Jauniņai PayPal

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Jauniņai PayPal

Tiek skatīts 9 ierakstu – 41 līdz 49 (no 49 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #285900
    bumburumbum
    Participant
    #285901
    KristoZ
    Participant

    Hmm, izskatās pēc kaut kāda gļuka – pamēģini pievienot vēl vienu tādu pašu adresi ar “Add address” – paskaties, kas tad notiek.

    #285902
    bumburumbum
    Participant

    You haven’t changed any of your information. Click Edit to update.

    #285903
    bumburumbum
    Participant

    Varbūt vieglāk ir izdzēsties un piereģistrēties no jauna? To var izdarīt uzreiz ar to pašu karti?

    Tas ietekmētu, kaut ko ja nu pasūtītās preces nomaldās un man nepieciešams atgūt naudu?

    #285904
    KristoZ
    Participant

    Izdzēsties gan neieteiktu – gandrīz noteikti tas ietekmētu naudas atgriešanu, turklāt es nezinu, vai viņiem nav vēl kādi papildus drošības pasākumi (piemēram, lai ar to pašu e-pasta adresi vai karti nevar piereģistrēties uz noteiktu laika periodu, vai kādi citādi brīnumi.)

    Pats arī nupat izmēģināju pievienot adresi – nevar pievienot tieši tādu pašu. Pamēģini ar savādāku pasta kodu (vai tādu pašu, kāds tev bija tas nepareizais). Ja sanāk, tad paskaties sarakstā, vai tur ir 2 vai 3 adreses – ja tikai divas – respektīvi pareizā, un tā, ko tikko pievienoji, tad vari to pēdējo izdzēst.

    #285905
    bumburumbum
    Participant

    pievienoju, tagad ir trīs….2 nepareizas

    #285906
    bumburumbum
    Participant

    Sanāk ka tā ir mana kaut kur norādīta adrese, kuru nevar noņemt iekš paypal. Iespējams viņa ir nākusi no ebay. Bet ebay es vakar nomainiju uz pareizo…

    Atvienojot paypal no ebay profila ši adrese tikuntā paliek

    #285907
    KristoZ
    Participant

    Tātad, kad nospiež “Update” pogu, tev tur rādās tikai 2 adreses – pareizā (Home) un tā jaunā adrese, bet profilā rādās visas trīs?

    Ja tā, tad izskatās, ka atsevišķos gadījumos šāda problēma PayPal’am jau ir bijusi kopš 2008. gada:

    https://forums.whirlpool.net.au/archive/1018732

    https://www.paypal-community.com/t5/My-account-settings/CANNOT-REMOVE-OLD-ADDRESSES-FROM-PAYPAL-ACCOUNT/td-p/353314

    Laikam tad vienīgais arī būtu – pagaidīt, kamēr atnāk tās pasūtītās preces, un, ja tur viss kārtībā – izdzēsties un piereģistrēties no jauna PayPal’ā. Bet tā jau tai adresei nevajadzētu radīt problēmas – iepērkoties eBay, tikai vienmēr jāpārbauda, vai ir norādīta pareizā adrese.

    P.S.

    Te vēl painteresējos, izskatās, ka PayPal’s ir pats pievienojis to nepareizo adresi no eBay, par cik jau ir izdarīts pirkums. Ja eBay’ā esi to izlabojis, tad vairs problēmām nevajadzētu būt. Ja veiksi tagad vēl kādu pirkumu, tad vajadzētu būt kārtībā – atliek vien pārbaudīt.

    #285908
    bumburumbum
    Participant

    Problēma ir atrisināta!!

    Tātad šī adrese, kuru nevarēju noņemt bija, kā jau iepriekš komentāros minēts, adrese, kuru paypal automātiksi pievienoja pēc pirmā pikuma ebay. Pats viņu nevar dzēst nekādīgi!

    Atliek tikai sazināties ar pašu paypal, izskaidrot situāciju un viņi noņems šo nevēlamo adresi (Man pēc e-pasta nosūtīšanas tas prasija ~24H)

    Iespējams tas kādam var palīdzēt!

Tiek skatīts 9 ierakstu – 41 līdz 49 (no 49 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā