Jautājums par maksas sms servisiem.

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Jautājums par maksas sms servisiem.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152094
    guitarman
    Participant

    Labvakar visiem!

    Lūdzu, cilvēki kam ir pieredze ar maksas sms pakalpojumu sniedzējiem, iesakiet pārbaudītu servisu (piemēram esteria.lv vai kādu citu). Galvenais pārbaudītu un godīgu ar naudas atmaksu.

    Otrs jautājums – Vai naudiņa ko saņemšu par sms būs legāla? Man kā privātpersonai? Vai arī pa tām kapeikām ir jāmaksā nodokļi vai jābūt juridiskai personai?

    Vienkārši es veidoju lapu, kur gribu pārdot katru izglītojošo rakstu par sms. Vienkārši latviešu valodā tādu nav, kā arī gribētos saņemt kādu kapeiku par to darbu.

    #246761
    root
    Participant

    https://fortumo.lv un tikai. Vienīgā 100% pārbaudītā un uzticamā kompānija ar kuru darbojos un dodu klientiem jau labu laiku.

    Saņemtā naudiņa būs puslegāla. Piesieties īsti nav kur, bet atrast var 🙂 Piemēram, var piesiet nereģistrētu uzņēmējdarbību un nodokļu nemaksāšanu, jo tā ir peļņa par kuru jāmaksā nodoklis, ja pareizi atceros.

    #246762
    Foxsk8
    Participant

    No sms naudas, tev ka privatam, bus jasamaksa nodevas. Un vispār, sms naudiņas iegūšanai jau arī vajag kaut ko juridisku, uz kāda pamata tu pelni, jabūt pēc būtības visam juridiski, varbūt ne uzreiz, bet bez tā neizbēgt.

    Man pašam patik mpakalpojumi.lv

    #246763
    guitarman
    Participant

    Liels paldies par ieteikumiem. Atklāti sakot jautāju arī citā forumā, bet man tur neko īsti jēdzīgu nepateica.

    Paldies TavaiMaatei par fortumo.lv ieteikšanu. Iepriekš zināju par šīs kompānijas eksistenci, bet nebiju drošs par viņu godīgumu. Nu cerams ka nepievils.

    Bet man kā biznesa nuubam paliek jautājums – kur var tā kārtīgi uzzināt kas man īsti jādara lai šo Jūdas grašu pelnīšanu padarītu par legālu? Es rakos iekš likumi.lv, bet tās datubāzes apjoms ir par skarbu manām pelēkajām šūniņām. (Īstenība pat nezinu kas man tur jāmeklē) Varbūt ir kāds valstisks informācijas avots (piemēram telefona numurs) kurš spētu mani apgaismot.

    Īstenībā pat nedaudz besī ārā. Valsts grib lai cilvēks savu naudiņu pelna legāli, bet nekur nevar pat dabūt informāciju vai norādījumus kā to legāli pelnīt cilvēkam, kuram ar naudas pelnīšanu internetā ir pirmā darīšana…

    foxsk8 – tu saki ka visam jābūt juridiski, bet “varbūt ne uzreiz”. Kā saprast to “varbūt ne uzreiz”? “Īsti nepieleca…

    Tātad es varu palaist savu lapu kura iekasē sms naudiņu, un tikai tad domāt par to kā to padarīt legālu, vai arī man par to ir jādomā vispirms?

    #246764
    root
    Participant

    Vajadzētu domāt vispirms, lai gan VID nav nāve- pakaļ nedzīsies no sākuma un diez vai tik ātri tevi atradīs 😀 bet prasītos kaut vai simbolisks IK vai SIA. Tas gan ir papīru darbs savukārt.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā