Jautajums par sertifikatu cenam, utt..

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Jautajums par sertifikatu cenam, utt..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151086
    Foxsk8
    Participant

    Sveiki visiem, fox nolemis iegadaties kadu ipashumu, kaut kur jau vajag pakalu piemest 😀

    Tad nu ta, esmu noskatijis dzivokli, bet atduros pie vienas lietas, ja ta varetu teikt Pagasts, jeb ciems cenu laikam grib noteikt sertifikatos, ka ari attiecigi veidot izsoli. Ciema vecene, kaut ko minejas par 80 gabaliem, itka, hvz, sievu biju aizsutijis, laikam bus jabrauc pasham.

    Tatad, nekads dizains pratveders pa shadam jomam neesmu, tad paris jautajumi.

    1. Vai tad sertifikatu privatizacija sen jau nav ka beigusies?

    2. EM lapa, lasiju, ka par ipashumu var maksat gan skaidra nauda vai ari tajos sefkikos.

    3. Ja ari cena tiek noteikta sefkikos, cik tad aptuveni tagad iet viens gabals, latos. ? Cik skatijos 5 gab ap 15 Ls, vai ta varetu but, neesmu specs, nezinu.

    Par garumzimem, nepiesieties. 🙂

    #233895
    root
    Participant

    Viens privatizācijas sertifikāts ~ 14.00 LVL. 80sert. = ~1200LVL. Cenas atkarīgas no kantora, kurā pirksi privatizācijas sertifikātus. Jā, ar sertifikātiem vēl joprojām var iegādāties īpašumus. Viss atkarīgs, kā vēlas pārdevējs.

    #233896
    Foxsk8
    Participant

    Hmz:

    https://www.lkb.lv/lv/privatpersonam/privatizacijas_sertifikati/

    Re kur te ir teiks līdz 5 gab, laikam jau tā cena, tie 15 Ls ir domāta par gabalu.

    #233897
    root
    Participant

    foxsk8 wrote:

    laikam jau tā cena, tie 15 Ls ir domāta par gabalu.

    Tieši tā.

    #233898
    Foxsk8
    Participant

    Nu taisos itkā ņemt laukos dzīvokli, pa vienistabas uz 3 cilvēkiem, taka pa šauru, bet nu domāju, ka 80 gab, pa 2 istabas woni, vēl pie tam laukos un sudainā, remontējamā stāvoklī ir nejēgā liela nauda. Hvz, jābrauc būs uz ciemu runāt. P.S. Paziņa nīcā pirms gada, vai dieviem teica, ka paņēmis 4 istabu dzīvokli pa 400 Ls, taka man liekas, vai nu ciems grib uzvārīties nejēgā, vai nu kaut kas tur nav tīrs.

    #233899
    root
    Participant

    Ogres rajonā, Tīnužos nesen pārdeva 2 stāvu māju, ķieģeleni, 4 istabas 2 tual. vannas istabas, garāža pa 2,3k un vēl kaut kāds zemes pleķis apkārt. Pats gandrīz apraudājos kad uzzināju ka par tādu naudu. So 1200 un vel tavā galā ir bik par daudz.

    #233900
    Foxsk8
    Participant

    Nu vot, kaut kur notiek ausē pišana, aizbraukšu uz ciemu, pateikšu, dodu jums 300 – 400 Ls, dod woni, ja nē, nē pašļa nafig.

    #233901
    samurajs
    Participant

    Ta neko tu nepanāksi, to cenu sertifikātos jau neizzīž no pirksta, bet rēķina pēc kv.m, kadastrālās vērtības un hvz vēl pēc kā.

    Un izsole ir izsole. Ja tas nav kaut kāds koka grausts, bet mūra māja + zeme, un ja tev nav pirmpirkuma tiesību – rēķinies ar konkurentiem spekulantu (nekustamā īpašuma firmas) veidā. Cena var sakāpt pamatīgi.

    #233902
    Foxsk8
    Participant

    Mura māja, utt… reāli jau man var ģērēt 3 ādas, pateikšu nē, neviens cits tur arī, domāju vismaz vietējie, netaisīsies tur kaut ko pirkt, ja nu vienīgi, kā tu teici, kāda firma, etc.

    Redzēs, kā tur ies, pagaidām, būda man ir, tikai platība un stāvoklis nav no tiem labākiem, kādu es gribētu.

    #233903
    shadowmen
    Participant

    kas ir 1200ls??par dzivokli vispar nekas…tiesham nezinu kada stavokli,un kada apkartene(tuvakais veikals,civilizacija,vai vispar 50km radiusa ir cilveki… 😀 ),bet nju mana gala par vienistabas dzivokli maksasi10k-15k,protams sakariga stavokli,bet bez eiropas remontiem utt..parasti dzivokli….

    bet nju iespejams,ka tavam tam dzivoklim atrashanas vieta un dzivokla stavoklis ir tik drausmigs,ka pat 1200ls ir par daudz…

    #233904
    Mad182
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Ogres rajonā, Tīnužos nesen pārdeva 2 stāvu māju, ķieģeleni, 4 istabas 2 tual. vannas istabas, garāža pa 2,3k un vēl kaut kāds zemes pleķis apkārt.


    Neticu. Par tādu naudu tur varbūt sanāktu neremontēts vienistabas dzīvoklis ne pārāk svaigā mājā.

    #233905
    samurajs
    Participant

    Mad182: nēēēēē, kužos īpašumam nav pieprasījuma, ja nu tiešā automaģistrāļu tuvumā, vai pie ūdeņiem. Visi tak mūk uz pilsētām.

    #233906
    root
    Participant

    Mad182 wrote:


    Neticu. Par tādu naudu tur varbūt sanāktu neremontēts vienistabas dzīvoklis ne pārāk svaigā mājā.

    Tā ēka bija samērā tālu no pilsētas un jebkādām automaģistrālēm, klusā vietā, dziļi laukos. Māja bija salīdzinoši labākā stāvoklī, kā tā, kur ogrē par 20k paņēmu dzīvokli. Tapēc arī kožu pirkstos.

    Stfu, kak raz devam nepieciešamais klusums un miers. 🙂

    #233907
    Loading
    Participant

    Dažus gadus atpakaļ, pa 400Ls miestā 4 istabu dzīvoklis. Šªdens, elektrība, kanalizācija… Viss ko vajag. 🙂 Vienīgi remonts mazliet prasās.

    #233908
    Foxsk8
    Participant

    Vot tieši Loading piemērs, man toč neliek mieru. 🙂 Un tā vien liekas, ka tur visur valda sava veida mahinācijas un skatīšanās pēc purna, cik kuram ko prasīt.

    #233909
    prusaks
    Participant

    Ja vieta liekās laba, tad vari pameklēt kādu īpašuma novērtētāju(googlī liela izvēle) un uzzināt neatkarīgu spriedumu. Nezinu cik tas izmaksās, bet uzzināsi +/- reālo cenu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā