Jauns IE exploits – hakeriem atkal prieki!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Jauns IE exploits – hakeriem atkal prieki!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #225182
    memorex
    Participant

    ob1 wrote:

    Tie kas šo lasa jau sen kā IE nelieto… a tie kas lieto, šo nelasa…

    😀


    Un firefox lieto visi ar administrātora tiesībām… vai arī lieto vecās versijas, jo no limited user nevar updeitoties uz jaunākām :lala: Kā saka koks ar diviem zariem, uz kura sēdēt ir drošāk tas, lai paliek katra paša izvēlē :seeker:

    #225183
    elvisburdajs
    Participant

    reGative, tupuma kalngals, tiešām paklusē.

    #225184
    Creep
    Participant

    daGrevis wrote:

    Pirmkārt tikai Windows lietotāji, otkārt es esmu izņēmums, jo “es griežos” uz Windows XP Tiny Edition rev09, kuram jau “ir izgriezts” Internet Explorer… :lala:


    Tas gan būtu offtopiks, bet tīri sen esmu gribējis šamo izmēģināt… Kāds ir? Lietojams? Konkrēti uz eee pc gribēju likt…

    #225185
    ob1
    Participant

    TinyXP ir lietojams.

    #225186
    elvisburdajs
    Participant

    Būs man ar uz virtualboxa jāpadzenā.. 😀

    #225187
    richX
    Participant

    TinyXP tiešām ir lietojams, personīgi šo rev09 izmantoju uz veca kompīša… viss smuki apgraizīts un darbojas pat ļoti labi, ņemot vērā, kāda ir sistēma, uz kuras stāv šis zvērs. Personīgi man patīk ,ka tur atsevišķā mapītē uz desktopa ir daudzi noderīgi tūļi dažādu XP fīču pieslēgšanai/atslēgšanai… tieši tinyXP es pirmo reizi ieraudzīju uz labā peles klikšķa “open in new windows”… lai nebūtu pilnīgs offtopic, varu piebilst, ka uz TinyXP neizjūtu pilnīgi nekādu IE/WMP/Outlook trūkumu… 🙂

    #225188
    Creep
    Participant

    Open in new window: tas jau tas pats, kas ctr+dubult klikšķis, vaine?

    #225189
    daGrevis
    Participant

    Creep wrote:

    daGrevis wrote:

    Pirmkārt tikai Windows lietotāji, otkārt es esmu izņēmums, jo “es griežos” uz Windows XP Tiny Edition rev09, kuram jau “ir izgriezts” Internet Explorer… :lala:


    Tas gan būtu offtopiks, bet tīri sen esmu gribējis šamo izmēģināt… Kāds ir? Lietojams? Konkrēti uz eee pc gribēju likt…

    Nu man jau pusgadu viss “lido”… Ekrānšāviņš: https://pixi.lv/f8da2/image.jpg ! 🙂

    #225190
    msh
    Participant

    Es pirms kāda, hvz, gada to tinyxp pamēģināju, jo te visādi samuraji un fokši to slavē, secinājums – sūds uz puļķīša, tb labāk par maniem setupiem negāja bet visādas huiņas un šis tas par daudz izgriezts – priekš kam?! Liekas ka par to nožēlojamo mēslu fano tikai tie, kuriem nav pat tās pāris krokas lai sajēgtu lietot nLite 😀

    #225191
    msh
    Participant

    bladez wrote:

    Vispār, mēs visi var teikt lietojam IE. Tas ir integrēts pašā sistēmā un daudzās aplikācijās (piem. dažādu MMORPG launčeri, CS, help faili, Windows Updeits, bibliotēkas u.t.t.)


    Tas nav IE bet IE dzinējs. Es agrāk aiz naida pret maikrosoftu metu ārā no saviem setupiem IE dzinēju, bet kad vienu laiku spēlēju CS, apnika ka katru reizi piekonektējoties sterverim CS nometas lejā un MOTD atveras ar operu 😀 Kopš tā laika tādas muļķības vairs nedaru.

    #225192
    Valodja
    Participant

    msh wrote:


    Tas nav IE bet IE dzinējs. Es agrāk aiz naida pret maikrosoftu metu ārā no saviem setupiem IE dzinēju, bet kad vienu laiku spēlēju CS, apnika ka katru reizi piekonektējoties sterverim CS nometas lejā un MOTD atveras ar operu 😀 Kopš tā laika tādas muļķības vairs nedaru.

    Kurš gan cits, ja ne sexplorers? 😀

    #225193
    Eudoxus
    Participant

    Š ad tad lietoju IE8 un nesūdzos. Un neredzu pamata to pārtraukt darīt nedz pēc šī raksta, nedz pēc puņķutapu komentiem tam apakšā. Ja jūs domājat, ka tāpēc, ka lietojat, teiksim, FF jūsu sistēma ir drošāka, tad tā ir jūsu problēma.

    Bet vispār jau arī ar galvu vajag domāt. Apple Safari ir krietni nedrošāks par IE8, bet par to tā kā daudz neko neraksta un vietējie puņķutapas arī klusē.

    #225194
    Gakh
    Participant

    @ Eudoxus, FF ir daudz drošāks par IE, uz IE ir daudz vairāk exploitu kā uz FF, un tu nevari zināt ja piemēram rīt vai parīt ieejot draugiem.lv vai kādā citā ikdienas lapā kuru apmeklē tur nebūs index lapā iframe uz kādu exploit systēmu… 🙂

    #225195
    richX
    Participant

    Creep: par Ctrl+double click zināms un XP vidē allaž izmantots, tomēr right-click un “open in new windows” šķiet man tomēr biku ērtāks… kas kuram ērtāks… 😀 tur kstati pie right-click vēl vairākas ērtas un nereti noderīgas iespējas iekļautas… 🙂

    Msh: es jau arī nelietoju TinyXP out of the box, paņēmu vidējo apgraizīšanas variantu un šo to atslēdz vēl, arī šis tas bija pieslēdzams… protams, ar nLite var darīt brīnumus, tomēr reizēm tīri veiksmīgi var izmantot arī gatavus produktus. 😀

    Exodus: Atkal vecais teiciens: “vienam – māte, otram – meita, bet trešm vispār kleita”. Par Apple produkciju nekad neviens nesūdzas, jo nav pieņemts sūdzēties par reliģiju 🙂 kkad nesen redzēju, ka kāds no mūsu biedriem bija ielicis video, MadTV tika reklamēts jaunais Iphone, tas vien apliecināja to, ka jūs te neesat vienīgie, kas apple produktu lietotājus uzskata zināmā mērā par reliģiskajiem fanātiem… un kā jau visi ticīgie, viņi tic neprasot pierādījumus un apliecinājumus.

    Atkal te parādās pieradums, citi ir pieraduši pie Operas un FF funkcionalitātes, un tad strīdās par dažādiem addonu un skriptu piedāvājumiem, bet tu esi pieradis pie IE stabilitātes un esi ar to mierā, lai gan izskatās, ka šo stabilitāti nereti samērā veiksmīgi iedragā dažādas indivīdu grupas. Tomēr tu vēl joprojām vari būt pārliecināts, ka aiz tevis stām Microsoft, jo tu šiem godīgi esi samaksājis par viņu softu. Tikai iesaku aizdomāties, vai šī ticība jau nesāk līdzināties reliģiskajai ticībai ar visu no tā izrietošo, kas tika minēt augstāk manā tekstā 🙂 Nekā personīga, tikai manas domas…

    Tomēr žēl ka tas Gazel projekts izrādījās tikai farss, tā cerēju ieraudzīt šī projekta rezultātus…

    #225196
    aoma
    Participant

    daGrevis wrote:

    bladez wrote:

    daGrevis wrote:

    [

    Pirmkārt tikai Windows lietotāji, otkārt es esmu izņēmums, jo “es griežos” uz Windows XP Tiny Edition rev09, kuram jau “ir izgriezts” Internet Explorer… :lala:

    Pirmkārt, tie kas lasa šo rakstu un uztraucas par to, kas tajā rakstīts jau IR windows lietotāji (kurš gan lietotu IE uz MACa vai Linukša), otrkārt, IE nav iespējams izņemt no Windowzes. Tu vari izņemt šortkutu, kā arī atsauces no daudzām vietām, taču izņemot to pilnībā no OS, tu to pakļauj nestabilitātei, kā arī daudzas aplikācijas kas balstās uz tās bibliotēkas (library) neies.

    Nu neapšaubu Tevi, bet…


    When you boot from this CD you have the following options:

    Choosing #1 at the main menu, gives you the following menu:

    1 – TinyXP With IE/OE/WMP (With Added Driverpacks)

    2 – TinyXP With IE/OE/WMP (Without Added Driverpacks)

    3 – TinyXP Without IE/OE/WMP (With Added Driverpacks)

    4 – TinyXP Without IE/OE/WMP (Without Added Driverpacks)

    5 – TinyXP BARE With IE/OE/WMP (With Added Driverpacks)

    6 – TinyXP BARE With IE/OE/WMP (Without Added Driverpacks)

    7 – TinyXP BARE Without IE/OE/WMP (With Added Driverpacks)

    8 – TinyXP BARE Without IE/OE/WMP (Without Added Driverpacks)

    9 – TinyXP With Repair Option (Product Key Already Filled In)

    un šitādiem šmurguļiem vēl piešķirts vecākā lietotāja statuss! man jau patīk…

    #225197
    Nettwerk
    Participant

    Sheit dalja bez visa IE lietoshanas ir idioti… Pietiek palasiit komentaarus… TinyXP user ass. No way…

    Ka tik nav no pirmajiem QueenZ versijaam???

    +10 aoma

    #225198
    Eudoxus
    Participant

    @richX

    IE8 lietoju reti. Pārsvarā sēžu uz Chrome (arī dotajā brīdī) tā ka par fanātismu manā gadījumā runāt būtu lieki. Tas ko redzu šeit ir visprastākā nodiršana. MS nolikt skaitās baigi cool un tad nu visi sacenšas, kurš nu lielāku kaku uzkrāmēs uz ventilatora. Un tad tiek aizmirsts, ka jenkuram softam ir bugi un ka jebkurš pārlūks ir caurumains. Vienas vairāk otrs mazāk. Vienam to caurumus sameklē vairāk, jo vairāk urķējas, bet otram mazāk. Un tad par vieniem caurumiem tiek runāts pavisam klusi, bet par cietiem neadekvāti bazunēts. Ja man kaut kādu tā saucamie eksperti sāk stāstī, ka labāk ir atteikties no IE lietošanas, tad pirmā lieta par ko es domāju ir nevis “nolādētais MS atkal sūdu uztaisījis”, bet gan par to – kas tie tādi par ekspertiem un kāpēc viņi saka to, ko saka. Tas galu galā arī ir bizness. Kas attiecas uz drošību, tad man neviens neistāstīs, ka ir kaut kādi superdrošie un supernedrošie pārlūki. Visiem ir caurumi un visus var uzlauzt ja kādam to baigi vajag. Tas tāpat kā ar dzīvokļa ārējām durvīm. Ja kādam vajag, tad uzlauzīs pāris minūtēs. Galvenais lai tās ir tādas, kuras aiztur pavsam nejaušus dienas okšķerus amatniekus.

    #225199
    richX
    Participant

    Nettwerk: atvainojiet, bet vai Jums šī foruma administrācija sniedza rakstisku atļauju rupjai foruma notaikumu pārkāpšanai, ja jā, tad atvainojiet par iebildumu, ja nē, vēlos lūgt Jūs ieturēt valodu, citādi šis forums tādu lietotāju, kā jūs, dēļ sāk kļūt par PoKemonu reliģijas sludināšanas vietni.

    Turklāt, arī jūsu arguments ir samērā slidens, jo šis produkts jau ir guvis atzinību daudzu lietotāju vidū, tāpēc Jūsu izteikums izskatās pēc tīrām pusaudžu hormonu izpausmēm, ja Jūs jau esat izaudzis no šī vecuma tad (atvainojiet par izteicienu) aicinu jūs doties vizītē pei ārsta.

    #225200
    richX
    Participant

    Exodus: šoreiz nākas tev piekrist, man nav nekas iebilstams pret konstruktīvu MS “nodiršanu”, tomēr, diemžēl, pēdējā nākas ievērot, ka daži lietotāji izsaka savu kritiku, to nemaz lāga nepamatojot, rezultātā, rodas sajūta, ka viņi nopēļ kādu produktu tikai tāpēc, ka to dara citi. Respektīvi, problēma ir nevis ar ideju, bet ar izpildījumu. 🙂

    #225201
    Andress
    Participant

    aoma wrote:

    un šitādiem šmurguļiem vēl piešķirts vecākā lietotāja statuss! man jau patīk…

    Muti.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā