K

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145502
    usins
    Participant

    Kâ jûs domâjat ar kâdu CPU darbinât savu datoru (saprotu, ka mâtesplate visam pamatâ)?

    Un kâ jûs domâja kâda varçtu bût datora komplektâcija uz 280-300 Ls , ja pçrk tikai Mainboard, CPU, RAM, Video.

    Lûdzu atsaucieties!

    #164869
    Foxsk8
    Participant

    Tur jau normâlu kasti var salikt. Vçlâk iemetîðu sarakstu, ko es òemtu par ðâdu naudu. Neskatoties uz vajadzîbâm, tîri uz âtrumu un veiktspçju.

    #163856
    Foxsk8
    Participant

    Tur jau normâlu kasti var salikt. Vçlâk iemetîðu sarakstu, ko es òemtu par ðâdu naudu. Neskatoties uz vajadzîbâm, tîri uz âtrumu un veiktspçju.

    #164871
    danka
    Participant

    galvenais ko es iesaku ir òemt AMD athol 64bit procesoru, jo tas bûsâtrâks, un galîgi nekarsîs

    #163857
    danka
    Participant

    galvenais ko es iesaku ir òemt AMD athol 64bit procesoru, jo tas bûsâtrâks, un galîgi nekarsîs

    #164873
    usins
    Participant

    Nu es jau skaidri zinu ka bûs AMD dual core procesors pa aptuveni 100 Ls.

    #163858
    usins
    Participant

    Nu es jau skaidri zinu ka bûs AMD dual core procesors pa aptuveni 100 Ls.

    #164875
    Loading
    Participant

    Paðlaik duâlîgie ir labâki Intelam, manas domas.

    Es ieteiktu, tagad iegâdâties mâtes plati, kuras socket atbalsta duâlîgos, bet proci pirkt solo. Kad nokritîs cenas duâlîgajiem vai èetrîðiem, tad jâpçrk tik procis un sistçma rox! Tâ tad, ieguldam mobo, RAM un video!

    #163859
    Loading
    Participant

    Paðlaik duâlîgie ir labâki Intelam, manas domas.

    Es ieteiktu, tagad iegâdâties mâtes plati, kuras socket atbalsta duâlîgos, bet proci pirkt solo. Kad nokritîs cenas duâlîgajiem vai èetrîðiem, tad jâpçrk tik procis un sistçma rox! Tâ tad, ieguldam mobo, RAM un video!

    #164877
    usins
    Participant

    NU es saku tâ AMD ir jau nokrituðâs cenas dualajiem. un man nevajag datoru super-puper jaudîgu, lai zipinâtu neþçlîgâs spçles, vienkârði vajag mainît datoru uz kko jaunu un spçcîgu. Un cik zinu dators stellçts no AMD un ATI bûtu lçts un pietiekoði jaudîgs manâm prasîbâm. Vienkârði gribu dzirdçt viedokïus. Paldies, ka vismaz kâds kaut ko pasaka, tas man noder.

    #163860
    usins
    Participant

    NU es saku tâ AMD ir jau nokrituðâs cenas dualajiem. un man nevajag datoru super-puper jaudîgu, lai zipinâtu neþçlîgâs spçles, vienkârði vajag mainît datoru uz kko jaunu un spçcîgu. Un cik zinu dators stellçts no AMD un ATI bûtu lçts un pietiekoði jaudîgs manâm prasîbâm. Vienkârði gribu dzirdçt viedokïus. Paldies, ka vismaz kâds kaut ko pasaka, tas man noder.

    #164879
    Loading
    Participant

    Nû… Par tâm video kartçm ir cita runa! Tur jau ir grûtâk pateikt ATI vai ko citu.

    Es tomçr vienmçr bûðu par Intel procesoriem. Jo fakts, ka viòi jau no paða sâkuma rûpçjâs par klientiem (pret nodegðanas ierîce, celeron), ir laba zîme. Celeronam ir spçks 🙂

    Bûtu man tagad lieki 300ls, òemtu kompi, ar 775 slotu un kaut kâdu Celeron uz 2ghz! Un DAUDZ RAM 🙂

    #163861
    Loading
    Participant

    Nû… Par tâm video kartçm ir cita runa! Tur jau ir grûtâk pateikt ATI vai ko citu.

    Es tomçr vienmçr bûðu par Intel procesoriem. Jo fakts, ka viòi jau no paða sâkuma rûpçjâs par klientiem (pret nodegðanas ierîce, celeron), ir laba zîme. Celeronam ir spçks 🙂

    Bûtu man tagad lieki 300ls, òemtu kompi, ar 775 slotu un kaut kâdu Celeron uz 2ghz! Un DAUDZ RAM 🙂

    #164881
    usins
    Participant

    njâ. es m79 par279 ls sastçlçju-

    AMD Athlon 3800 Dual core(2Ghz)

    RAM- DDRII 677 1GB

    Video ATI x1650 (kkas tâds)

    Pârçjais man ira- cietais 250GB

    Â mâtene- Gigabyte iespçjams crosfire DDRII no 500-800 Mhz ramu likt un 6 sata 🙂

    #163862
    usins
    Participant

    njâ. es m79 par279 ls sastçlçju-

    AMD Athlon 3800 Dual core(2Ghz)

    RAM- DDRII 677 1GB

    Video ATI x1650 (kkas tâds)

    Pârçjais man ira- cietais 250GB

    Â mâtene- Gigabyte iespçjams crosfire DDRII no 500-800 Mhz ramu likt un 6 sata 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā