Jauni Philips datorskaļruņi MMS430 un MMS460

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Jauni Philips datorskaļruņi MMS430 un MMS460

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147904
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_philipstumbaslogo_1.jpg[/imgl]Kompānija Philips laiž tirgū jaunus datorsistēmām piemērotus skaļruņu modeļus: MMS430 (2.1 ch) un MMS460 (5.1 ch). Modeļi var lepoties ar Philips Dynamic Bass Boost (DBB) – tehnoloģiju, kura ļauj atskaņot nekropļotus basus pat pie viszemākā skaļuma.

    Lai paaugstinātu skaņas kvalitāti un izslēgtu parazītiskās vibrācijas, ražotājs atteicies no dekoratīvajiem režģiem priekšā skaļruņu galviņām – to vietu izpilda dizaina elementi. Astoņstūrainais sabvūfera korpuss izgatavots no koka, kas nodrošina lielisku skanējumu.

    Skaņas jauda: MMS430 – 100 W, MMS460 – 160 W.

    Ieteiktā Philips MMS430 un MMS460 pārdošanas cena: 58 un 66 Ls attiecīgi.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_110563_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_110564_1.jpg[/img]

    Avots

    #188516
    mildaa
    Participant

    Par to, ka subis izkatavots no koka, stipri šaubos, ticamāk būtu no MDF. Un satelīti protams no plastmasas, ar visām no tā izrietošajām sekām, 99% procenti dzirdamā diapazona, pārējais subim(1%), uz kuru arī likts akcents… Kaut gan, par to cenu nevar vēlēties vairāk. Tīri subjektīvs audiofīla viedoklis ;)) Nav mans dārziņš, bet tāpēc jau varu izeikties…

    #188517
    msh
    Participant

    Atkal kārtējie jaunie mēsli 🙂 Un atkal kāds sīkais varēs raudāt “mana mamma man nopirka jaunus filipšus par dārgu naudu bet kaimiņš ar savām divdesmitgadīgajām deviņdesmitniecēm tos mierīgi saliek, kāpēc tā?!” 😀

    #188518
    Sid
    Participant

    msh, tur Tev taisnība, taču atrast 20 gadīgas radiotehnikas tumbas, kuras nav izgrabinātas ir: 1) grūtāk, kā nopirkt vienkārši jaunas;

    2) ne vienmēr ir nepieciešama tāda jauda, kādu dod 90nieces, man, piem., pietiek tīri labi ar logitech 2.1 😀

    #188519
    msh
    Participant

    1) Nezinu ar kādiem sūdiem tev tur ir darīšana, man atdotas divu dažādu modeļu deviņdesmitnieces ir labas, vienīgi vienai vidējo skaļruni nomainīju pret šrotā 😀 dabūtu labu eksemplāru 😀

    2) Negriez tik skaļi 🙂 Deviņdesmitnieces kā trīsjoslu tumbas nodrošina vairāk vai mazāk dabīgu skaņu, nevieni kompju grabuļi to nespēj, arī ne nopietnāki [par šiem] – nav tur tas membrānu un kastu izmērs 🙂

    P.S. Es pirms pāris dienām aiz gara laika testa pēc savam audī grabažniekā ieliku vienu vecā modeļa S-90 [to, kuras nominālā jauda ir 35w, bet lielā pļurņika – 25w] un pastūzi kurš tajā slēgumā spēj izdot 70w – vibrē grīda, jumts un viss pārējais kas var vibrēt 😀 Vai šādi nieki to spētu – nē. 🙂

    😀

    #188520
    samurajs
    Participant

    msh: nu nejauksim locekli ar pirkstu 😀

    S-90 atbilst mūsdienu Hi-End klasei, bet datortumbiņas domātas kaut cik pieklājīgai mp3 atskaņošanai ar f(h)= 16 kHz. Līdz ar to arī daudz mazākas prasības.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā