Jauniņai PayPal

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Jauniņai PayPal

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156539
    bumburumbum
    Participant

    Sveiki, šodien nolēmu piereģistrēties paypal, lai varētu iepirkties ebay.

    Piereģistrējos un man no konta atvilka 1 dolāru un 1.5Euro.

    Paypal pēc visām reģistrācijas procedūrām man rādija ka mana bilance ir šie 1,5Euro. Nolēmu nopirkt nieciņu par 2USD, bet 1,5eur (1.89USD) palika neskarti toties no bankas konta tika novilkti atsevišķi 1.13Ls.

    Kāpēc tā?

    Un cik saprotu, tad tas 1USD atgriezīsies un bankas konta, ja?

    #285861
    m_janis
    Participant

    Reģistrējoties atvilka tāpēc, lai pārliecinātos, ka tava piesaistītā karte ir derīga. Vēlāk atskaitīs atpakaļ.

    #285862
    bumburumbum
    Participant

    bet atskaitīs atpakaļ uz paypal vai bankas kontu? 1USD un 1,5Euro vai tikai 1USD?

    #285863
    m_janis
    Participant

    Uz bankas protams, atpakaļ uz karti. Patiesībā nav skaidrs par tiem 1 USD un 1,5 EUR – neatceros, jo reģistrējos Paypal pirms kādiem pieciem gadiem, bet šķiet, atskaitīja tikai 1 USD. Nu tagad varbūt pārbauda abu valūtu variantus.

    #285864
    bumburumbum
    Participant

    Hmm.. , bet kā saprast – derīga? Nolēmu noriskēt un reģistrēties 16 gados – var būt ka es to naudu neatgūstu?

    #285865
    m_janis
    Participant

    Ja reiz paipals tavu karti piereģistrēja, vari nesatraukties (ne visas kartes tur der), pārbauda, vai tava reģistrātā karte ir īsta.

    Bet iepērkoties eBay gan esi apdomīgs – iesācējam tur ir pietiekami daudz zemūdens akmeņu.

    https://www.onkulis.com/2006/08/09/ieskats-iepirksanas-ebay/

    #285866
    Kon
    Participant

    mhh .. par 1 usd nepateikšu, jo neko tādu neatceros, bet euro dzēsīsies, kad pirksi kaut ko euro valūtā

    #285867
    BERILS
    Participant

    viņi atstāj tās 1.5 eiras paypal kontā , un neatgriež uz bankas kontu [ja es pareizi atceros].

    Man dīvainā kārtā nesanāk apmaksāt ebay preces ar paypal iekrāto naudu, met kautkādu erroru.

    par 2Ls viņi tev pārskaitīs šo paypal naudu uz tavu bankas kontu.

    Lopi. 🙂

    #285868
    akms47
    Participant

    Laimīgie. Paypals manu Nordea Maestro neņem pretī. Negribas taisīt citā bankā un vistuālās kartes, tādēļ nākas iepierkties caur draugiem. 🙁 Ir citi varianti?

    #285869
    bumburumbum
    Participant

    Ä€ nu tad paldies. Tad skaidrs, jo lietiņa ko vakar nopirku bija USD.

    Varbūt vēl bijis kāds tāds “kriminālists” kā es, kā ir ar mantu izņemšanu pastā – norādītais dzimšanas gads kaut ko ietekmē?

    #285870
    BERILS
    Participant

    pastā ir jāuzrāda pase vai autovadītāju apliecība… galvenais lai bilde sakrīt 😉 😉 !

    #285871
    Zenth
    Participant

    Quote:

    Laimīgie. Paypals manu Nordea Maestro neņem pretī. Negribas taisīt citā bankā un vistuālās kartes, tādēļ nākas iepierkties caur draugiem. Ir citi varianti?

    Jocīgi, man Nordea iedeva Mastercard un Maestro, kad pārgāju pie šamiem – Maestro nemaz nav paredzēts i-neta iepirkumiem, tur nekas nesanāks. Tev vajadzētu dabūt Mastercard no viņiem.

    #285872
    bumburumbum
    Participant

    beril: domā – bilde pasē un paša izskats?

    #285873
    BERILS
    Participant

    mhm 🙂

    #285874
    bumburumbum
    Participant

    Tagad jautājumums par Ebay 😀

    Vai ir liela nozīme ja Zip Code ir norādīts kā +3101, nevis LV-3101.

    Itkā 2 pārdevējiem kuri vēl nav izsūtijuši preces aizrakstiju ka pareizais ir LV-3101, un vai lūdzu nevarētu uz vēstules rakstīt to

    #285875
    Willis
    Participant

    PayPal’ā var iepirkties ar cita cilvēka Visa karti ?

    #285876
    gangstalv
    Participant

    Pēc idejas, ja zini kartes kodu, beigu termiņu un drošības kodu, tad itkā nevajadzētu būt problēmām, līdz brīdim kad kartes īpašnieks sāk pamanīt ka nauda pietrūkst, no internet bankas būtu vieglāk redzēt, jo tad uzrādās “rezervēts” un tu vari apskatīties kam tā nauda ir rezervēta. Vismaz tā iekš swedbankas var apstīties.

    #285877
    Willis
    Participant

    Kartes kods, lietošanas derīguma termiņš un drošības kods ir rakstīts uz kartes, ar īpašnieku problēmu nebūs, vienkārši man pašlaik ir Maestro kura neder norēķiniem Pay-Pal’ā .

    Es domāju par ko citu, varbūt var būt problēmas ar kartes īpašnieka vārdu kurš arī ir jāieraksta .

    #285878
    KristoZ
    Participant

    Cik zinu, var tikai ar tādu pašu uzvārdu. Respektīvi ar kāda (tāda paša dzimuma) ģimenes locekļa karti arī var maksāt, kaut arī pats PayPal konts ir reģistrēts, piemēram, uz tava vārda.

    #285879
    web33
    Participant

    Ar master kartēm paypal ir problēmas ja derēs norēķiniem tad nederēs naudas pārskaitīšanai no paypal uz lv banku ,viss labākās ir vissa ar taam nekad nav bijušas nekādas problēmas.Jā tu droši vari lietot citu karti jo paypal nav tāda informācija kam šī karte pieder un kas uz viņas rakstīts galvenais kartes nr,kodi un beigu termiņš.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā