Jaunumu tiešraide – kā vienmēr 20.00!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Jaunumu tiešraide – kā vienmēr 20.00!

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 100 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #192606
    samurajs
    Participant

    WerNeo: nepareizi saprati. Pareizi: atbrīvošu Notepad admina krēslu citam, ja nāks kāds labāks par mani. Man nav varas mānijas + admina darbs nebūt nav viegls.

    KaNeiet: Man nav nekas pretī pret pašu Datuvi kā portālu, bet cik var stāvēt uz vietas? Tur pat palasīt vairs nav ko…

    Un tā attieksme… moderators = sētnieks. Vismaz man ir pretīgi.

    #192607
    Jaunzems
    Participant

    Ar vienu pašu Kareli nav labi. Nav Ieviņš – nav Datuve. Nav d_l, nav Datuve.

    #192608
    mildaa
    Participant

    Stāvēt uz vietas, tas tā, bet lietotāju viedokļa nerespektēšana, jau ir pāri visam. Varbūt pārspīlēju, bet tāds iespaids no mana skata punkta…. Žēl, bet fakts, datuve priekš manis ded.

    #192609
    KaNeiet
    Participant

    Gluži uz vietas jau nestāv, tiesa attīstas ne gluži tajā virzienā, kurā gribētos. Piemērs – videoapskati (es gan tos neskatos 😉 ) parādijās nesen, arī atteikšanās no old jau nav gluži stāvēšana uz vietas, par sekām, kuras te vairākkārt minētas – piekrītu.

    Par attieksmi – spamu, piemēram, no rakstu komentāriem vairs nedzēšu, cik tad var runāt par to nekontrolētu komentēšanu, tā nu viņš tur stāv, nesen gan (beidzot) tika solīti uzlabojumi.

    #192610
    Wuu
    Participant

    Dodiet tautai LINKU un download ,savādāk nevarēšu pa nakti gulēt 🙂

    #192611
    Anonīms
    Neaktīvs

    OKEI, LIEKAM SAMURAJU MIERÄ€! JA KKÄ€DA RUNA PAR ETERÄ€ DZIRDĒTO – PZ! SLĒDZAM TĒMU!

    Ieraksti no raidijuma bus divās daļās – bēres un ziņas , šeit rīt ap plksten 12:00

    #192612
    Foxsk8
    Participant

    Radio pārraide nepauda visa portāla “Notepad.lv” lietotāju nostāju, bet savu nostāju pauda izbijušie “datuve.lv” lietotāji un moderātori.

    #192613
    marr
    Participant

    pag, tie “divi” saraksti uz to momentu:

    pirmais ir datuvē esošie online ļaudis,

    otrais ir šeit online esošie ļaudis?

    Atļaušos piezīmēt, ka samērā nepareizs skats uz šejieni – online tikko manīju 22 lietotāji (jā, 8 no tiem “tikai” reģistrējušies)

    #192614
    Jaunzems
    Participant

    ja Datuve uzrādītu viesus, mutes būtu vaļā. Daudz.

    #192615
    KaNeiet
    Participant

    marr: pieļauju ka nereģistrētie/nepieslēgušies ir proporcionāli – ir kāds īpašs pamats domāt savādāk? Tiesa, pat pieskaitot tos ar 22 notepad nav pat par diviem vairāk.

    #192616
    samurajs
    Participant

    foxsk8: demokrātiskā portālā nekad neviens nevar paust visu lietotāju viedokli, jo tas ir katram savs 😀

    #192617
    shady
    Participant

    Notepadā ir 1,5 – 1,7k unikālo apmeklējumu dienā…. Gribētos zināt – cik ir datuvē?

    #192618
    Foxsk8
    Participant

    2004-2009,

    Pret 2 gadiem notepada.

    To KaNeiet: Tas par tiem online useriem.

    To samurajs: Es uzrakstīju, lai te cilvēkiem būtu skaidrs un nebūtu pašiem par to jāaizdomājas. 🙂

    #192619
    samurajs
    Participant

    Shady – Datuvē pēc inerces būs daudz vairāk unikālo, kaut vai tāpēc vien, ka portāls daudz vecāks.

    Bet ja parēķinām rakstu autoru skaitu? Mums patlaban ir 26 cilvēki, kuri publicējušies 2 gadu laikā. Baidos, ka Datuvē visā tās vēsturē tik daudz varētu nebūt…

    Bat nu laikam būs jābeidz to krānu staipīšanu, no tā nevienam labāk nepaliks 🙂

    #192620
    KaNeiet
    Participant

    Shady:

    “#39 AigarsIevins @ 2008.07.27 15:25

    Tīri teorētiski Google dienā rāda vidēji 6000 unikālos dienā.”

    https://www.datuve.lv/raksts/1953/

    183,775 apmeklētāji mēnesi

    83,224 unikālās IP mēnesī

    Google Analytics statistika par 2009.gada februāri

    #192621
    WerNeo
    Participant

    Samurajs: Bet Tevi ir iespēja! Tu vari izpausties notepadā. Tad kāpēc Tu bēdājies par Datuves dienām un nedienām? Priecājies, viņu konkurētspēja krīt, ja iestagnē. Kāpēc Tev par to jāiespringst? 🙂

    #192622
    Foxsk8
    Participant

    6000 / 3 ir notepad.lv rezultāts.

    #192623
    samurajs
    Participant

    WerNeo: esmu mierīgs un manas kājas ir siltas 😀 Vairāk par Datuvi es nebēdājos… jo par mirušajiem runā vai nu labu, vai arī neko! 😀

    #192624
    KaNeiet
    Participant

    Samuraj: par statistiku – šobrīd kategorija “Rakstu autors” ir 38, bet ir arī tādi autori, kuri tur neietilpst.

    #192625
    samurajs
    Participant

    KaNeiet wrote:

    Samuraj: par statistiku – šobrīd kategorija “Rakstu autors” ir 38, bet ir arī tādi autori, kuri tur neietilpst.


    Paldies par infu (mums arī visi neietilpst, piem. admini).

    Wah, šodien jau 2249 unikālie! :ooo:

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 100 kopumā)
  • Tēma ‘Jaunumu tiešraide – kā vienmēr 20.00!’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā