Jauns IE exploits – hakeriem atkal prieki!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Jauns IE exploits – hakeriem atkal prieki!

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #225202
    daGrevis
    Participant

    aoma wrote:

    daGrevis wrote:

    bladez wrote:

    daGrevis wrote:

    [

    Pirmkārt tikai Windows lietotāji, otkārt es esmu izņēmums, jo “es griežos” uz Windows XP Tiny Edition rev09, kuram jau “ir izgriezts” Internet Explorer… :lala:

    Pirmkārt, tie kas lasa šo rakstu un uztraucas par to, kas tajā rakstīts jau IR windows lietotāji (kurš gan lietotu IE uz MACa vai Linukša), otrkārt, IE nav iespējams izņemt no Windowzes. Tu vari izņemt šortkutu, kā arī atsauces no daudzām vietām, taču izņemot to pilnībā no OS, tu to pakļauj nestabilitātei, kā arī daudzas aplikācijas kas balstās uz tās bibliotēkas (library) neies.

    Nu neapšaubu Tevi, bet…


    When you boot from this CD you have the following options:

    Choosing #1 at the main menu, gives you the following menu:

    1 – TinyXP With IE/OE/WMP (With Added Driverpacks)

    2 – TinyXP With IE/OE/WMP (Without Added Driverpacks)

    3 – TinyXP Without IE/OE/WMP (With Added Driverpacks)

    4 – TinyXP Without IE/OE/WMP (Without Added Driverpacks)

    5 – TinyXP BARE With IE/OE/WMP (With Added Driverpacks)

    6 – TinyXP BARE With IE/OE/WMP (Without Added Driverpacks)

    7 – TinyXP BARE Without IE/OE/WMP (With Added Driverpacks)

    8 – TinyXP BARE Without IE/OE/WMP (Without Added Driverpacks)

    9 – TinyXP With Repair Option (Product Key Already Filled In)

    un šitādiem šmurguļiem vēl piešķirts vecākā lietotāja statuss! man jau patīk…

    Pirmkārt, es neviena neuzspiežu savu viedokli… Man izskatās, ka vienkārši Tev patīk “meklēt kašķi”! 🙁

    #225203
    memorex
    Participant

    Diemžēl jāpiekrīt aoma, kāda x pēc ziņā par IE tiek pieminēts kautkāds pašgraizītā XP versija? Varbūt man katrā topikā arī piespamot ka mana XP versija ir “krutāka”…

    P.S. Arvien retāk lasu komentārus un vispār apmeklēju šo portālu dēļ dažu dīkdieņu piespamošanas, ja nav ko teikt labāk nesaki neko! (Neuztvert to personīgi, striķi varu nosponsorēt)

    #225204
    ob1
    Participant

    Jā, memorex, tavs “krutums” manāms pa gabalu… 😀

    #225205
    daGrevis
    Participant

    Pag, pag… Cilvēks prasīja, vai TinyXP ir lietojams. Es viņam atbildēju, ka pēc manām domām ir pat vairāk nekālabi! Parādīju ekrānšāviņu no sava datora, jo tur ir uzlikts TinyXP! Es nevienam nesaku, ka tas ir labākais, ka Linux ur sūds, vai ka Apple lietot tikai bagātie dīkdieņi… 🙁

    #225206
    ob1
    Participant

    daGrevi, tev taisnība. TinyXP ir lietojams. Protams, ar rociņām visu var salikt labāk, bet ne visiem ir laiks un vēlēšanās… a tie bļāvēji kārtējo reizi bļauj par to, ko paši nav mēģinājuši… laikam šamējie tā pašapmierinās pašapliecinās…

    #225207
    aoma
    Participant

    daGrevis, ir vismaz 3 iemesli, kāpēc tā “uzsprāgu”:

    1. Tu draudi izmantot savas nepamatoti piešķirtās tiesības pret tiem, kas neglauda Tevi pa spalvai

    2. Tu atklāti pasludini, ka lieto nelegālu datorprogrammu, neskatoties uz to, ka Tavs statuss Tev uzliek pienākumu vismaz ārēji ievērot portāla moto – vai nu lietojam atvērtā koda programmas vai samaksājam

    3. Spriežot pēc izteikumiem, no datoriem Tu saproti mazāk, nekā daži tā saucamie iesācēji, varbūt proti adminēt, bet strādāt diez vai

    vēl 4. punkts, bet tīri subjektīvi – mazāk tici visām tām muļķībām, kas sarakstītas internetā.

    #225208
    shady
    Participant

    ob1 wrote:

    Tie kas šo lasa jau sen kā IE nelieto… a tie kas lieto, šo nelasa…

    😀

    Lieto gan…..

    Notepad.lv statistikas dati:

    [img]https://bildites.lv/images/kq3onxd2hfh21ovq0j20.png[/img]

    #225209
    Evers
    Participant

    Tie būs apmaldījušies internetā, vai ieklīduši caur googli.

    #225210
    daGrevis
    Participant

    aoma wrote:

    daGrevis, ir vismaz 3 iemesli, kāpēc tā “uzsprāgu”:

    1. Tu draudi izmantot savas nepamatoti piešķirtās tiesības pret tiem, kas neglauda Tevi pa spalvai

    2. Tu atklāti pasludini, ka lieto nelegālu datorprogrammu, neskatoties uz to, ka Tavs statuss Tev uzliek pienākumu vismaz ārēji ievērot portāla moto – vai nu lietojam atvērtā koda programmas vai samaksājam

    3. Spriežot pēc izteikumiem, no datoriem Tu saproti mazāk, nekā daži tā saucamie iesācēji, varbūt proti adminēt, bet strādāt diez vai

    vēl 4. punkts, bet tīri subjektīvi – mazāk tici visām tām muļķībām, kas sarakstītas internetā.

    1. Es draudu? Kur? 🙁

    2. Un ja man ir XP licence?

    3. No OS es saprotu maz.

    #225211
    ob1
    Participant

    Hmm, shady, interesanta statistika. 🙂 Ka tik tagad atkal nesākās svētais karš…

    #225212
    shady
    Participant

    Evers – Protams, ka caur gūgli ieklīst, bet apskaties kaut vai Operas un IE lietotāju skaitu….

    —-

    ob1 – Kādu karu? Te ir fakti!

    #225213
    bladez
    Participant

    shady wrote:

    ob1 wrote:

    Tie kas šo lasa jau sen kā IE nelieto… a tie kas lieto, šo nelasa…

    😀

    Lieto gan…..

    Notepad.lv statistikas dati:

    [img]https://bildites.lv/images/kq3onxd2hfh21ovq0j20.png[/img]

    Kas pir velna ir pats pēdējais, srs bsns o_O ???

    #225214
    elvisburdajs
    Participant

    shady, Un kas ir 8. pozīcijā?

    p.s. Es aiz pieraduma arī dažkārt ieeju notepadā caur IE.. 😀

    #225215
    shady
    Participant

    elvisburdajs – Tie pārlūki, kuri ir tik minimāli lietoti, ka nav jēgas ierindot statistikā… Tas skaits (68), iespējams, ir veikts vēl no 10 citiem pārlūkiem, piemēram, lynx. Vai arī nenosakāms (slēpti oriģinālie dati).

    P.S. – varbūt kļūdos, jauc galvu pēdējais tabulā (desmitās vietas ieguvējs).

    #225216
    Creep
    Participant

    Shady: ir vienkārši daži, kas netiek pie kautkā cita (skolā, darbā vai sazin kur tikai pie IE tiek).

    Tas arī droši vien sastāda lielāko daļu tās statistikas IE procentu…

    #225217
    TrakaisKursis
    Participant

    izklausās pēc tā, ka notikums ir apzināti veidots:)

    #225218
    Andress
    Participant

    [img]https://bildites.lv/images/5ytkjn9bdv0nra3ar5gs.png[/img]

    Tas tā, lai visiem taptu skaidrs…

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā