ar dievpalīgu…

    #223469
    marr
    Participant

    msh wrote:

    Nelabojams wrote:


    vācu autobūves kvalitāte sen jau ir mīts…


    Piekrītu. Tāpēc neko vairāk par divdesmitgadīgu audī nevēlos – pašrocīgi savests kārtībā izceļ tādu kujdaja sērkociņu kastīti visās jomās 🙂


    Jā, es jau sen zinu, ka šajā tēmā msh viedokli nemainīs, bet vienkārši nevēlos atstāt šo vienpusīgo viedokli :p

    pirms apmēram pus gada tiku iesists kokā ar savu (nu jau bijušo) auto (toyota, 2006. gada) – es neticu, ka ja es būtu braucis ar 20 gadu vecu audi, es būtu ticis cauri tikai ar nedaudz sasitu celi. Tā kā atdūros tieši ar auto vidu pret to koku, tad varu teikt to, ka tiem pašiem auto drošības testiem ir jēga, jo (varbūt kādu šeit tas pārsteigs, bet) rezultāts, ko es piedzīvoju uz ceļa pa lielam sakrīt ar to, kas šajos testos ir teikts – šiem konkrētajiem auto visneaizsargātākās vietas ir ceļi. Pameklē to pašu jauno vāciešu testu rezultātus un salīdzini tos ar ķīniešiem vai 20 gadu veciem auto. Starpību redzēsi.

    Pat ja kādreiz pajaunākiem auto ir problēmas ar elektroniku, mūsdienās auto vairs nav tikai par uzticamību (t.i. par braukšanu bez apkopēm un spēju apkopt pašam), arvien vairāk tas ir par drošību, jo vairāk tādā banānrepublikā kā Latvija.

    #223470
    dzhonsons
    Participant

    Katrā ziņā, offtopiks normāls aizgājis. Runa bija par Ķīnas autobūvi, ne Japānas. Tā, ka Ķīnas kajenu pa taisno uz lūžņiem (ja tur vispār ir ko pārkausēt).

    #223471
    Jaunzems
    Participant

    Asdfgfh, plastmasu nekausē, mhh 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā