jusu domas

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU jusu domas

Tiek skatīts 4 ierakstu – 41 līdz 44 (no 44 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #269437
    shadowmen
    Participant

    1.Nav man 23 gadu…

    2.Datuvē neesmu reģistrējies…Lasu rakstus,bet reģistrējies neesmu…

    3.Tak teici,ka ieliksi mani sarakstā…vienos melos tu čali dzīvo…

    4.Cenzūra internetā ir aizliegta-a kurš runā par cenzūru,runa iet par slimu zirgu apšaušanu…tak ko tu tā par to cenzūru satraucies?tavi juristi taču jau ir gatavībā,iztiesāsi visus(notepad bankrotēs un atdzims ar vārdu s-notepad 😀 )..katrā tavā komentārā runa par cenzūru,tu tiešām tik ļoti baidies,ka tevi nobanos?nespēj dzīvot bez savu debīlisko uzskatu paušanas?tak atrodi sievieti,nopērc kaķi vai aizej pastrādā…izej cilvēkos(vari stāstīt,ka tavi 200 darbinieki tevi dievina) iemācies sazināties ar cilvēkiem,es saprotu,ka reizēm ir tev sajūta,ka esi no citas planētas,bet nekas pāries(vai arī kādam zajebeļi paraus un izsitīs no tevis tos sūdus,kas tev galvā 😀 )….

    Un atkārtoju-ieliec taču mani sarakstā!!!esi vecis!!!savādāk kā lielas firmas īpašniekam tev pārāk daudz laika komentēt un man kā parastajam cilvēkam ir grūti priekš tevis ”īpašais cilvēciņ” atrast laiku 😀

    #269438
    Sysadmins2
    Participant

    1.Nav man 23 gadu…

    ====

    Nu labi, cik tad tur palicis pavisam nedaudz 🙂

    2.Datuvē neesmu reģistrējies…Lasu rakstus,bet reģistrējies neesmu…

    ====

    Laikam kļūdījos, bet tavs vārda brālis tik pat līdzīgi uzvedās.

    3.Tak teici,ka ieliksi mani sarakstā…vienos melos tu čali dzīvo…

    ====

    Es nemeloju es ieliku profilā tavu niku, pameiģini pats. Ir diskusijās iespējas ar kuru var arī apskatīt un pat atbildēt iespējams, pameiģini pats.

    [img]https://i51.tinypic.com/30krk3a.jpg[/img]

    4.Cenzūra internetā ir aizliegta-a…

    ====

    Likumu nezināšana neatbrīvo no atbildības ! Un vispār kapēc tu neuztaisi jaunu topicu, visi šie tavi aizspriedumi ir ārpus topika.

    #269439
    shady
    Participant

    Labs ir, izsaku abiem aizrādījumu par beztēmas dzīšanu. Tēmas autoram šitais murgs nav jālasa, kā arī citiem lietotājiem, kuri ienāca attiecīgajā tēmā, lai uzklausītu padomus par portatīvā datora iegādi.

    Ja vēlaties strīdēties, tad esat laipni aicināti to darīt caur iekšējo portāla vēstuļu sistēmu.

    Un jūs mani ziniet – es nejokoju:)

    P.S. – man arī ir juristi (nopietni), tā kā ja kāds vēlas mani iesūdzēt par šo aizrādījumu, tad tik uz priekšu.

    #269440
    shadowmen
    Participant

    Paldies par aizrādījumu 🙂

    Gaidu sysadmin juristu cīņu ar shady juristiem 😀

    Es ceru,ka shady saproti,ka pēc sysadmin juristiem no notepad var pāri nekas nepalikt(fox bus bēdīgs,ka šitāds darbs jaunajā v3 ielikts,a sysadmin juristi nolīdzinās visu līdz zemei 😀 )…

    Oki šitā tēma bija jābeidz jau sen,paldies,ka ļāvi izrunāties ar sysadmin 😀

Tiek skatīts 4 ierakstu – 41 līdz 44 (no 44 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā