KÄ￾ uzlabot Ä￾trdarbÄ«bu vecam datoram?

Sākumlapa Forumi Software Windows KÄ￾ uzlabot Ä￾trdarbÄ«bu vecam datoram?

Tiek skatīts 3 ierakstu – 21 līdz 23 (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #250103
    nevertell
    Participant

    Neizskatās gan, ka faerfoksītim šitas būs galvenais PC, tapēc tas, vai uz sitiena viss strādās, nav svarīgi.. Bet ja ir, tad man žēl.

    Man ļoti riebjas tas, ka nav tabi eksplŠrerī (failu brauzerī ne IE), šortkati (vismaz iekš 7) neaizved uz “My Documents”, hiearhija failiem arī ļoti laba, lai no cē diska tiktu uz “maniem dokumentiem” paiet vismaz 5 klikšķi. Tas gan ir ļoti aptuveni, un man ir jāatzīst, ka izklausās pēc linux fanboja. Bēt ikdienā lietojot gnome, es esmu sapratis cik tas ir ērts.

    Šªn nejau ar klikšķi jebkurā vietā logam var viņus bīdīt, bet gan ar alt+klikšķis. Aber loga iespiešana vienmēr virsū palīdz multitāskingā (čatojot/brauzojot, konsoļojot/brauzojot) un rakstot referātus, essejas, zpd ofislogu var nolikt tā, lai vienmēr ir virsū, kamēr var rakņāties pa vikipēdiju un ekseli (oo calc).

    #250104
    prusaks
    Participant

    Smieklīgi, viss, kas tiek šeit minēts kā uzlabojums salīdzinot ar xp, jau sen ir bijis pieejams XP. Protams, ne no microsoft atbalsta, bet no citiem avotiem.

    #250105
    root
    Participant

    foxsk8 wrote:


    ÄŒakarēties X stundas jautāt, pēc help, meklēt help, lai dabotu kaut ko strādāt, tā vietā, lietot jau visu gatavu.


    Tu zini, kāpēc es kļuvu par programmētāju? 😀 Tikai tāpēc lai čakarētos X stundas, jautātu pēc help, meklētu help lai dabūtu kaut ko strādāt tā, kā man to vajag. 😀

Tiek skatīts 3 ierakstu – 21 līdz 23 (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā