Joomla 1.6 ir klāt!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Joomla 1.6 ir klāt!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153125
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_j16_1.jpg[/imgl]Visai daudzajiem web-izstrādātājiem, kas šeit apgrozās, noteikti būs interesanti uzzināt, ka iznākusi jauna, 1.6 versija pieprasītajai web-programmai Joomla. Lielākā CMS daļa ir uzkodēta pilnīgi no nulles, un sniedz gan programmētājiem, gan mājaslapu administratoriem jaunas iespējas.

    Pie jaunievedumiem jāmin uzlabota apskates un satura pārvaldības sistēma ar konfigurējamām lietotāju grupām, un apskates līmeņiem. Ieviesta lietotāja definēta kategoriju struktūra no vienkāršākās līdz daudzlīmeņu kategorijām. Uzinstalēt papildinājumus tagad var veselām pakotnēm ar 1 klikšķi. Valodu atbalsts ir paplašināts, kas dod papildus ērtības, veidojot daudzvalodu web-lapas. Ieviesti jauni šabloni acu priecēšanai, kā arī radošāka pārvaldība caur šablonu stiliem. Pievienotas simtiem dažādu papildiespēju, optimizēta operāciju plūsma un produktivitāte.

    Iepazīšanās un lejupielāde – mājaslapā.

    #258363
    deriksx
    Participant

    Kā ar lv valodas atbalstu jātulko no jauna vai arī ir jau pieejams tulkojums lv. Un pie viena cik lv ir atdzita un populara joomla

    #258364
    garaisezis
    Participant

    kas tas par zvēru, ko viņs ziemā ēd….?

    #258365
    deriksx
    Participant

    Un ko tu ar to visu gribēji pateikt. Tas ir cms vai ari tā ir cms

    #258366
    cracks
    Participant

    visai lažains vecais kods bija. Redzēs, kas būs jaunajā.

    #258367
    daGrevis
    Participant

    Lai Joomla iet tālāk… Jebkurš progarmmētājs, kurš programmē, neizmantos šo te. Tas ir skaidrs kā 2 + 2.

    #258368
    akms47
    Participant

    Jau pamēģināju. Bet palikšu pie wordpress, parastiem lietotājiem draudzīgāks.

    #258369
    normis_161
    Participant

    Es gan esmu apmierināts ar šo CMS sistēmu, kā arī pēc ir viegli klientam iemācīties šo sistēmu administratēt.

    Bet ja jau daGrevis saka, ka šī sistēma nekam neder, tad varbūt viņš parādīt, ko labāku, ko pats ir uztaisījis?

    #258370
    Aldis
    Participant

    Es pievienojos daGrevis viedoklim! 🙂 Un normis_161 – es varu parādīt. 🙂 to ko var panakt nelietojot kaut kādas lielas gatavas CMS. 🙂

    #258371
    muzikalais
    Participant

    nu sacīšu tā kad sāku intersēties par web tad joomlu bieži lietoju jo vienkārša,bet tagad vairs nea jo intersantāk takš pašam visu darināt (kaut gan es to nedaru)

    #258372
    Patīk rakt zemi
    Participant

    Intresanti jau ir pašam visu taisīt, bet diezvai tas vienmēr ir tas effektīvākais variants. Tā teikt, priekš kam no jauna izgudrot riteni. Es dodu priekšroku wordpress, kuru starp citu var visai vienkārši un ērti pielāgot pēc sirds patikas. Bez tam wordpresam tiešām ir daudzi labi jau gatavi plugini un widgeti, kuri pamatīgi atvieglo programmētāja darbu. Un ne jau par velti daudzi uzņēmumi izvēlas wordpress platformu savām mājaslapām, viņi vienkārši domā par nākotni, to ka nebūs nekāds lielais čakars veikt izmaiņas lapā, pretēji tam kā tas būtu, ja lapu kāds programmētājs citiem nesaprotami taisītu no pilnīgas nulles.

    Joomla līdz šim man nav pārāk patikusi, drošvien kad būs brīvāks brītiņš papētīšu ko tad viņi tur ir izmainījuši, moš iepatīkas.

    #258373
    Evers
    Participant

    Joomlu maz esmu skatījies, bet labu iespaidu galīgi neatstāja. Pievienojos WordPress fanu pulciņam.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā