jusu domas

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU jusu domas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 44 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154037
    92.hazel
    Participant

    https://tehnoshop.lv/?c=216&id=369047

    es veletos uzinat jusu domas pa so portativo,kam taka vinjsh vairaak buutu paredzeets ka speles vilktu,un cik izturiigs?

    #269398
    Sysadmins2
    Participant

    ??? + 3 years warranty, muļķibas pēc 2 gadiem raksturīgi pasūtīs tevi tā kompānija divas majās tālāk, jo PTCA regula nosaka ka Latvijā fiziskās personas var saņemt garantijas saistības uz 2 gadiem, šitie vienas dienas veikali saradušies te pa pilnam. HP tas nav dators bet diagnoze, par to jau minēju, ieteiktu apskatīties statistiku, pilns ss.lv ar nokautiem HP un cilvēki kāpj uz tiem pašiem grābekļiem.

    #269399
    samurajs
    Participant

    Daudzi zākā HP datorus, kaut arī pēc tā skandāla ar bojātām NVIDIA videokartēm Paviljonos nekas krimināls vairs nav novērots. Bet ja vajag spēlēm un smagai grafikai, labāk izvēlēties modeli ar diskrēto videokarti.

    Par kvalitāti: vislabāk spriest pēc skaitļiem, cik nes atpakaļ garantijas laikā. Un HP brāķa nav vairāk kā citiem (Tehnoland dati). Absolūtais uzvarētājs te būs Acer eMachines līnija.

    Sysadmins2: nemuldi ko nezini! Ja 3,5,7 gadu garantijas piesola ražotājs – pareizi, pircējam tas ir kaķim zem astes. Bet ja to piesola pārdevējs – tas ir saistoši. Un daudzi arī to dara.

    #269400
    ruukjis
    Participant

    “Svensona” kungs, beidzat muldēt par lietām, no kurām neko nejēdzat:

    1. 3 gadu garantiju nedod veikals, bet gan vairumnieks vai pat ražotājs. PCTA nosaka tikai minimālo garantijas laiku, nevis maksimālo..

    2. Atkarīgs no modeļa – piemēram, vecie HP ir nenokaujami (nx6xxx un nx 7xxxx sērija), savukārt DV6xxx sērija bija briesmīgas miskastes, par šo konkrēto modeli man nav info.

    #269401
    shadowmen
    Participant

    92.hazel piemaksā pāris latus un ņem šito:

    Tavs_dators

    Par sysadmin viss skaidrs:ja nav apple,nav dators..HP ir vieni no kvalitatīvākajiem datoriem,dizains arī šiem labs,darbojas labi…Cik apkārt cilvēkiem ir HP neviens nesūdzas,zinu cilvēkus kam HP kompji ir jau 4 un 5 gadu,jaunu viņi negrib pirkt,jo pilnīgi nekas nav nočakarējies tagadējiem.

    Tieši tas pats ar acer,var jau nopelt cik gribi,bet man jau trešais acer kompis pēc kārtas un sysadminveidīgie nepārliecinās mani par ko citu(mainu nevis tāpēc,ka saplīst vai problēmas,bet tāpēc,ka patīk turēt līdzi straujajai datoru attīstībai…)

    Arī apkārt cilvēkiem netrūkst acerīši,kas kalpo labi(tāpat kā HP)…

    #269402
    Foxsk8
    Participant

    A kas vainas šim? 🙂

    https://www.dateks.lv/cenas/3/54300_asus_k53sj_sx093_brown_15_6_2_1ghz_4gb_500gb_no_os.php

    Ar asusiem nekad nav bijušas nekādas problēmas. Arī pēc parametriem ir labāks, kaut vai tas pats Nvidia video čipsis.

    Intel video čipi priekš spēlēm ir diezgan švaki

    #269403
    Sysadmins2
    Participant

    “Svensona” kungs, beidzat muldēt par lietām, no kurām neko nejēdzat:

    1. 3 gadu garantiju nedod veikals, bet gan vairumnieks vai pat ražotājs. PCTA nosaka tikai minimālo garantijas laiku, nevis maksimālo..

    =======

    Ruukjis ir pasaules naba, kur gudrību smelties, kā tad ! Ruukjis jēdz tikai vidējo pirstu parādīt un tas ir viss un tas apliecina tavu izglītību un zināšanu 😀

    Diemžēl veikalam-pārdevējam ir jādod garantija, ja pardevējs nav noreiķinājies ar noliktavu tad preces garantiju viņš nesaņems, parasti tā notiek Latvijā. Parasti veikali uzraksta garantijas talonu jo ir saņēmējs, tālāk preci nopērk gala lietotājs kurš arī saņem to no starpnieka. Līdz ar to visa atbildība paliek veikalam, ja veikals aizvērsies vai bankrotēs, tad preci nebūs kur nodot. Un vēl ieteiktu paskatīties HP datoram apaksā ST garantija 1 gads, ar šo HP birojs jums acīs bakstīs “Vai šo neredzējat?” Tu gan esi neatjautīgs, kā vienmēr !

    2. Atkarīgs no modeļa – piemēram, vecie HP ir nenokaujami (nx6xxx un nx 7xxxx sērija)

    ====

    😀 Nenokaujami kas to būtu teicis, ruukji pēdējā laikā tu runā vienas aplamības un var redzēt tev nav nekādas pieredzes, pirmkārt tas ir HP un Compaq kopražojums apvienojoties, arī stendi tos vākuši no vecajās Compaq rūpnīcās, otkārt problēmas tomēr tās pašas https://www.techsupportforum.com/forums/f108/hp-compaq-nx6110-blank-screen-206038.html

    #269404
    ruukjis
    Participant

    1.Nu tādā gadījumā izskaidro, kāpēc tieši šim laptopam visi interneta veikali dod garantiju 3 gadi, tai skaitā tik nopietnas kompānijas kā MarkIT. Neba uz savu galvu visi iveikali ir izdomājuši tieši šim HP modelim iedot 3 gadu garantiju.

    2. Kaut kādas problēmas, rokoties pa visiem pasaules forumiem, var atrast pilnīgi visiem brandiem, visiem modeļiem.

    3. Tad iesaki, kas ir tie superīgie datori. Savdāk tāda plika dir**na no tavas puses vien ir.

    4. Vari mani saukt kā gribi, es vismaz necenšos izlikties par to, kas neesmu.

    #269405
    Sysadmins2
    Participant

    Par sysadmin viss skaidrs:ja nav apple,nav dators..HP ir vieni no kvalitatīvākajiem datoriem,dizains arī šiem labs,darbojas labi…Cik apkārt cilvēkiem ir HP neviens nesūdzas,zinu cilvēkus kam HP kompji ir jau 4 un 5 gadu,jaunu viņi negrib pirkt,jo pilnīgi nekas nav nočakarējies tagadējiem.

    ====

    Es izmantoju stabilas sistēmas, es nefanoju par Apple, dotajā brīdī lietoju Win7 sistēmu un ar nesūdzos, jo pārzinu to no A-Z, tāpat arī MAC OSX.

    ……………

    HP ir vieni no kvalitatīvākajiem datoriem.. dizains arī šiem labs,darbojas labi…

    ====

    Par dizainu nestrīdēšos ir labs, tas ir vienīgais uz ko uzķer klientu.

    Mjā daudziem nav pat izpratnes ko nozīmē jēdziens kvalitatīvs ?

    Domājiet ka smuks tad tas ir kvalitatīvs ? Diemžēl tā nav!

    Tas ir tas pats kā nopirkt ar sapotētiem auģliem kūku, kūkas ārpuse palikusi smuka, bet iekšā augļi nopuvuši un tā tev ir kvalitāte?

    Vispār ieteiktu vairāk pamacīties, ko nozīmē īsti vārds kvalitāte !

    Vai Ferrari tev ir kvalitatīvs?

    Vai Rolex ir kvalitatīvs ?

    Un cik viņi maksā ? Lūk tev kvalitāte!

    #269406
    Sysadmins2
    Participant

    1.Nu tādā gadījumā izskaidro, kāpēc tieši šim laptopam visi interneta veikali dod garantiju 3 gadi, tai skaitā tik nopietnas kompānijas kā MarkIT. Neba uz savu galvu visi iveikali ir izdomājuši tieši šim HP modelim iedot 3 gadu garantiju.

    ====

    Tas viss ir mārketinga triks, var jau gadīties ka tas veikals izdzīvo tos 3.gadus ,šajos ekonomikas laikos tas ir maz ticams, parasti atver SIA 2 gadi pastrādā uztaisa maksātnespēju un tā vietā atver jaunu..tā tās lietas notiekas, bet ja izdzīvo, nu tad garantija būs jādod, bet kaut kā lēticīgos klientus var apmanīt, tāda prakse bieži notiek (paši esam saskārušies un pieacinājuši savus juristus), tapēc acīs dažreiz iebaksta un uzķer uz muļķi.

    2. Kaut kādas problēmas, rokoties pa visiem pasaules forumiem, var atrast pilnīgi visiem brandiem, visiem modeļiem.

    ====

    Var protams atrast, bet tu izteici, pastrīpošu Tie bija nenokaujami

    3. Tad iesaki, kas ir tie superīgie datori. Savdāk tāda plika dir**na no tavas puses vien ir.

    ====

    Skatoties ko uz tā grib darīt un kas to lietos. Un vēl nekas no gaisa nekrīt!

    4. Vari mani saukt kā gribi, es vismaz necenšos izlikties par to, kas neesmu.

    ====

    To jau var redzēt, ka centies bet nesanāk 😀

    #269407
    Wuu
    Participant

    https://www.dateks.lv/jaunumi/13/05/2011/toshiba_l750.html

    Protams par Crysis 2 pavilkšanu ir stipri pārspīlēts, bet ja spēlēsi ar jostiku, būs lietojams.

    #269408
    Sysadmins2
    Participant

    Asus kādreiz ražoja tiešām kvalitatīvas pamatplates priekš ATX korpusiem, tagad jau vairs, ne. ASUSiem portatīvajiem datoriem ir sliktas lētas plastmasas, tās ātri nobružājas un zaudē krāsu, kā arī bieži ieplīst pat uzmanīgi tās lietojot, protams atšķirībā no modeļa un izpildījuma. Nu ja ar samierinās ar to , tad tas būs nedaudz labāks par HP.

    #269409
    ruukjis
    Participant

    Oi, runāt riņķī apkārt tu proti vienkārši lieliski, bet atbildēt uz konkrētiem jautājumiem tā arī nespēj. Sāksim no gala.

    1. Kāpēc “mārketinga triku”, jeb 3 gadu garantiju konkrētam modelim piedāvā vairāki veikali? Un es esmu diegan pārliecināts, ka tāds MarkIT 3 gadus izvilks, ka nograb, tas te nav pašmāju-2dienu-kantoris.

    2. Ar “nenokaujami” es domāju, ka viņi mierīgi izvilka portatīvajam datoram pieklājīgu dzīvi – 5-6 gadus.

    3. Un atkal tu sāc locīties, bet nolikt pat esi pamanījies Asus, par kuru stāvus čurā tādi experti kā Xbitlabs, esmu diezgan drošs, ka tiem džekiem ar dzelžiem ir daudz lielāka pieredze nekā tev un tavai “kompānijai” (lai kas tā arī nebūtu)

    4. Ar to es domāju, ka tu neesi Ted Swanson, par kuru tik izmisīgi uzdodies… varēji tak izvēlēties kādu pieticīgāku darbinieku, par kuru nav pilns nets ar…

    #269410
    shadowmen
    Participant

    Tu neesi normāls…Tev viss ir kvalitatīvs,ja viņš ir augšgalā?tak zinu tevi ”miljonu puisīt”..Neesi rolex pat tuvumā redzējis,tāpat kā ferrari labākajā gadījumā bildītēs esi apskatījies..Nu biji ASV,domā,ka te neviens nav ārpus lv bijis?Padzīvoji gan jau kādā mazā istabiņā ar vēl 30 latviešiem,ko tu sajēdz no naudas un krutuma?

    Vooo tu izmanto stabilas sistēmas,un ko tu vēlējies pateikt ar šo?Nu es arī izmantoju w7 un vēl miljoniem cilvēku…Runa gāja par pašiem datoriem,uz kāda datora tad tev uzlikts w7?Kāds tad ir tas datora modelis,ko atdzīst ”miljonu puisītis”?

    Stabilitāte+plus dizains labs,ja tu esi tik neaptēsts,ka nesajēdz,ko saku,tad tas atkal liecina par tevi…Nevis tas,ka dators ir smuks pierāda,ka tas ir labs,bet ja tas ir labs un vēl dizains ir pārdomāts tad tas ir vēl jo labāk…(gan jau neuzķēri,nekas USA gan parasti visu filtrēji,tur jau cilvēki vairāk par 4 vārdiem teikumā neprot salikt, ne?Tavi miljonāri draudziņi ibio… )

    Un kvalitāte nenozīmē pirkt pašu dārgāko,nevienmēr visdārgākais ir viskvalitatīvākais,bet diemžēl tieši to apple zombiji nav iemācījušies saprast,un to smaržo/od pēc viena no tādiem,kas nopircis vienu mac book(lētāko variantu),apskatījis pāris mēnešus ASV un tagad jūties kā …….(šie punkti nozīmē,ka vari ievietot vārdu pēc savas patikas/nepatikas un vienalga labāks nekļūsi,tas tā ja nu nesaprati)…Nesatraucies pāries,iedos tev kāds reālajā dzīvē tajā kaitinošajā sejiņā un tad kādu laiku no tādiem kā tevis būs miers…Agri vai vēlu tas notiks…

    #269411
    shadowmen
    Participant

    Rūķi esi pamanījis,ka katrā tēmā kur ”miljonu puisītis” ielien sākas problēmas,reti kurš spēj samierināties ar viņa miljonu uzskatiem,viņa meliem(firmas,tūkstoši radiem,paris štukas notepad,gan jau drīz mauks vaļā par saviem 5 rolex un 4 ferrari 😀 )

    Notepad vajadzētu uztaisīt iespēju,ka 10 cilvēki nobalso par banošanu un lietotājs tiek izbanots,savādāk viens šitāds smirdina visu gaisu…

    Sysadminam-tak ej uz datuvi,tur visi tev piekritīs,tur tikai gudrie savākušies,nav ko ar neaptēstajiem strīdēties 😀 dzēsies ārā,ej uzturi savu firmu,brauc atpakaļ un dzīvojies pa datuvi..Lūdzu,lūdzu dieviņnotriec uz pāris mēnešiem/gadiem sysadminu 😀

    #269412
    Sysadmins2
    Participant

    1. Kāpēc “mārketinga triku”, jeb 3 gadu garantiju konkrētam modelim piedāvā vairāki veikali? Un es esmu diegan pārliecināts, ka tāds MarkIT 3 gadus izvilks, ka nograb, tas te nav pašmāju-2dienu-kantoris.

    ====

    Kāds sakars topicam te ar tavu MarkIT vai esi pievērsis uzmanību, vispār par tādu dzirdējis neesmu ? Nav jēgas ar tevi diskutēt, bija mums Latvijā Lietuvieši visi veikali jau sen prom daži pat paspēja likvidēties un nekas nav mūžīgs. Ne es, ne tu nezini kas būs pēc 3 gadiem, parliecinātais !:D

    2. Ar “nenokaujami” es domāju, ka viņi mierīgi izvilka portatīvajam datoram pieklājīgu dzīvi – 5-6 gadus.

    ====

    Nu nu, karalis šahā ar tev varbūt nenokaujams, bet uzliekot tam matu, spēle beidzās.:D Lasīji manu iekopēto linku? Ja lasīji tad tas bija tiko nesen nopirkts dators un tādu gadījumu ir pa pilnam, tu laikam maz to lietoji vai paveicās, tapēc izturēja 5-6 gadus. Un vēl bija mums klients kurš nopirka jaunu datoru 5 gadus atpakaļ un tagad ieslēdzot izbrīnījās ka tas strādā. Laikam esi vien to tiem. 😀

    3. Un atkal tu sāc locīties, bet nolikt pat esi pamanījies Asus, par kuru stāvus čurā tādi experti kā Xbitlabs, esmu diezgan drošs, ka tiem džekiem ar dzelžiem ir daudz lielāka pieredze nekā tev un tavai “kompānijai” (lai kas tā arī nebūtu)

    ====

    Xbitlabs tādus nezinu, gribētos zināt no kā viņiem peļņa nāk, ka tik ne no produktu reklāmēšas? Tādiem tikai vairāk ticēt :D, protams jaunu paņemot rokā viss spīd un laistās, bet kad paskaties kādi reāli izskatās nolietoti pēc 2 gadiem, vienkārši liekas ka dators bija cietis kādā no 3 pasaules kariem, tādu pat nevienam nav iespēja vēlāk pārdot.

    4. Ar to es domāju, ka tu neesi Ted Swanson, par kuru tik izmisīgi uzdodies… varēji tak izvēlēties kādu pieticīgāku darbinieku, par kuru nav pilns nets ar…

    ====

    Racējs ar tu esi slikts vai zini cik mums meitas uzņēmumu ? 😀

    #269413
    zivs
    Participant

    Vot, es lasu un lasu, atkal pārlasu un vēlreiz pārlasu, bet tā arī nevaru salasīt, kur Sysadmin2 atbildētu kaut ko par tēmu, sauktu konkrētus modeļus un dotu konkrētas saites … Atskaitot tukšu salmu kulšanu kā “oi, šitas baigais kaks, es zinu miljons labākus” es nevaru kaut kā ieraudzīt o_O

    #269414
    Sysadmins2
    Participant

    shadowmen, nevajag te pasaciņas rakstīt kurā vietā es tev teicu ka esmu miljonārs, beidziet ūdeni liet. Nav man ne Ferrari, ne Rolex, tas bija piemērs tev lai tu vispār izprastu kas ir īsta kvalitāte, nevis lielīt HP kurš tev pēc 2 gadu lietošanas ir atteicies strādāt, dēl GPU čipa.

    Ja kas nepatīk nekomentē ar mani un tas ir viss, par to gan vajaadzētu administrācijai paziņot, ka tu pats uzprasies un nevienu komentāru nebiji atstājis par konkrēto tēmu. Pats jau arī uzprasies visu šo laiku, patin atpakaļ vēsturi un paskaties ar ko tas sākas? Man ir likumīgās tiesības izmantot šo portālu, ja mani nobanos, iesūdzēšu notepad.lv tiesā man ir visas likumīgās tiesības un man nav problēmu pieaicināt juristu.

    #269415
    Sysadmins2
    Participant

    Pirmais komentārs bija konkrēts, pēc tā kā vienmēr sākas auguma braukāšana.

    #269416
    zivs
    Participant

    “??? + 3 years warranty, muļķibas pēc 2 gadiem raksturīgi pasūtīs tevi tā kompānija divas majās tālāk, jo PTCA regula nosaka ka Latvijā fiziskās personas var saņemt garantijas saistības uz 2 gadiem, šitie vienas dienas veikali saradušies te pa pilnam. HP tas nav dators bet diagnoze, par to jau minēju, ieteiktu apskatīties statistiku, pilns ss.lv ar nokautiem HP un cilvēki kāpj uz tiem pašiem grābekļiem.”

    Pasvītro, kur tur ir kāds konkrēts un tiešs ieteikums, kur griezties, ko pētīt, ko darīt?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 44 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā