Joomla iesācējiem

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde CMS un Dziņi Joomla iesācējiem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149299
    samurajs
    Participant

    Krievu valodā iznākusi interesanta PDF pamācība bildēs iesācējiem, kā ar minimālām pūlēm un bez zināšanām programmēšanā izveidot, noslīpēt, un palaist Joomla-bāzētu mājas lapu. Arī lokālā servera uzstādīšana aprakstīta.

    Velkam šeit: https://www.failiem.lv/down.php?i=cclsrg&n=joomla.pdf

    #207226
    Jaunzems
    Participant

    Iegrāmatoju, vēlāk noderēs…

    Paldies 🙂

    #207227
    liepajnieks
    Participant

    samurajs wrote:

    Krievu valodā iznākusi interesanta PDF pamācība bildēs iesācējiem, kā ar minimālām pūlēm un bez zināšanām programmēšanā izveidot, noslīpēt, un palaist Joomla-bāzētu mājas lapu. Arī lokālā servera uzstādīšana aprakstīta.

    Velkam šeit: https://www.failiem.lv/down.php?i=cclsrg&n=joomla.pdf

    verot vaļā rāda, ka ir bojāts fails

    #207228
    kaqp
    Participant

    pašvaka tā “grāmata” , cerēju tur ieraudzīt ko vairāk par instalāciju, un denwer man nekad nav paticis 🙁

    #207229
    Foxsk8
    Participant

    Nost ar to mēslu.

    #207230
    liepajnieks
    Participant

    iesaki ko labāku …

    #207231
    Sid
    Participant

    liepajnieks wrote:

    iesaki ko labāku …

    Saucās “pašrakstīts” ^^

    #207232
    actimel
    Participant

    Quote:

    Saucās “pašrakstīts” ^^

    50/50 taisnība , skatoties kam tev to visu vajag, ja tu strādā priekš NASA tad gan labāk pašam veidot kodu, un vēl labāk izgudrot jaunu programmēšanas valodu. Ja nekam nopietnam, pietiks ar to ka izpētīsi jomlu, drupal, e107 uc kas kā rodas un uz kurieni iet.

    Tipiskā spirināšanās no programmētāju puses ir tādēļ ka savā kodā protams tu jūties kā zivs ūdenī, un katrs raksta pa savam.

    Quote:

    Nost ar to mēslu.


    Ar taisnām rokām viss ir čikiniekā.

    #207233
    Foxsk8
    Participant

    Jā un pēc tam atnāk klients ar savu pusbeigto iesācēju joomlu un liek citam ar viņu čakarēties. Kā arī ietekmējies no 50 Ls čalīšiem, un tev par to ne matu negribēs maksāt. Tā ir reāla situācija, ar ko sastopos ik dienas.

    Protams, sākumā novērtē, un piedāvā, saki, varu uzmet joomlu, kādu skinu, bet ja gribēsi modot, likt klāt extras, bleķosi papildus.

    Nejiet jau runa par to, ka zivs ūdenī, vienkārši visur ir jāskatās kāds klients, kādas prasības utt… Nevar piem visus klientus uz tām joomlām sēdināt.

    Piem maziem var veidot kaut vai uz tiem simply cms.

    #207234
    liepajnieks
    Participant

    es te jautāju par labāku grāmatu nevis labāka koda rakstīšanu 🙂 Ir jau taisnība par tiem super-puper-duper web template variantiem …. ja klientam nepieciešams kas tāds, kas tiks mainīts kardināli, tad paša rakstīts būs “labāks”, bet vairāk atduras iekš sliktas dokumentācijas kodam … ja tāda vispār eksistē – neticu, ka lielākā daļa no koderiem ko tādu vispār raksta 🙂

    #207235
    Foxsk8
    Participant

    Manuāli raksta lielām lietām, neesmu dzirdējis, ka tagad kāds mini webiņiem manuāli rakstītu priekš kāda cita kodera 😀 Klientam nav jāgrābstās gar kodējumu, lai to dara zinoši cilvēki, klientam labākā gadījumā izveido video help, kurā ir viss izstāstīts un efektīvi parādīts, ko mājas lapa spēj, kā pareiz pievienot info, utt.. kā strādāt ar lapas CMS 🙂

    Nu jā, klienti ir dažādi, vienā dienā saka, man neko īpašu nevajag, otrā dienā jau saka “Es te ar kolēģiem parunāju, zini šitā nederēs, mums vajag vēl šo un to” protams, cena up, bet nu ej tu iestāsti.

    Sorry varbūt esmu uzvilcies pamatīgi uz vārdu Joomla, jo nākas labot webus, kur sīkās pokes ar līkām rokām sametuši.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā