Jautājums par sms

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Jautājums par sms

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146738
    archeens
    Participant

    Tātad man ir sms pakalpojums uz manas wc3 lapas ar kura palīdzību mēs iekasējam naudu par ziedojumiem, sms bana noņemšanu no servera. Vai par sms bana noņemšanu no servera mums var sanākt kādi mēsli saskaņā ar likumiem? Itkā liekas, ka outlaw jau ir kas līdzīgs, vini prasa par registraciju sms 2Ls.

    Kā jūs domājat?

    #177553
    Sid
    Participant

    Ja jūs maksājat nodokļus – nē.

    #177554
    archeens
    Participant

    nu tas viss kas no sms tiek pasūtīts, kā privātpersona man sms pakalpojuma sniedzējs atvelk 18% nodokļos. Tas skaitās?

    #177555
    Sid
    Participant

    Nez, labāk jau mēģini uzmeklēt kādu zināmu juristu. Ja nu galīgi neviens Tev te nevar palīdzēt – piezvani uz 1188, šamiem vajadzētu zināt…

    #177556
    quizzical
    Participant

    Sid wrote:

    Nez, labāk jau mēģini uzmeklēt kādu zināmu juristu. Ja nu galīgi neviens Tev te nevar palīdzēt – piezvani uz 1188, šamiem vajadzētu zināt…

    1188 parasti katrs operators atbild savaadaak 😀

    #177557
    Foxsk8
    Participant

    Kur notepad.lv banneris pazudis no tavas lapas? archeens?

    Laiks likvidēt tavu banneri, ja nelabosies.

    #177558
    archeens
    Participant

    fox es taču tev vēstuli vēl uzrakstīju vēstuli sen atpakaļ.

    Quote:

    No: archeens

    Kam: foxsk8

    Ievietoja: Piektdiena Februāris 29, 2008 11:42 pm

    Tēma: par wc3.lv reklāmu

    Sveiki, diemžēl nolēmām turpmāk neturpināt reklāmas sadarbību. Iemesls ir dēļ cita reklāmas apmaiņas piedāvājuma, jo pašlaik mums nav banneru rotācija, bet gan 100% show. Paldies par sadarbību, ceru sapratīsiet mūs.

    Lūdzu neapvainojaties

    Es papbrīnijos kāpēc vēl nav izņemts.

    Lūk tava atbilde uz manu vēstuli.

    Quote:

    No: foxsk8

    Kam: archeens

    Ievietoja: Sestdiena Marts 01, 2008 9:27 am

    Tēma: Re: par wc3.lv reklāmu

    Kā vēlaties. Sen jau vispār bija laiks ielikt random banneru scriptu, lai ērtāk varētu parādīt viņus.

    #177559
    marr
    Participant

    1188 noteikti nesniegs šādu atbildi. Viņi vispār ir diezgan dumš kantoris, izmantojams tikai, lai dabūtu kādu telefona numuru, ja mājās, piemēram, elektrība pazudusi un tāpēc neta nav… pēdējā gada laikā, kad ir bijusi doma šiem piezvanīt, viņi nekad neko nezin. (variet uzskatīt šo par anti reklāmu viņiem.)

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā