jusu domas

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU jusu domas

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 44 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #269417
    Jetijs
    Participant

    Neko viņš nejēdz ne par ko. Š eit stāsta par kaut kādiem mistiskiem datu centriem, kuros stāvēšot serveri ar, uzmanību, “Intel Unveils Xeon E7” 🙂 Kopīpeists no kaut kāda raksta, un baigais specs gatavs.

    Vispār visos forumos uzrodas šitādi, kas cer kaut kādu naudu izkāst. Citur ir Forex “speci”, šeit IT monstrs.

    Laikam vislabāk būtu ignorēt.

    #269418
    shadowmen
    Participant

    Sysadmin tu uzvedies kā miljonārs(štuka šur štuka tur) tāpēc būsi ”miljonu puisītis”. 😀

    Un atkal tu soli iesūdzēt tiesā notepad…noalgošot juristu…tici man,ja admini gribētu būtu jau tevi nobanojuši,iemeslu atrast nebūtu grūti(varu saderēt,ka noteikumus neesi lasījis)…

    Tu maz saproti cik bērnišķigi skan,”ja mani nobanos iesūdzēšu tiesā?”Kā tu domā kādas būtu tavas izredzes uzvarēt?Un nestāsti tagad,kā pie jeņķiem notiek,jo arī tur tu neko neiztiesātu…

    Tu nebeidz pārsteigt 😀

    #269419
    ruukjis
    Participant

    Atbildēt uz konkrētu jautājumu nevari, ieteikt neko nevari, tagad pēkšņi esi tikai meitas uzņēmuma īpašnieks, nevis kompānijas īpašnieks. Tava pieredze ar tāda apšaubāma, jo vienmēr, lai arī kāda nebūtu tēma, tu lokies kā glumjšs zutis un vienmēr esi viens pats pret visu forumu.

    Izraktu arī to, ka tu Ameriku esi redzējis tikai kartē, nemaz nerunājot par kaut kādu kompānijas īpašnieku, phe, tu esi nožēlojams 😀

    #269420
    nitro
    Participant

    Wow..kad nav ko teikt aiziet galejiibaas. Labi pienjemsim ka Tev taisniiba tad kaapeec neiesaki tos kas ir kvalitatiivi? HP tev nepatiik, Asus arii..tad kas tev patiik? Acer? Visaam kompaanijaam sanaak braakji shad tad bet ja taas tikai razhotu braakjus tad jau sen bankroteetu.

    #269421
    Evers
    Participant

    Dodiet atpakaļ betonu, es labāk lasu drausmīgas rupjības, zem kurām slēpjas arī kaut kāda sajēga, nevis šito marazmu. 😀

    “Man ir likumīgās tiesības izmantot šo portālu, ja mani nobanos, iesūdzēšu notepad.lv tiesā man ir visas likumīgās tiesības un man nav problēmu pieaicināt juristu.”

    Izlasot šo, neko vairāk nespēju pateikt, kā dzīvniecisku zviedzienu 😀 Neko tu te neiztiesāsi, portāls ir privāts, par to, kam ir vai nav tiesības, lemj tikai portāla administrācija.

    #269422
    Sysadmins2
    Participant

    Labāk ieteiktu likumus palasīt !

    Latvijas pamatlikums – Satversme – un vairāki Latvijai saistoši starptautiskie tiesību akti nosaka tiesības uz cilvēka goda un cieņas aizsardzību.”

    Latvijā un jebkurā citā demokrātiskā valstī ikvienam cilvēkam ir tiesības uz vārda brīvību. Ikviens no cilvēkiem ir personība ar savu viedokli un savām domām.

    Viens no principiem, ko nosaka likums ir personas goda un cieņas aizsardzība. Neviens nedrīkst apsūdzēt, nomelnot citu, tāpēc, ka dzirdējis, ka par nodarījumu, bez nekāda pierādījuma (baumas).

    Tāpat ikviena persona, kas apmeklē interneta vietni, kurā ir satura komentēšanas iespēja vai diskusiju telpa (forums), var brīvi paust savu viedokli. Cenzūra interneta vietnēs ir aizliegta. Š ādas tiesības ir nostiprinātas Satversmes 100.pantā, kas nosaka, ka „ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus.

    #269423
    Sysadmins2
    Participant

    bet tā arī nevaru salasīt, kur Sysadmin2 atbildētu kaut ko par tēmu, sauktu konkrētus modeļus un dotu konkrētas saites

    ====

    92.hazel rakstīja:

    es veletos uzinat jusu domas pa so portativo,kam taka vinjsh vairaak buutu paredzeets ka speles vilktu,un cik izturiigs?

    zivs, vot tu lasi un pārlasi, kur tu redzēji ka persona prasa kaut ko par citiem datora modeļiem ? Ja švaki ar redzi ir jānesā brilles.

    #269424
    ruukjis
    Participant

    Š is nav kaut kāds ob1 klons? Tam bij’ slimīga tendence apelēt pie cenzūras likuma. Es gan neceru, ka šim tipam pietiktu prāta saprast, ka tiesā par banošanu no saita viņš neko nepanāktu, tik cik dabūtu pats segt tiesas izdevumus, bet nu…no otras puses nav jau īsti par ko viņu banot – uzvesites prot, tik cik kaitina tautu ar savu nelokāmo stulbumu – perfekts trollis.

    #269425
    drunk_lizard
    Participant

    o, sen sisenis nebija maniits:>

    nav tas ob1, kaut it kaa naakusji no vienas smilsjukastes :> ob1 ir sakariigaaks par sjo aakstu-mazohistu…

    #269426
    Sysadmins2
    Participant

    Palasiju šo: https://notepad.lv/viewtopic.php?t=4529

    Ko lai saka ob1 atšķiribā no jums, cilvēks zin savu lietu. Un atliek viņam piekrist. Š ādam lādzīgām personām man būs arī labs darba piedāvājums par labu algojumu. Bet jūs varat grauzt nagus tālāk, tāpat jēgas no Jums maz, laikam tikai talants citus ar mēsliem apmetāt. Vienīgi ob1 kļūda bija tāda ka nevajadzēja rādīt citiem kadā veidā šo sistēmu paātrināja, galvenais bija parādīt rezultātu, kā bija pirms un kā bija pēc tam.

    #269427
    drunk_lizard
    Participant

    ej tu ar saviem piedaavaajumiem no kurienes naacis….

    #269428
    Creep
    Participant

    No sākuma varbūt tas likās smieklīgi, bet nu jau tas sāk liecināt par diezgan smagu diagnozi. Lai nolādēts tas, kas tevi par šādu deģenerātu pataisīja (tas kāds visticamāk gan esi tu pats).

    Starpcitu, rūkij: Nav sanākusi tāda situācija, bet vai darbā arī tiek paturēts cilvēks, ko rūgti nīst viss darba spēks, ieskaitot augšgalu?

    Es teiktu, ka ja jādarbojas kopā vairākiem cilvēkiem, tad, ja visi ar kādu indivīdu nevar sadzīvot, tad no tā indivīda būtu jātiek vaļā…

    #269429
    ruukjis
    Participant

    Patreizējā kompānijā, kurā strādāju – nē. Mums valda ziemeļvalstu politika, ja nespēj iejusties kolektīvā, tad vari būt kaut ģēnijs, tevi tāpat atlaidīs, jo īpaši tas attiecas uz priekšniecību.

    Lai gan, tas patiesībā ir ļoti atkarīgs no uzņēmuma darbības virziena – ir manīta tieši pretēja uzņēmumu politika – tur cilvēki atklātā tekstā viens otru lamā par stulbeņiem, bet neviens tevi neatlaidīs, kamēr vien būsi konkurēt spējīgs speciālists darba tirgū.

    D

    #269430
    rodgerz
    Participant

    Man aizvien vairāk tīk šis forums 😀 Tā tik turēt 😉

    #269431
    shadowmen
    Participant

    Kurš idiots gribētu strādāt pie šitāda bosa?Vienalga kādu algu piedāvāsi, pie tevis neviens nestrādās….. 😀

    #269432
    shady
    Participant

    Kopš portāla jaunās versijas ir iespēja ignorēt kādu lietotāju. Fīču meklēt profila uzstādījumos.

    #269433
    shadowmen
    Participant

    Zināms,bet ja visi ignorēs šitādu ”cilvēciņu”,tad viņš jaunajiem lietotājiem,garā vājākajiem vai trauslākajiem pūtīs savu indi acīs 😀

    Īstenībā tā fīča ar iespēju neredzēt cita lietotāja komentārus nav jautra,jo ne tu zini,ko viņš ”pļūtī” par tevi,un tas atvieglo viņa dzīvi,jo par vienu oponentu mazāk…bēgšana nav iznākums 😀 Un lietojot tādu fīču nevari sekot līdzi diskusijai,jo nu neiet teksts kopā,izņem no šitās sysadmin komentārus,pēc kā izskatīsies diskusija?

    Ja būtu fīča,ka 10(vai 20,vai 30) reģistrēti lietotāji(pieņemsim kā minimums gadu veci) var kolektīvi balsot par izslēgšanu no komūnas(nu ir taču notepad komūna 🙂 ),un pozitīva balsojuma gadījumā lietotājs tiek izslēgts no notepad,vot tad būtu vau,kaut kas neredzēts 🙂 Tad mēs gluži kā musu deputāti ārdītos 😀 Bet tādai fīčai jābūt ļoti pārdomātai politikai,lai izslēgšana nebūtu pārāk viegla(piemēram,20 lietotājiem ar pieredzi,visiem jānobalso par izslēgšanu,ja viens ir pret,tad pasākums izjūk.Pasākumu var rīkot tikai reizi 2 mēnešos utt…) Padomājiet par manu ideju(nav jau tik sūdīga…)

    #269434
    Sysadmins2
    Participant

    Vai tu vēlies sagādāt notepad.lv administrācijai problēmas ? Ja nepatīk nekomentē ar mani un nebūs problēmu, pats jau uzprasies, ja nepatīk manas diskusijas ignorē mani. Bez tam, lasīju kā jūs lietotāju ob1 apstrādājāt un beigās to izslēdzāt, ar mani nebūs tik viegli, mani juristi gaida darbus un nedomāju ka notepad administrācijai būs laika ar ko tādu nodarboties. Pasakiet ko tad īsti esmu pārkapis, kurus no noteikumiem? Diez kapēc drink_lizard neizslēdz, jo viņš vienas rupjības un necezētus vārdus visās manās diskusijās izmanto, man ir nobildēti vairāki šo diskusiju ekrāni? Ja tev shady deva iespēja ignorēt tad ieslēdz šo funkciju labāk un pēc iespējas ātrāk, ja personas nevēlēsies lasīt manas diskusijas tad darīs to pašu. Paldies notepad.lv administrācijai par šo piedāvāto funkciju shadowmen man jau sarakstā.

    #269435
    shadowmen
    Participant

    Es jau esot tev sarakstā,tad jau vairs neatbildēsi man?Jo labāk nebūs jāstrīdas,pietiks ar vienu pagarāku komentāru un tautas acīs tu būsi aizvēris muti 😀 (citu acīs neatbildēšana uz jautājumiem,apgalvojumiem izskatās slikti,tāda gļēvuma pazīme…bet tu tik liec mani sarakstā,būšu laimīgs)

    No kā gan administrācijai jābaidas?Manā variantā adbildība ir 20 reģistrētiem lietotājiem,atbildību gribot no neviena nepiedzīsi,un jebkurā gadījumā arī tagad ja admini gribētu tev uzliktu banu nebaidoties…notepad nav tas portāls,kas baidīsies no taviem juristiem(nu vismaz neticās)…

    starp citu tavos komentāros izskan bailes,savādāk tu man te neminētu katrā komentā par saviem juristiem…ja manu ideju pieņemtu,ticu,ka tu būtu pirmais,no kura visi gribētu tikt vaļā…

    Drunk lizard komentē rupji,reizēm vecuma atšķirības un citas lietas liek pastrīdēties,bet tici man naidu pret tevi nevar salīdzināt ar nedaudz slimīgām diskusijām ar ķirzaku… 😀

    Sysadmin tev visi jāsaliek savā sarakstā,jo domubiedrus neesi šeit atradis(vismaz neesmu manījis vēl kādu tik ”īpašu”)..Gan jau neesi pamanījis,ka jebkurā diskusijā esi tu un visi pret tevi…tēmas autori ,man liekas, sāk nožēlot,ka tu komentē viņu tēmas 😀

    Sac_dziedat_sito

    #269436
    Sysadmins2
    Participant

    Ja ir vajadzība var ieslēgt un apskatīties ko tu tur esi nokomentējis :D, bet savos 23. gados uzvedies kā mazs bērns. Arī potālā datuve.lv tu to pašu dari, sprēgāt un lekties tev laikam hobijs. Kā arī pats savas Valsts likumus un Satversmi slikti pārzini, iepostēju vēlreiz:

    “Tāpat ikviena persona, kas apmeklē interneta vietni, kurā ir satura komentēšanas iespēja vai diskusiju telpa (forums), var brīvi paust savu viedokli. Cenzūra interneta vietnēs ir aizliegta. Š ādas tiesības ir nostiprinātas Satversmes 100.pantā, kas nosaka, ka „ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus.” Satversme diemžēl vēl nav atcelta ! Neuztraucies par maniem domubiedriem, ir man jau daži, un esmu te tikai tad kad esmu Latvijā.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 44 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā